Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Aug-Sept 2003 (59)


danat

Recommended Posts

Continuarea lui: [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50647"]Copilasi de Aug-Sept 2003 (58)[/url] "Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc" Dana [hia] mama lu'[copil]Radu Stefan (Fecioras de 2003) [foto][url="http://community.webshots.com/user/danateu"]Radu mamii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Anca eu nu cred ca e cazul sa-ti faci probleme privind kg lui Sasha...fii serioasa draga mea! El arata foarte bine, ca doaa l-am vazut, si e si inalt.Raduc are 14 kg la 94 cm, am mai zis, asta acum 2 saptamini. In ceea ce priveste gradinitza, care e de fapt cresa, ea se numeste Ciobanasului (dupa numele strazii pe care se afla) si este de stat. Eu l-am inscris pe Raduc din primavara, asa ca sa fiu linistita ca avem loc asigurat. Acum alerg cu dosarul la Directia de Protectie a Copilului, ca mai nou, cresele apartin de ei, si ei trebuie sa-si dea acordul cica...sper sa nu faca figuri!

 

Cristinamh fac si eu ca fetele, da' ce avint ti-ai luat cu burtica, cred ca se simte foaaaarte bine Iris acolo [:D]

 

Cat despre adusul lui Raduc inapoi, am vorbit de nenumarate ori zilele astea cu mama si m-am interesat, si chit ca eu sunt super crizata si mi-ar conveni pt linistea mea sa-i aducem inapoi, sotul meu, mama si rudele ei de acolo au insistat sa ma dez-crizez ca nu e cazul, deoarece ei sunt cumva lateral de dezastrul din Vadu Rosu-Vrancea. Eu, impresionata si socata de ceea ce am vazut la tv in ultimele zile am tot insistat, dar mi-au spus toti, sus si tare ca nu e cazul sa-mi fac griji! Mergem week-endul urmator, si daca e cazul ii luam atunci, daca se mai prognozeaza ceva vreme nasoala...Pin' la urma am rezistat sa nu ne ducem acum pt ca ma gindesc ca lui Raduc ii prieste foarte bine acolo si deocamdata nu sunt izolati. Cica podul spre Odobesti deja se repara, mai nasol e cu soseaua pe la Buzau. Offf, sa dea Dumnezeu sa se indrepte vremea si sa nu mai ne fie dat sa traim asa ceva...saracii oameni [V]

 

Hai va pup si un we placut tuturor!

A! Intalneala placuta si poze vrem daca se aduna gasca mare [bis]

 

 

 

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

 

Dana [hia] mama lu'[copil]Radu Stefanid="size3"> (Fecioras de 2003)id="Trebuchet MS">id="green">

 

[foto]Radu mamii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu! [:D] deh, memooooriaaaa [^]

 

Am placerea si onoarea si mindria si...siii.... sa dau tonul pt urari pentru Emmaid="red"> care maine implineste 2 anisori, frumoasa si dulcea lu' mama ei![il]

LA MULTI ANI [cheers] sa fii sanatoasa, norocoasa si sa-ti faci parintii fericiti alaturi de mindretea ta de surioara mica! Felicitari Iuliana, sa va bucurati zi de zi unul de altul! Wow, au trecut deja 2 ani...

 

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

 

Dana [hia] mama lu'[copil]Radu Stefanid="size3"> (Fecioras de 2003)id="Trebuchet MS">id="green">

 

[foto]Radu mamii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

danateu, ce ma bucur ca ai tai sunt ok...

nu prea vad cum ar trebui tu sa te de-crizezi... o iei razna fara motiv, numai cand vezi imaginile de la tv... copii mici prin podurile caselor...

io cand am vazut ca nu dai nici un semn ma gandeam sa nu te vad si pe tine la tv-u....[V]

 

si...multumim pt laude... da, probabil fi-mea isi face acolo piscina[:D]. abia astept s-o vad miercuri!


daca e vreme de [beach] si nu de .... [pic] maine dimineata!

in IOR:[colegi][fuga]

 

-ankalaura

-sisi ([?])

-irinuca

-sasha.p

-cristinamhid="blue">

 

Cristina [gravi]20+id="red"> si [copil]Andrei-Razvanid="blue">id="Comic Sans MS">

http://www.andreirazvan.home.ro

http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sasha.P - stai linistita ,Darius are 16 kile la 96 cm,da nu stiu pe unde le are "depozitate",ca daca te uiti la el nu e deloc gras. Vorba ta,e ca un pietroi.Cat despre vorbire, eu zic sa stam linistite si noi si Danat,ca asa-s astia de "categorie grea",mai molcolmi. Ai vazut tu om maaare (aici ma refer la dimensiuni[:D]),care sa fie vorbaret?

 

Hai,ca m-au apucat emotiile...au trecut deja doi anisori???? LA MULTI ANI ,EMMA !!!! id="Book Antiqua">id="size4">id="red">[pup][flo]Sa fii sanatoasa si iubita si sa le aduci lui mami si lui tati numai bucurii si sa fii cuminte si sa o iubesti pe Diana,imi trec atatea urari prin cap... Scumpa Emma...mama ce mai trece timpul...!!!

 

Va pupam!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mei, nu stiu cum e cu zilele astea... da' parca emma e pe 16 data americii, 17 la noi!!!!

asa ca iuliana mai are un pic pana da apa la soricei!!![:D]

 

[s], in avans...[:D], dulcica de ea...

 

Cristina [gravi]20+id="red"> si [copil]Andrei-Razvanid="blue">id="Comic Sans MS">

http://www.andreirazvan.home.ro

http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai sa va spun asa: impresia principala e ca nimic nu se compara cu ce e aici...lume multa, cladiri pana la cer, curatenie, lume draguta si zambitoare. Totul e facut sa fie in ajutorul tau, iar clientul e adevarat client. Ma rog, au si ei gunoaie, mizerie, in cartiere, dar in majoritatea locurilor totul e curat, bine ingrijit, plin de flori si de verdeata. Iar locurile de joaca pentru copii...nu am cuvinte...au un fel de pavaj moale ca sa nu se loveasca copiii in cadere, am vazut un loc unde era o fantana arteziana mica si apoi un fel de bazinas din care curgea apa mereu, unde era plin de copilasi care se balaceau, apoi nisipul curat...ce mai, copiii sunt primii in tara asta.

 

De vizitat am vizitat multe din atractiile de aici: Empire State Building, am vazut NY de la cea mai mare inaltime, ne-am plimbat prin magazinele de pe Broadway-Time Square, un super magazin de jucarii ToysRus, unde copiii se pot juca, e pe vreo 3 nivele...nu va pot povesti cate jucarii sunt acolo...apoi o plimbare cu vaporasul in jurul NY, seara iar pe Time Square. Am fost si la ramasitele WTC, e un loc foarte trist.

Am facut o gramada de poze si filmulete, am sa incerc zilele urmatoare sa pun dintre poze in album.

Maine plecam in Florida. Am sa va mai tin la curent.

 

Va pup si va doresc un we placut!

 

Aaaa, si sa nu uit, ca maine n-am sa fiu pe fir [:D], un Happy Birthdayid="green"> [s] pentru prima fetita care implineste 2 anisori: Emma id="size3">id="red">sa traiesti multi, multi ani, sa fii fericita alaturi de familia ta frumoasa. Sper sa te cunosc peste cateva zile. Va pup, sa aveti o petrecere frumoasa, pe masura fetitei frumoase.

 

Mihaela si [zana]fetele meleid="red"> [copil]

 

 

Tudorel are nevoie de mama lui!id="green">

Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul! id="green">

 

bebelusi august-septembrie 2003

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata, m-am trezit si eu... tare obositoare au devenit iesirile dimineata cu copilul!!

 

ma bucur ca pana la urma tot ne-am strans in IOR. nu multi, da' am reusit[:D]

eu am pus si pozele... AICI

asadar, in poze... ca n-am scris legenda...

-sasha (mai mare ca ceilalti, gagiu solid si tuns ca la armata)

-andrei (rosu sa nu se deoache, cu pleata in ochi)

-raducu (spotiv atletic, la maieu)

-eliza (moate multe colorate, sau palarioara pe ici pe colo)

-petra (dovlecica mica, cu palarioara alba)

 

[:D] pe baza de "comanda", trimit persoanelor interesate pozele pe mail... trimiteti nr pozei/-lor la chornoiu@rdslink.ro [:D]

 

sasha... am uitat sa te intreb... pozele celelalte ti le-am trimis pana la urma??? ca nu mai stiu [V]

 

si... lista pt site!!!!

martie:

-liliac1

aprilie:

-mihaela_s

-dana_ene

-ankalaura

-tigresa

iunie:

-nicoletaf

-mireaf

-reby

iulie:

-roisin

-irinuca

-sasha.p

 

ps... ne putem grabi un pic???

 

 

Cristina [gravi]20+id="red"> si [copil]Andrei-Razvanid="blue">id="Comic Sans MS">

http://www.andreirazvan.home.ro

http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand LA MULTI ANI id="red">id="size3">!!!!!!!!!!! scumpei domnisoare EMMAid="red">id="size2"> sa cresca frumos si sa fie sanatoasa alaturi de dragii ei parinti si dulcica Diana [bis][bis][cheers][cheers][cheers][flo][flo][flo]

Doamne ce repede trece timpul...

 

Cristinaid="red"> am vazut poze cu burtica, Cand a crescut asa mare? Sa fiti sanatoase[flo]

 

Sisiid="red"> [pup]pt.programul avut in vacanta

 

Mihaelaid="red"> Foarte frumos ceea ce spui, vacanta frumoasa in continuare. Asteptam poze. Asa-i ca suntem foarte departe de lumea de acolo?[q]

 

Sashaid="red"> sper ca analizele tale au iesit bine. Am vazut poze cu voi, mi-au placut [pup] Nici Andreiul meu nu vorbeste decat pe limba lui, spune cand vrea cateva cuvinte, Deocamdata nu ma stresez. Intelege tot, face ceea ce ii spun, imi arata ceea ce vrea si comenteaza, ma indeamna sa-i spun povesti, etc,

 

Mihid="red"> Si noi tot in pampers facem [q] Am vazut poze cu voi si e tare haios licuriciul [pup]

 

ma duc sa mai vad poze cu puiucii, sunt atre scumpi, m-as uita non-stop la ei daca as avea timp.

 

Oana- Noemiid="red"> Te-ai intors sau ramai in Fr.?[pup]

Va pup!

 

 

 

 

 

 

Nicoleta si Aid="blue">nid="red">did="green">rid="maroon">eid="purple">iid="blue"> Catalinid="blue">(17.09.2003)

 

http://community.webshots.com/user/andrei_catalin

www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...