Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie2004 (62)


Recommended Posts

Dragele mele, aseara tarziu am citit si eu ce ati scris aici de grozaviile care se intampla in tara!! Dumnezeule mare!! Sa le dea Dumnezeu putere oamenilor din zonele afectate de inundatii!

Katalina, id="red">sper din tot sufletul sa fie bine pentru familia ta. Nu-mi venea sa-mi cred ochilor cand am vazut pozele casei bunicii tale. Mare nenorocire a fost acolo!

 

 

Daniela si papusa LARA - 7 aprilie 2004id="blue">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Vai ce boierie pa capul meu...ambele fete dorm [bis][bis][bis]!!! Ma rog, Malina ar cam trebui sa se trezeasca, ca doarme de vreo 2 ore....da' oricum, e o realizare!

 

N-am prea apucat sa postez in ultima vreme, dar v-am citit zilnic!

Hahaha...acum s-a trezit Malina...parca m-a simtit ca pierd vremea pe net...am fugit....voiam doar sa va salut!id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Mickyyyid="red"> si cele 2 fete cucuiete: [copil] Malina Ioanaid="purple"> (31.03.2004) [copil] Daria Mariaid="purple"> (22.06.2005)

 

 

id="left">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura,ma bucur tare ca Dariuta e bine.Si eu ma gandeam ca si tine ca o fi o boala a copilariei.

Claudelu,n-am inteles prea bine ce s-a intamplat,nici n-am citit tot,dar se pare ca tu ai citit despre ce ni s-a intamplat noua si vrei sa stii ce ii dau.Augumentin Bis-antibiotic,Peritol si bubitele le dau de 2 ori pe zi cu alcool iodat(preparat in farmacie cu concentratie medie).Bubitele abia se mai vad,f.repede au dat inapoi,dar ganglionul e tot acolo cu aceeasi marime.

Hana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lauraid="red">, da ai dreptate, am langa mine un mic terorist[:D] care mi-e drag de mor[:D]

 

Neddaid="red">, multe necazuri s-au abatut asupra tarisoarei noastre...offf Doamne cand ne mai revenim si noi??[bang]

 

Hanaid="red">, multam fain! Lui Raul nu i s-a format nici un ganglion ci doar bubitele i s-au facut ca si niste arsuri...nici nu stiu cum sa explic mai bine[bang]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am internet si acasa iubitelor, tot de la munca voi vorbi cu voi pt ca aici stau mai mult timp si pt ca sotu ( care n-are internet la serviciu) nu se mai dezlipeste de calculator ! [alcool]

 

Clauid="red">, sorry pt aseara, dar tot configura nu stiu ce naiba....id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lauraid="red">, nici o problema![flo]

 

Mai fetelor m-am facut o puturoasa si jumatate[bang] De 2 ore stau si ma tot coiesc[:D] sa fac curatenie si nu se leaga de mine[bang] Offf grea e batranetea asta[;)]

 

va pup ca musai traba sa fac ceva cu casa asta [bang]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum mai Claule id="red">drag? Tu vrei sa faci curatenie de ziua ta? (Sau poate ai si terminat-o intre timp si acum esti cu prietenii la o bere.) [:)]

Sa ne traiesti o mie de ani si sa fii fericita!! La multi ani si sa ti se indeplineasca toate dorintele! [s][s] Eu iti trimit un buchet de flori (virtual macar, daca nu ne-am intalnit "live"!) si multe, multe ganduri bune!

[cor]Multi ani traiascaaaaaaa!![cor]...si sa ne spui cum ati petrecut!

 

Daniela si papusa LARA - 7 aprilie 2004id="blue">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] [s] La multi ani Claudelu!! [s] [s]id="red">id="size3">

Neuronu meu fu' la plimbare azi, noroc cu Elena ca ne-a improspatat memoria, ca uitasem cu desavarsire ca e ziua ta azi!!

Noi tocmai ne-am intors de la plimbare, iar fie-mea urla ca nebuna (va povestesc eu maine sau luni)....numai ca n-am timp de povesti acum, am intrat doar s-o felicit repede repede pe Caludelu!id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Mickyyyid="red"> si cele 2 fete cucuiete: [copil] Malina Ioanaid="purple"> (31.03.2004) [copil] Daria Mariaid="purple"> (22.06.2005)

 

 

id="left">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...