Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie- octombrie 2004 (63)


Recommended Posts

Salut fetele!

sper sa apuc sa scriu si eu mesajul inainte sa se deschida alt topic[:D]

 

Si eu pun carnea direct din congelator in apa la fiert, nu am timp sa stau sa se dezghete si nu cred ca ar fi vreo problema[:D]

 

aissa, pai nu mai are mult Alexandra si o ia de-a busilea prin casa!!!Haioase poze!

 

herra, parca tu intrebai de smantana, eu ii dau la Stefan si cate o saptamana din smantana, avem aici o smantana foarte gustoasa, e ca si untul si trec si 2 saptamani si nu-si schimba nici culoarea si nici gustul, atata timp cat smantana e buna la gust eu i-am pus la Stefan in papica si nu am avut nici o problema. Cutia care o cumpar eu e de 400 de grame si parca ma tine o saptamana, nu mai stiu exact, oricum nu sa intamplat niciodata sa se acreasca.

 

roandre, cred si eu ca va este dor de papusica Alexia, las ca indata trece si timpul si va intalniti!

 

nu mai stiu ce am vrut sa zic...da oboseala e de vina....noapte buna!la mamici si somn usor la bebici![:D]

 

 

 

[loveyou]Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumosid="green">[copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna seara, si ma bucur ca mai pot scrie si eu pana se face alt topic.

Am facut acum si eu ca Roadre, am citit numai ultima pagina, dar ma intorc imediat si citesc.

 

Sa vedeti ce am patit cu Tudor! Azi am fost la doctor. I-au oesit de ieri niste bubite, ce s-au accentuat astazi si s-au inrosit. Sunt vreo 3 pe burtica, 3 pe spate si vreo cateva pe gat. M-am speriat, am crezut ca face vreo boala a copilariei, si cand colo a spus ca este o alergie, nu se stie de la ce, la care s-a agautat si caldura, si o sa treaca, si mi-a dat si niste medicamente. Acum ma tot gandesc de la ce poate fi, ca nu i-am dat de mancare nimic nou.

 

Avem si niste poze noi http://community.webshots.com/album/388716078NuIxpZ/1

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma iertati pentru greselile de scriere, dar sunt tare obosita. Ieri am fost la nunta, si a stat mama cu Tudor. Nu mi-a venit sa cred ce cuminte a fost, parca a stiut ca sunt plecata. Binenteles, ca am venit pe la 9 sa-l culc.

 

Si LA MULTI ANI, si de la mine (cred ca sunt ultima), am vazut un baietel si o fetita care au mai adaugat azi inca o luna, dar nu le stiu maminile, asa ca nu-mi mai numesc, si sper sa nu se supere nimeni pe mine.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana... te pomeni ca suferi...[:D]

 

si..ca sa restabilim adevarul istoric, tatal lui Andreiu Corcodeiu (pentru prieteni gargaritza bagaboanta, cu 3 ore mai tanara decat amikul Matei) e medic la spit de copii, dar nu pediatru.

 

bey...asa o fi si pe lumea ailanta???? ca m-am saturat de munca! vreau la liniste! si, daca o duc in ritmul asta, o sa ajung curand, la liniste, la Predeal....(cunoscatorii stie ce vorbesc.....[:D])

 

 

PS geo vezi ca am dat cu PM-ul in tine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Avem vesti bune de la doctor!

Nu avem rosu in gat, la plamani nu se aude nimic,si febra a fost numai de la dintzuci.Si apropo a iesit coltul de la cel din dreapta si nu m-am vazut eu prima[q]

oricum in seara asta nu a mai facut febra asa mare,deci suntem mai linistite.Sper sa iasa repede amandoi ca sa nu ne mai doara.

Acum ma apuc de recuperat si mai vb.id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, ce scump e bebe Tudor!Parca e fetita!

Aissa, m-am distrat azi de pozitia fetii tale si surprize-surpize,si Alma mi-a facut o cascadorie asemanatorie tocmai pe masa de schimbat de am crezut ca imi zboara de acolo. Oricum, schimbatul scutecelor si imbracatul/dezbracatul e si la noi deja o mare aventura.

Ana, ce mare si dulce e Stefanel al tau! Zici ca ii e frica de iarba? Pai de ar fi dupa Alma, ea numai acolo ar sta, chiar in iarba, atata ca eu o iau relativ repede si o asez inapoi pe paturica ca mi-e frica sa nu raceasca.

Roandre, tare faine si pozele voastre!Cred ca ati avut parte de o vacanta minunata , dar veti fi tare fericiti la intoarcere sa o strangeti in brate pe Alexia mica si scumpa.

Noi suntem cam lenesi, mai bine zis eu, la capitolul pus poze noi. Mai intai trebuie sa le sortez si apoi ma apuc de treaba. Insa cum se lasa cu ceva zile de nastere prin familie, tare cred ca se face weekend pana apuc eu sa pun ceva.

Alma s-a mai cumintit si e din nou vesela (credeam la un moment dat ca nu o sa-i mai rezist maraielilor, urletelor, de fapt).Sper sa o tina tot asa.

Acum ma duc si eu la culcarica pt ca am maine ceva treaba prin oras si trebuie sa o iau si pe Alma dupa mine. Pupici si noapte buna,

 

Daniela Veuger si bb Alma Bianca 21 octombrie 2004

[foto][iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">

 

[iepu]Alma, sufletel mic si iubit -[foto]noiid="teal">

[iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">-[foto]si mai noi

[iepu][foto]cele mai noiid="teal">

 

 

Povestea Almeiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, am reusit sa citesc tot.

Cali, felicitari pentru bb2, sa ai o sarcina usoara si o nastere la fel. Cand ai timp, sa ne mai spui cum iti merge.

 

Ana, m-am uitat la poze, si ma tot mir ce mare e Stefan. Cat despre iarba, la fel face si al meu, si nu numai la iarba ci si la flori.

 

 

Aissa, tare frumoase pozele. Cred ca toate facem asa, stam la panda cu aparatul sa-i prindem imediat cand fac ceva.

 

Ramona, bine ca sunt numai dintii si nu alte complicatii. Multa sanatate si sa iese odata.[biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...