Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de mai-iunie 2004 (50)


Recommended Posts

Fetele pentru intalneala nu a zis nimeni sa nu vina mamicile cu copii.Io vin cu Inisa si s ar putea si tati.

Era vorba ca mai tarziu sa fie si o petrecere undeva da asta se va hotara acolo.

Vedem noi pina atunci io sper sa ajung depinde si tati sa ne aduca.

De gasit ne gasim noi nici o problema.

 

Galusca micaid="red">id="size4">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am pus si eu poze calde de la mare.

Cristina s-a simtit foarte bine la mare, a fost foarte incantata de apa, mai ales ca era calda. A mancat numai mancare de la restaurant si mai mult decat mananca acasa, asa ca m-am intors cu sacosa de borcanele cu care plecasem, intreaga.

De cazare am fost foarte multumita, cu toate ca inainte sa plec ma cam speriasem ca am citit pe DC cateva pareri proaste despre hotelul unde am stat. Din fericire nimic din ce am citit nu s-a confirmat.

Nu stiu ce sa mai povestesc ca sunt multe, mai bine mai intrebati voi.

 

Am uitat, sa va spun ca pozele sunt la primul link, la albumul Mamaia-iulie 2005.

 

Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)

http://community.webshots.com/user/paloma297

http://community.webshots.com/user/cristina040614

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vizionat pozele super toate.

 

Palomaid="red"> superbe pozele se vede ca v ati simtit extraordinar.Copii ce sa mai zic ca sunt asa de scumpiiii si plina de viatza.Cristinica e o dulce cretolina ,ce sta ea in apa super.

Si Cata nu ai treaba cu el baiat mare de acuma.Ce noroc pe capu lui de acum cu fetili la mare[:D]

 

alusid="purple"> pupici la blondina mica si miscatoare[pup]

 

cius22id="brown"> ce a crescut Victor.Si printzesa ta e o domnisoara frumoasa foc sa iti traiasca comorile[pup]

 

 

 

Galusca micaid="red">id="size4">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Dupa o absentza de o juma de an, revin si eu printre mamicile de mai-iunie - si sper sa ma primiti la voi. Am vazut multe mamici noi in grup, dar fetele mai vechi poate ma mai tin minte.

Sper ca de acum incolo sa-mi fac timp sa va citesc mai des si sa scriu mai des.

De cind nu am mai dat pe aici Bianca a crescut si s-a schimbat mult. Nu o sa va retin acum sa va povestesc toate schimbarile prin care a trecut, doar citeva vorbe sa va spun despre ea: ii plac la nebunie copiii; cum vede un copilas chiuie, se duce la el si vrea sa-i dea pusi. Spune foarte frumos "mama" si "tata", raspunde cu "da" daca vrea ceva si da din cap a nu daca nu vrea. Ii place tare mult pe afara, ii plac florile (pe toate se opreste sa le miroase) si trebuie tot timpul sa aiba o pietricica in mina. Are un "crazy hair", nu stim de unde l-a mostenit, dar toata lumea se minuneaza de parul ei. Aaa, si ca unei adevarate domnisoare, ii plac pantofii mei cu toc (nu foarte inalt) si tot timpul se incalta si umbla cu ei prin casa.

 

Cam atit, ca nu vreau sa va plictisesc din prima. Inca nu m-am pus la curent cu ce se mai intimpla pe aici, am mai aflat una-alta despre fetele mai vechi de la Irina; cu ocazia asta vreau sa te felicit Mona pt. viitorul fratior sau surioara (din sondaje se pare ca va fi surioara ;-) a lui Lia.

 

Va pup si pe curind,

 

Lili

 

Lili si Bianca (10 Mai)http://community.webshots.com/user/biancutza_mamarutza

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru aprecierile despre poze![cool]

 

Lili,bine ai revenit pe DC!Eu stau in cartierul Strand...Am vazut si eu pozele cu mamarutza ta!Super! Sa-ti traiasca puiul scump,sa creasca mare si sanatoasa,sa va bucurati impreuna!

Eu am multi prieteni in Toronto,din Sibiu;chiar acum,una din prietenele mele foarte bune,e acasa,intr-o vacanta scurta;spre sfarsitul lunii,pleaca inapoi,in Canada;daca ai nevoie de ceva de acasa,ar putea sa te ajute,sa-ti aduca;dar trebuie sa ne miscam repede,ca in cateva zile si eu plec in vacanta...

 

Fetele,azi e un fel de sarbatoare la noi.Roxy isi ridica buletinul de la Politie.Printesa mea are 14 ani!!!Are niste emotii saracutza!.

Victor de cum se trezeste dimineata,ne arata fereastra si cere afara!

 

Trebuie sa fug,ca gandacelul ma cheama!


[Sans Mi]nu fac nimic,da'mi ia toata ziua![/font=Comic id="purple">S][/i]

 

Simona-mamica de Victor scump si de Roxy-printesa

 

cius22

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Ne-am intors azi noapte de la mare. Am avut doua zile foarte faine, cu soare din plin. Ne-am bronzat noi putin, grosul il lasam pentru concediul din august. Rebeca a fost incantata de apa si de nisip. Mai mult de apa... O sa pun si poze putin mai tarziu...

Madutza, felicitari pentru carnet!

A, vazut si fotografiile voastre. Au crescut atat de mult copii nostri... Si sunt cei mai cei!

 

Nu am timp sa citesc ce este cu intalnirea de pe 24. Imi puteti spune voi? Va rog?

 

Ma duc sa incarc pozulici.

 

Ioana si [copil] Rebeca

 

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...