Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (85)


eli

Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Dar vin alb nu aveti...am baut de curind..Lacrima lui Ovidiu...mi-am descoperit vinul favorit...hi,hi..si culmea este ca l-am cumparat de aici!

Gata am terminat cu aplicatia..pusa-n plic...sa-mi tineti pumnii sa se termine repede...nu de alta dar si pasaportul romanesc a expirat[bang]...Domane fereste sa trebuiasca sa plec din US...hi,hi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna!

 

azi am fost cu puiutu la cumparat pantofiori, a probat mititelu cu rabdare si constiinciozitate vrea cateva zece perechi pana i-au venit unii, are piciorusul grosut acolo la bolta, la metacarpiene sau cum s-or numi. parca e perinuta, asa ca abia i-am gasit niste pantofiori mai de vara asa, de piele. Nu-s chiar inalti, deci pe glezna, insa sunt ortopedici, au taloneta, poate stiti, "Sibel". E vreun bai ca nu-s inalti pe glezna oare ?

 

eu cautam tot pantofiori Bebetom ca tare mi-au placut ca format cum erau croiti, si talpa era faina, i-au ramas mici, insa nu am mai gasit :((

 

si in al doilea rand ma intreb cand ii creste dintisorul mai mult ca sa se vada la dimensiunea lui, ca acum se vede numai marginea superioara zimtata insa nu a iesit mai mult din gingie..cat dureaza oare ?

 

Petrecere fromoasa in continuare va urez si sanatate

Doamne Ajuta!

lia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...