Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Aug-Sept 2003 (59)


danat

Recommended Posts

Buna buna...

 

Iuliana: La multi ani ptr. EMMA!!! id="red">Sa va traiasca, sa creasca mare si tot asa de frumoasa....!!! Mi-au placut teribil pozele, m-am topit dupa rochita ei. Intr-adevar tortul super misto, ce mai, cred ca a fost o petrecere pe cinste.[:)]

 

Mihaela : Super - frumoase pozele..distractie placuta in continuare. Cred ca aveti o vacanta de vis.

 

Floarea-soarelui : multa sanatate ptr. Ioana...tinem pumnii sa fie bine. Ce ti-e si cu alimentele astea..incredibil.

 

Va pup. Ma apuc si eu de lucru. E luni dimineata, si am un elan muncitoresc, de nici nu pot sa va povestesc.

 

 

Tigresa si tigrisorul Horia

http://horia.photoart.ro

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Vai !!! Ce liniste-i pe aici !

 

Eu tocmai am aparut de la Predeal unde am fost la un curs (parca v-am spus la un moment dat ..) si miercuri plec iarasi pana saptamana viitoare.

Ma cursez, doamnelor, ce sa fac !

 

 

Trebuie neaparat s-o laud pe Oana id="red">care nu mai tine pampersul decat noaptea.

Uneori s-a trezit si noaptea sa ceara olitza, dar nu a fost constanta.

In schimb ziua face numai la olitza, o cere si e foarte incantata de rezultat.

Faza cea mai dragutza e ca atunci cand cere olitza sa faca kk spune ca face OUA [:D], nu CACA, NUUUUU, ci OUA !![:D]

 

Eu ma simt tot nasol [vom], dar parca-parca e ceva mai bine. Sper sa treaca dupa trimestrul I. Oricum mai am vreo 2 saptamani si intru in trimestrul II, asa ca abia astept sa scap de greturi.

 

Am vazut pozele de la intalnire si pe cele ale Mihaelei. Ce copii frumosi aveti, dragelor !

 

 

 

Danielaid="red"> [gravi] (10+) si puiul Oana Mariaid="red"> (nascuta pe 2 septembrie 2003)

 

ALBUMUL OANEI MARIAid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Doamne, Floricica Soareluiid="red"> cite ati mai patit, chiar m-am gindit la tine ca nu ai mai povestit! Multa sanatate Ioanei si voua.

 

La multi ani Emma Anaid="red">! Multa sanatate, sa cresti mare si cuminte, la multi ani si pentru mamica ta! [flo] [flo2]

 

Mihaelaid="red"> superbe pozele cu NY, Oana Noemiid="red"> pe cind vedem si poze cu Parisul? Cum se simte Eric?

 

Stefanid="blue"> ne inebuneste cu culorile acum asta? asta? si iar la rind in fine. De stiut nu le stie, la el toate sunt galben, mai nimereste citeodata rosul si portocaliul si atit, desi de pronuntat le pronunta bine. A inceput si sa comande dute sau repede! Alta ocupatie sunt desenele s-ar uita non stop la Cartea Junglei, in care ursul musai dandeatza si cinta, ii mai plac si dalmatienii, pisicile aristocrate si doamna si vagabondul. Altceva ii place mult sa se joace cu mingea, o loveste super cu piciorul si ma tot uit daca s-o vedea vreun talent pe aici [hagi].

Pe olita face daca il pun, in nici un caz nu spune, spre norocul meu insa nu face noaptea si dimineata cind se trezeste e musai sa il pun repede pe olita altfel pierd momentul.

 

Dupa ultima imbolnavire doctora mi-a dat isoprinosine asta e un medicament pentru imunizare impotriva virusilor, sunt pastile si sunt amare ca fierea. Nu reusesc sa i le dau de buna voie si zau daca stiu cum sa i le dau, vreo sugestie?

 

Rodicaid="red"> si [copil] Stefan-Danielid="blue">id="Script MT Bold">id="size4"> [i]

poze o-1 an , poze , Poze noi! id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rodica, multumim pt "reteta" cu omleta...i-am dat si a mancat. atat ca am zis sa-i dau doar de doua ori pe saptamana...

 

dana, trece asa repede partea aia cu greturi... las ca vezi tu, cand te plangi peste vreo doua luni ca se zbenguie toata ziua. (ps... de greturi am scapat pe la 16 saptamani[:D])

 

flo of, ce chinuiala... si cand ii vezi asa mici, parca mai rau te doare... bine ca nu e nimic!!!

 

iuliana76 si roisin... pai sa spuneti ma fetelor cand va convine voua sa iesiti... sa vedem si noi surioarele! chiar asa, sa nu le scoateti si pe ele... ca doar n-o sa le faca baietii nimic!

 

Cristina [gravi]20+id="red"> si [copil]Andrei-Razvanid="blue">id="Comic Sans MS">

http://www.andreirazvan.home.ro

http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Floricico, acum am citit patania cu Ioana.

Aoleu, dragele de voi [pup]!

Bine ca ai scos copilul din spital. Eu zic ca totusi nu-i nimic.

 

Iar apropo de ce ziceai tu de scoala si facultati, sa stii ca si eu gandesc la fel. Eu n-am de gand s-o stresez cu cine stie ce facultati, las' ca ne-am stresat noi destul. Daca vrea s-o faca n-are de cat, dar e treaba ei. Nu-mi doresc decat sa fie sanatoasa!

 

Danielaid="red"> [gravi] (10+) si puiul Oana Mariaid="red"> (nascuta pe 2 septembrie 2003)

 

ALBUMUL OANEI MARIAid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iuliana 76, frumoase povestile cu fetele... Cat despre chineza, buna si asta[:D]!

 

Iuliana, ma bucur ca a iesit frumos petrecerea, asta parca imi da aripi sa facem si noi ceva de ziua ei. Cu suncile lasa ca asta e mai putin important. Eu nici la 2 ani dupa nu am scapat de toate ... ca sa te incurajez[bang]. Oricum tu aratai f bine inainte asa ca o sa scapi ca si data trecuta, bine ca ai lapte, restul se rezolva.

Tare frumoase si pozele, esti o talentata la evenimente, ornamente, gateli si fete frumoase! Da' au fost numai fete sau mi se pare mie?

 

Floarea Soarelui, vai, m-a luat cu calduri in timp ce citeam, sa dea domnul sa nu fie nica' si sa treaca asa cum a aparut.

 

 

 

 

 

 

 

http://community.webshots.com/user/sisi03

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iuliana-arati bine draga[vampa] de 2xmamica de fete, petrecerea a fost super!

Sper sa-i fac si eu lui ERik asa o petrecere!

Iuliana76-apropo de chineza, noi aici stam intr-un cartier cu foarte multu chinezi, iar in parc Erik se joaca tare frumos cu copilasii de chinezi care sunt tare disciplinati, ma gandeam intr-o zi ca invata mai curand chineza decat franceza sau romana, mai ales ca si el le rupe bine in chineza![:D]

Mihaela-unde ai pus pozele ca nu le-am gasit!

 

Floarea-soarelui- sanatate multa scumpei mici, numai cand ma gandesc prin ce ai trecut si mi se rupe sufletul, ai mare dreptate!

 

Dana_ene-tie iti sade bine ca te"cursezi", acu' cat mai apuci , ca dupa ce vine si bebedoi, nu mai apuci nici net[:D], pupici Oanei speedy cea cuminte care face "oua" la olita, noi jucam la plutonul "n-am facut niciodata la olita", rusinica sa ne fie! Cu pozele, trebuie sa ma scutur de lene si sa le micsorez si sa le pun pe net, sper cat de curand!

 

hai va tzuc pe toti!

 

 

Oana&Erik

 

http://community.webshots.com/user/oana_noemi

http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am delectat cu pozele puiutilor nostri! Sunt super scumpi! Am vazut-o si pe scumpa Emmma la petrecere, am vazut si pozele cu frumoasele Mihaelei si bineinteles, pozele de la intalneala!

Super scumpi toti bebeii!

Mai Iuliana mai arati tare bine fata, ce-ti veni? Chiar f. bine! Io zic sa nu te agiti ca nu ai de ce.

Foarte frumoasa petrecerea Emmei!

 

Floricico - imi pare tare rau mai! Prin cate ati trecut si voi....Va pup pe amandoua si multa, multa sanatate va doresc![pup]

 

 

Oana - nu ni-l mai arati si noua pe Erikutz? Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[:D] Lasa lenea![:D]

 

 

Mih si nazdravanul Matei

Licuriciul mamei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ohoho fetelor, vad ca multe aveti ganduri de petrecere deja! [alcool]

Si pe mine ma cam bate sa-l serbez cu copilasi pe Raduc pt cei 2 anisori, insa sunt inca in gandiri....stiu ca anul trecut, cu tot sprijinul primit de la socrela si de la mama, tot am iesit cam stoarsa din aceasta chestiune. Da' odata face baiatu' 2 ani! Poate prind curaj [:D]

Deocamdata pina atunci o sa inceapa cresa, sa isi faca gajici noi...mai e timp!

Parca vad ca mi-o incepe sa vorbeasca direct moldovinieshte, daca tot sta 2 luni la Moldova [:D]

 

Mihaela_s admirat pozele, superrr! Mai baga te rugam! [:D]

 

Iuliana termina cu vrajeala ca arati super. Totusi, ai nascut de nici 2 luni mama draga, tu ce vrei pin' la urma de la natura asta draga[xx(]?! Io abia intr-un an si juma am reusit sa ajung la kilele dinainte de sarcina si acum ma lupt cu alea de demuuult [:D] Daca asta te poate consola...[:D] Apropos de kile, ce le-ai dat de papa la petrecere? Ca anul trecut stiu ca ai avut un meniu tare imbietor!

 

Oana-noemi apai zic si eu in cor cu celelalte fete: da' nu ne bagi si noua niste poze mai? Ce ne tii asa pe uscat? Pupici frunzulitzei cu muschi zisa si Erik [:D]!

 

Dana-ene felicitari pt no pampers! Bravo! Tie pupici si o gura mare de apa cu lamaie ca trece si partea cu greturile[:D]

 

Pupici si numai bine de la noi!

 

 

 

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

 

Dana [hia] mama lu'[copil]Radu Stefanid="size3"> (Fecioras de 2003)id="Trebuchet MS">id="green">

 

[foto]Radu mamii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt cam atat [grasa] de umflata de mandrie.

Pai ia uitati-va de ce :

 

Aseara am fost cu Oana la o prietena in vizita.

S-a jucat copila intr-o veselie, dar la un moment dat vine la mine si spune: MAMA, ÎCHÎ, PIPI ! (in traducere: "Mama, olitza, fac pipi").

Aoleu ! zic.

Pai de unde olitza?!

Noroc ca-i pusesem pampersul inainte sa plecam de acasa.

Eu: DA-I DRUMUL IN PAMPERS, CA N-AM OLITZA !

Oana: NUUU, NUUUU !

Si-o vad ca se stramba si-si strange picioarele, chinuindu-se sa nu faca.

M-a lasat masca.

A inceput prietena mea sa scoata ligheane, lighenuse, ca uite !, asta-i olitza, hai sa facem.

Fii-mea NU si NU.

Atunci mi-a venit ideea sa-i spun de tronul WC-ului.

Si a acceptat.

Asa ca va spun cu toata mandria ca domnisoara mea (trebuie sa-i zic asa, nu ?[;)]) a facut pipi la WC, nu a vrut deloc sa-i dea drumul in pampers.

URAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!! [bis]

----------------------

Iuliana, haide, da-ne si meniul [ruga]. Am vazut ca si Danat te-a intrebat. Si eu sunt curioasa.

Vreau sa-i fac ziua Oanei neaparat. Abia astept sa strang idei.

O sa-i invit cativa copilasi, pe Luca primul, normal [il].

-----------------------

Oana_noemi, POZE, POZE, POZE !!!!

-----------------------

Eu maine dimineata plec din nou la Predeal, asa ca iar o sa lipsesc pe forum.

Vom sta pana duminica.

 

Danielaid="red"> [gravi] (10+) si puiul Oana Mariaid="red"> (nascuta pe 2 septembrie 2003)

 

ALBUMUL OANEI MARIAid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...