Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie- octombrie 2004 (63)


Recommended Posts

Herraid="green">, nici eu nu intru in vorba cu nimeni. Ce zic eu aud de la tipe pe care le stiu, au copii cam de aceeasi varsta.....si tare ma enerveaza.

Minaid="blue">, ce reteta sa iti dau eu? Azi mi-a zis si mie cineva - dar nu am incercat - ca zeama ce ii ramane de la supa o congeleaza si ca a scos azi supa din asta si a fiert in ea niste orez. Iar ce a rezultat a amestecat cu ficatel si ca a avut succes.

La noi a mers bine brocoli fiert si apoi pus la cuptor cu galbenus si smantana. A fost singura mancare din care am zis ca nici sa gust nu pot, dar Alexandra a mancat tot. Aceeasi figura am facut-o cu dovlecel dar nu am avut acelasi succes.

 

 

Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Nu stiu daca e potrivita la kk moale, dar eu i-am fiert morcov cu sfecla rosie, le-am blenderuit, si 2 zile dimineata ii amestecam cu "babana"

Ei i-a placut si nu stiu daca a fost coincindenta sau nu, dar in prima zi cind a mincat asta, a facut seara taaaare si eu abia atunci mi-am dat seama cit de mult te poti bucura si de un .... cum vine vorba[:D]

 

Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by LiliaToma

Ioi, abia acum am vazut ca mai am o steluta nu stiu de cind[bis][bis][bis][bis]tare imi place sa primesc medalii din astea[bis]... si nu numai...Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)


id="quote">id="quote">Moment in care se cade sa spunem Bravo pentru steluta!Mina siMatei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tatidin:09.09.2004http://community.webshots.com/user/vizigotu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu bag in seama mamicile binevoitoare. Daca cineva vrea sa ii dea ceva de mancare ii spun ca nu vreau sa ii dau asa ceva sa manance si gata. De ce? Pt ca e copilul meu si nu vreau sa ii dau!

 

Crenwusti nu cumpar niciodata pt ca am o matusa care are fabrica de mezeluri si stiu cam ce se pune in ei , asa ca mai bine mor de foame decat sa cumpar din aia.

 

Mcmid="red"> – eu am vazut ie de la 15 lei in sus.

Super faza cu olita. Mai am putin si lesin de ras!!!

 

Minaid="red"> – bine ca nu a reusit sa traga tigaia.Brrrrr.

Camera asa am vrea toate!

 

Ana miti id="red">– eu o tin cu hamul dar f putin, am impresia ca e „cetateanul turmentat” in ham.

Deci fata mea nu e singura mancacioasa.

 

Ana id="red">– ce distractie a fost pe el!!!id="purple">

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by LiliaToma

Ioi, abia acum am vazut ca mai am o steluta nu stiu de cind[bis][bis][bis][bis]tare imi place sa primesc medalii din astea[bis]... si nu numai...Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)


id="quote">id="quote">Felicitari !!![bis][cheers][cool][pup]id="red">Steluta o ai de cand ai postat mesajul cu nr 250.id="purple">Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ii amestecam cu "babana"

 

babana sa-i ramana numele!id="Comic Sans MS">id="green">

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...