Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (85)


eli

Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

irrinuca - salutari si de la noi !!! Si pupici pt Andreas !!!

 

Philip - la fel a zis si husbandu` ce revine din delegatie ca nu m-am rabdat si l-am sunat sa-i zic "voi sunteti gashca benga de frigide de iulie august 2004" [:-)))][:-)))][:-)))] nu mai pot de ras, noroc ca`s singura in birou [:-)))][:-)))][:-)))] A mai adaugat sa cer reteta pentru intalneala noastra de diseara, ca io am pierdut un pariu si n-am de ales [:-)))]

NU aveti sugestii ??? [:D][:D][:D] Sunt deschisa la orice [:D], da` mai ales la somnu`meu de noapte ce nu vreau sa-l pierd [alcool][:D][:-)))]

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

 

[foto]Giulia_meaid="red">

 

 

[cit]Povestea_nasteriiid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragelor - ia uitati ce mesaj a reusit sa scrie tati (fix acu' 10 luni, da' cu doua zile intarziere, nu intrebati de ce [:D][:D][:D])

 

"Alexandra Lia s-a hotarit sa vina in sfirsit printre noi, la interventia directa, scurta si precisa a dr. Nayel (nastere naturala in 8 minute !) A crescut in vrabiuta pina la 51 de cm si 3,780, iar acum minca si doarme la pieptul ei. Desi fetele sunt acasa, nu pot sa butoneze inca. Dar nu o sa dureze mult ... Tati."

 

si raspuns de papadik [pup] (ca tot ne-ai provocat la aduceri aminte):

"Felicitari Vrabiutzoooooooooo ioi ce pui mare ai clocit;-))"

 

e vineri... e party!!! diseara la 19.10 dam de baut ca e ziua alexandrei!!! cine vine la cateva pahare de gin tonic? [cheers]

 

in ce priveste keful [xinpat]... a mai ramas vreuna dintre noi cu el??? ca al meu s-a duuuuuuuus... am crezut ca la mine e o exceptie, ca m-am ingrasat si ca nu ma mai simt sexoasa [vampa], dar cand colo putem sa punem de un club [:D]. bine-i sa te stii normala [pk]

 

 

foto

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bei da vad ca topicurile azi sunt petrecerile si sexul (sau lipsa lui).

 

Auziti, da e cineva pe aici cu chef, sau eu sunt singura? [:D]

 

Sa va dau reteta de budinca de dovlecei, pt cine intereseaza si ma intorc sa citesc din urma ca n-am apucat tot.

O juma mare de dovlecel se taie bucatele si se pune la fiert. Cand e fiert se paseaza, se amesteca cu un galbenus, cam 30g de cascaval ras, o lingura faina, o lingura pesmet, albusul de ou batut spuma, marar sau patrunjel, si ...atat cred. Se pune intr-un vas unt cu unt si se da la cuptor o juma de ora. Iese o minunatie, se ridica si face o crusta deasupra...miam, miam.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, mai ce distractie pe aici!

 

Eu sunt mereu pe dos, vreau sa va spun ca de citeva saptamani am un chef nebun de [xinpat]. Am observat ca la mine se aplica chestia cu "pofta vine mancand" [:D]. Dar diseara vin la party cu voi ca au dat rusii peste mine (oricum veneam la perty cu voi [:D])

 

Eu dupa ce am carat carutul jos, l-am urcat inapoi pentru ca a inceput sa ploua [bang][bang], asa ca am citit ce ati mai scris si o urmaresca pe Stefi ca sa nu intoarca toata casa cu susul in jos.

 

Ma duc sa-i dau Stefaniei iaurtul, apoi sper sa iesim afara si ne vedem diseara la party. Eu aduc o inghetata pentru cine are chef.

 

Pupici,

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Stefi mica-mica si Stefi - mica

 

[cit] O poveste despre o raza de soare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bei sper ca nu ma dati afara din club, daca io am chef. Parca va si aud pe toate: "HUUUUUUUOOOOOOOO!!!!!!!!". Imi cer scuze.....[:-)))]

 

Da' mesajul lui tati, sotul meu, il mai stiti, sua il mai gasiti, ca am inteles ca a fost tare haios si ca v-ati distrat tare pe seama lui atunci.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...