Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (85)


eli

Recommended Posts

La multi ani Cristianid="blue"> cu ocazia primlui anisor!

La multi ani si bebeilor care fac 11 lunicele : Eduard Constantin Stefan Takeshi, Cristian Gabrielid="blue">. Giulia, Maria Carina id="red">.

Sa fiti cu totii sanatosi, norocosi si sa ii face mandri pe parinti!

 

La 11 luni, raportam multe fugareli prin casa sa punem pampersul, 4 dinti si 9600 g, inaltime nu stiu ca nu sta sa il masor.

 

Fetele care ii mai alaptati pe bebei (copii), de cate ori pe zi le dati sa suga? si cate mese de solide au? Sug dupa masa sau intre mese? Multumesc mult!id="Book Antiqua">id="size3">

 

Avem pozici noi:

http://community.webshots.com/user/sutikun14-date

http://community.webshots.com/user/sutikun15-date

 

Weekend placut!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

pe mine ma roade curiozitatea...ce lucrezi tu in otopeni, adina? ca taaare-s curioasa

carmen, de belea feciora-tau. ai cu ce te mandri

daria, s-a insanatosit giulia, ca de frumoasa vad ca e foc de frumoasa

pupici la sarbatoriti

certam pe stefi care a trezit-o pe mami toata noaptea (las ca creste ea mai mare si ai s-o scoli tu pe ea....)

mmmmmmm...nu mai stiu

andreea, dormi si la ora asta?????

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria, ma ajuta Danut la impachetat haine toaaaaaaaata ziua cand nu gaseste ceva mai distractiv, el le scoate si eu le pun la loc :)) devin experta deja la impachetat viteza. Azi am auzit cum rodea cu dintisorul telecomanda, se auzea un cront-cront. pupe la Giulia mica, papusica.

 

mai vroiam sa zic ceva da m-am blocat....

lia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea ma tot gandesc daca sa-ti satisfac curiozitatea[:D][:D] sau sa te las sa te gandesti....sunt momentan agent inchirieri plus un soi de station manager la biroul Avis din aeroport.Multumita?

Eu nu am vrut sa accept functia de conducere din cauza programului(ar fi insemnat sa vin zilnic la birou ori deocamdata nu am cum) dar din lipsa de asa ceva ma ocup si de treaba asta in timpul programului meu ca agent de inchirieri sau customer representative ca suna mai bine,na[:D]...deocamdata imi convine ca e ceva in plus la salariu plus alte chestiuni...

De profesie sunt profesoara de engleza cica...am terminat facultatea de litere dar sincera sa fiu nu ma atrage profesia si cum aveam jobul asta din timpul facultatii am ramas aici.

Multumita?

Pupici

 

Adina si bubu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vazut poze frumoase cu Stef, care seamana cu tati. Inca nu le-am vazut pe toate, dar imi plac cele in halat de baie. Si am vazut o poza in care are un plasture pe frunte, s-a lovit?

 

Andreea, [:-)))][:-)))], chiar azi dimineata ma intreba tati cand vine vremea sa spuna "mami, eu mai vreau sa dooorm"! Ati mai fost ieri in parcul de distractie?

 

Adina, chiar si eu ma intrebam ce faci tu la servici, ca vad ca ai totusi destul de mult timp liber.

 

Stefi a dormit azi 4 ore, de la 11:30 la 15:30 [bis], dar nu prea a vrut sa manance. Acum a iesit cu tati la plimbare, eu vreau sa-i fac papanasi si sa mai strang un pic prin bucatarie, dar mai trag un ochi pe aici, chiar daca este slaba miscarea.

 

Pupici,

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Stefi mica-mica si Stefi - mica

 

[cit] O poveste despre o raza de soare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eli, am reusit si am vazut toate pozele, frumos foc Stef si imi place la nebunie covorasul lui. El doarme in pielea goala? Ca pe Stefi daca o las doar in pampers incepe sa traga de scai si sa il dea jos.

 

Lia, eu cand vreau 5 minute libere sa ma duc la baie o pun pe Stefi in fata sertarului cu sosete a lui tati. Si le scoate, le studiaza, le pune deoparte, cand le termina le ia in sens invers si le pune la loc. Citeodata se plictiseste si se duce la sertarul cu tricouri, dar aici am eu mai mult de strans in urma ei [:D]. Tati chiar mi-a sugerat sa faca schimb de sertare cu Stefi (hainele ei sunt mai sus) ca sa-si faca singura ordine in haine.

 

Pupici,

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Stefi mica-mica si Stefi - mica

 

[cit] O poveste despre o raza de soare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da am timp liber ca e sambata,ca am pus toate masinile on request pt ca nu prea sunt masini libere,ca nu sunt avioane inca de aterizat,deci intre ele mai butonez si eu.

De fapt abia astept sa ma duc acasa la gandacu misunator[:D](a se citi Alex)

 

Adina si bubu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai daca stiam ca am o pila acolo, inchiriam de la voi o masina cand am fost in tara...poate ne-o lasai mai ieftina. hehehe. glumesc

da, andrea, am fost in parc, de pe la 12 pana la 7 aseara. pupi a papat de m-a uimit (copilul asta numai cand il vede si pe tati mancand papa si el ca lumea), apa, masinute, avioane etc. a, si ne-am dat si intr-o roata de-aia imensa, de vezi imprejurimile si ne-au lasat sus vreo 5 minute, timp in care plodu a inceput sa se miste de ne-a inghetat sangele in vine si ne gandeam cum sa-l linistim. stateam intr-un fel de ciuperca, dar fara centura, nimic. nu-ti zic ce emotii pe noi. nu ne mai dam...

cred ca tot asta vom face si de ziua lui (adica parc), plus ca m-am razgandit in privinta cadoului. as vrea o masinuta...si parca tati ar vrea-o. v-o arat imediat

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare: pot sa dau cu Raid antigandaci prin apartament? e din ala ce are efect 2 luni, ramane ca o pelicula pe unde se da, adica pe la muchiile usilor, pe la praguri, pe langa pereti, pe unde circula monstrii astia negri cat degetul meu. Periculos pt bebeu meu? aerosolii sau ce or avea sprayurile astea?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...