Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (85)


eli

Recommended Posts

Oana....noi nu stiam ce nume sa alegem ..pentru o eventuala fetita avem o gramada ..pentru baietel nu..si deh vroiam ceva mai rar...Si uitindu-ne noi la Spitalul de Urgenta..am dat peste Luke..dar cum avem un nume de familie atit de romanesc...nu mergea cu Luke..era penibil..asa ca am ajuns la Luca...Am fost surprinsa sa vad ca de vreo 2 ani este un nume la moda (habar nu aveam asta!) ...si culmea...nu numai in Ro...dar si in USA..toti copii de romani se numesc Luca(Luka, Lucas...etc)...he,he...asta e! El sa fie sanatos..

Si evident am aflat ca exista sf Luca pe 18 octombrie...asa cum exista si sf Olivian? De asta stiati?? Nastere usoara prietenei tale..si asigur-o ca toti baietii Luca..sint frumosi :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mamici, dar eu sunt prima gata de petrecere?! Ce se intampla pe aici, parca era rost de party!

 

Gata, m-am suparat, ma duc sa fac si eu prajitura Roxanei, sper sa inceapa petrecerea pana ma intorc [:D][:D]

 

Pupici,

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Stefi mica-mica si Stefi - mica

 

[cit] O poveste despre o raza de soare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ha Ha Ha ....m-am prapadit de ras!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Zic si eu de libidou...sunt in rand cu lumea.........pe mine deja ma banuie barbatu[mariaj][mariaj]

 

La chef nu vin ca acu se scoala maimuta si-mi strica dispozitia,dar va urez distractie placuta!

 

De-asta imi sunteti dragi ,ca sunteti adevarateeeeee!!!!!!

 

Va pup!

 

Simona si David Mario

 

http://community.webshots.com/user/simonarida

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am intors de afara,am fost si la cumparaturi,ma duc sa spal cupilu'si porma ma intorc cu forte noi pentru petrecere;pana atunci va las cu cateva pozici facute azi.

P.S.Sa nu radeti de mami a ei ca-i grasa.

 

http://community.webshots.com/photo/395742447/395744877SQhIwF

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am intors,am pus cupilu' la nani si.....hai sa petrecem....hello...nu mai e nimeni pe aici....iete ce scrie pe vinu'meu:vin rosu demi sec,medaliat cu aur,obtinut dupa reteta vinificatiei traditionale franceze(Bordeaux)de catre oneologi de marca,printr-o tehnologie speciala,urmata de o maturare la butoaie de stejar(2-3 ani)si invechire in sticla(2 ani).

Se serveste la temperatura camerei(18 grade celsius)asociat cu gastronomia specialitatilor din carne rosie.

 

deci cu alte cuvinte,hai sa beu,ca tare bun ii,gal,gal,gal,pe cararea gatului,hai noroc[alcool][cheers]

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost in lunch[bang]....nu plecati care incotro...ba la dus...ba la culcare...cu sotii...evident...

Am vazut-o pe Alexia....ce draguta este..nu mai zic ..moderna...Iar mami a ei nu-i asa de grasa....ma pregatisem sufleteste pentru altceva:)...Dar ce-i cu decorul ala SF??

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...