Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de mai-iunie 2004 (50)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna Cius22,

Mersi de urari. Din cite am inteles, pe linga gindacel mai aveti si o printesa de 14 ani (care, da, stie sa pozeze frumos)? Sa va traiasca amindoi si sa fie sanatosi.

Iti multumesc tare mult pt. oferta de a ne aduce ceva de acasa prietena ta. La noi tocmai a venit maica-mea acum 2 saptamini, asa ca ne-a adus ea ce am avut nevoie. De fapt singurul lucru pe care ni l-am dorit si ne era pofta este telemea proaspata, ca pe aici nu gasesti asa ceva.

 

gata, va pup ca tre' sa fug la o sedintza.

 

Lili si Bianca (10 Mai)http://community.webshots.com/user/biancutza_mamarutza

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

liliid="red"> bun venit inapoi vazut pozele e o dulce Bianca[pup]

 

 

cius22id="red"> cred ca e tare fericita fetitza.Felicitari pentru buletin.

 

 

bebe becaid="red"> frumoasa poze Rebeca ce frumos se joaca in apa.Inisa mea nu a vrut delok in apa nici la piscina mica cred ca era apa prea rece pentru ea.

Intalneala a fost pe 10 da mai e una pe 24 ora 19.30 MC donalds Romana.Aici scrie mai multe

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51793

 

 

Fetili sti ce am feacut a seara am bagato pe Inisa in piscina de plastic si sa balacit vro 1 ora acolo[cool].Pai vreau cand ajungem la ai mei sa se balaceasca in apa.

Oricum sper ca Adriatica sa fie mai calda.Io is pestisor si as sta numai in apa si vreau sa fie si Inisa la fel.

 

 

Galusca micaid="red">id="size4">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, sunteti niste scuuuumpe!

Va multumesc foarte mult pentru urari si sa va dea Dumnezeu si voua muuulte bucurii de la cei dragi si tot ce va doriti sa vi se implineasca!id="red">[il]

 

Imediat ce-mi voi reveni din perioada asta stranie plina de plictiseala si amorteala, va voi scrie neaparat cit mai detaliat despre noi. In august plecam in vacanta la parinti pentru 3 saptamani iar cind ne intoarcem il dam pe Patricutz la gradinita ca nu se mai poate. Eu sunt innebunita de atita stat in casa (1 si 5 luni) iar Patrick e plictisit de mine, de facut dezordine, de alergat.

 

Abia astept sa va vad pozele noi si cum v-au mai crescut copilashii!

 

Va pupam , va imbratisam si va dorim numai bine![pup][pup][pup]

 

Mamica de[copil]Explorator pe nume Patrick(31 mai,2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fete dragi,

 

Iar am facut o pauza de cateva zile: am avut cununia civila la al doilea rand de fini si pe 23 va fi si nunta. Noi suntem bine, sanatoti, voinici voiosi ....

 

Liliid="red">, ce bine ca ai revenit! Mi-a fost tare dor de tine! Sper ca de acum sa fii prezenta mai des printre noi! Pupici Biancai! Tu acum esti la serv, nu? Parca faceai si niste cursuri?

 

La multi ani Grateid="blue">! Iti doresc sa iti revii cat mai repede din starea de plictiseala [;)]!

 

Ciusid="blue">, felicitari pt. bolentin! Sa se faca mare si ca aibi sunnces in viatza fetita ta!

 

Palomaid="red">, bine ai revenit de la mare. O sa ma uit acusi la pozulici!

 

Mai spuneti-mi si voi meniul bb-ilor, va rog!

Va pupam!id="green">

 

Madutza[mamica] si Mariucaid="red">[fetita] (17 Mai 2004)id="pink">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na ca mi-a facut-o sotul cu netul de acasa. N-a mers toata ziua si cand a venit el brusc a inceput sa mearga. De ce oare?

Noi am fost azi la doctor din nou[bang]. Bianca tot are probleme cu burtica. Bubitele nu se stie de la ce sunt, probabil alergie. Oricum am cerut si un set de analize. In rest e mai bine. Azi nu a mai fost asa de maraita. De mine incep munca. Si cica asta a fost concediu. N-am reusit deloc sa ma odihnesc.

 

Am vazut pozele, sunt superbi toti copilasii.

Lili superba Bianca ta. Bianaca o strig si eu pe a mea, ca erau prea multe Alexandre prin parc si cand strigai Alexandra intorceau capul vreo 3-4 cel putin. A si eu o mai alint Bia mica sau Bobocel.

 

Nicoleta

si

[ispita] Alexandra Biancaid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laureta, sa stii ca am incercat sa ma uit la pozele tale, dar se incarca foarte greu. Oricum, am vazut citeva si Inisa e tare frumoasa, are niste ochi superbi si cu parul cirliontat, scumpa foc.

 

Madutza, sa stii ca si mie mi-a fost dor de voi si sper sa-mi fac timp sa intru mai des de acum incolo. Am avut o perioada destul de grea, au fost socrii la noi de la inceputul anului, acum o spatamina au plecat. Au venit sa stea cu Bianca, dar nu ne-am inteles cu ei, nu a fost o alegere reusita. Oricum, s-a terminat si ne-am linistit; acum e bine, e maica-mea aici. Am inceput serviciul din martie, lucrez pt. o firma de auditori (Ernst&Young), dar am descoperit ca munca de auditor nu e pt. mine, nu-mi place absolut deloc si acum sunt in negocieri cu alta firma sa ma mut la ei. Mai iau si acum cursuri, culmea ca a trebuit sa-mi iau chiar cursul de audit si cum imi "place" asa tare, merge foarte greu.

Ce mai face Anuca-Mariuca? Unde-s pozele cu ea, zi-mi te rog adresa ca nu o mai stiu. Si voi ce mai faceti? Ati renuntat la planul cu Canada, ori inca va mai ginditi? Pupici.

 

TNicoleta, bobocelul vostru a inflorit foarte frumos, sa fie sanatoasa si voi sa va bucurati de ea. Noi am vrut sa-i alegem un nume sa fie si de-al nostru, dar sa nu fie greu de scris sau pronuntat aici. Ne-a placut mult numele Bianca la amindoi si acum cind ne uitam la ea ni se pare ca nici nu i s-ar fi potrivit altceva.

 

Am cam ramas in urma cu toate noutatile, dar incet-incet recuperez.

 

Va pup,

 

PS: in afara de Monet, mai asteapta cineva cu bebe#2?

 

Lili si Bianca (10 Mai)http://community.webshots.com/user/biancutza_mamarutza

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

am vazut toate pozele noi, se vede ca v-ati distrat super in vacanta!

Lili, bine ai revenit!

Grate, si eu am o plictisealaaaaa!!! cred ca starea se datoreaza monotoniei, ca timp liber nu prea am (ca si voi de altfel...)

Madutza, numai in petreceri o tii!!!Cred ca Anuca a fost imbracata ca o printesa!

Si eu trebuie sa merg la o nunta luna viitoare (se insoara cumnatul meu) si incep sa fiu stresata ca nu stiu ce rochie sa-mi cumpar; as vrea sa fie simpla,eleganta in acelasi timp....Mie nu-mi prea place sa merg prin magazine, si de cele mai multe ori nu gasesesc nimic care sa-mi placa; la croitoreasa iar nu ma gandesc sa merg, una ceri si alta iti face, nu prea respecta "termenele", plus ca trebuie sa te duci de n-ori la proba !

 

Camelia si Sebastian (26 mai 2004)

Poze < 8 luni , > 8 luni

dupa 1,1 ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza,

 

Liliid="red">, imi pare rau ca nu v-ati inteles cu socrii. Ziceai tu ca te astepti la asta....Cu Canada am lasat-o moarta deocamdata, pt. ca sacrificiul ar fi mult mai mare iar noi aici suntem bine, prea bine ca sa fie nevoie de un astfel de sacrificiu. Meseria de auditor (mai ales la E&Y) stiu ca este platita bine, acum daca nu iti place, nu stiu ce sa zic. Mai bine sa muncesti pe bani mai putini dar sa iti placa. Din cate stiu eu, ca auditor se munceste f. mult, am si eu o prietena la E&Y si numai noaptea ajunge acasa. Asa e si acolo?

Anacamiid="blue">, eu mi-am gasit rochia de nasa la Casa Ioanin. Daca vrei poti vedea poze unde sunt si cele cu Ana. Oricum, se gasesc acum la modele si tot ce vrei, bani sa ai!

 

Nicoleta,id="red"> lasa ca esti mai activa de la serviciu [;)]. Spor la treaba!

 

Fetele am 2 intrebari:

1. cu meniul, pe care am postat-o si la mesajul trecut;

2. ce nr. la pampers folosesc ai vostri? Anei ii iese pipi prin el ca e prea plin de la un timp, ma refer noaptea. Pei daca bea 2 bibi de lapte si cel putin 1 de ceai, va dati seama....Aseara i-am pus 5 si nu s-a mai udat, dar tot plin -plin era.

 

Va amintim adresa noastra (pt. Lili si Anacami): http://pg.photos.yahoo.com/ph/padme_ami2003/my_photos id="green">

 

Madutza[mamica] si Mariucaid="red">[fetita] (17 Mai 2004)id="pink">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...