Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by mikimi

 

 

Cookie baga fata la revista ca e prea frumoasa sa stea ascunsa !!

 

 


id="quote">id="quote">

 

O bag, mama, dar cum o scot de acolo? [:D]

Serios acuma, la ce frumuseti de bebei sunt pe aicea...mai bine faceti voi o revista! [;)]

 

Btw, cand ai nunta? Gata cu pregatirile? Abia asteptam sa te vedem mireasa!

 

Dutziid="red">, e haios tare Iustin! Arata a bebe vesel tare, cred ca-ti umple sufletul de veselie in fiecare zi! [pup]

 

Cookie si bb Sabina

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey, noi am adaugat cate ceva la meniul saracacios a lui David[bang]...ieri: servetzel si azi : petale de trandafir...[cheers]

Cum? simplu: ieri am lasat pe masa servetzele destul de aproape de el si el a intins mana si a inceput sa ingurgiteze, pana m-am sesizat io..[bang]

Iar azi, l-am facut avionu si a apucat din zbor trandafiru si de acilea tragedia : vasa cu apa pe jos..etc..N-am vazut ca are petale in mana(de!..eram afectata ca mi se va umfla parchetu) si in timp ce stergeam pe jos aud un tipat de incantare de la pushlamel..era cu petale in gura..[:p]

 

fetiliii, da ce e cu monica?id="red">

 

[mamica] lui David pushlamelu', tras ca prin inelu' (1 dec. 04) id="Arial Black">id="size1">

pozitzeid="green">id="size1">

am si motto : "mai binele este dusmanul bineluiid="green">"[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Eliza5

Vioid="red">, cand e ziua ta?Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)


id="quote">id="quote">Eliza...la sfirsitul lunii.Nu prea conteaza ziua,oricum nu prea isi aduce aminte nimeni ca e ziua mea...Am sa consider ca e ziua mea atunci cind ne vom intilni.Ca nu-mi pot inchipuii o zi de nastere mai frumos petrecuta,decit alaturi de voi.Tinind cont ca atunci cind e ziua mea sotul lucreaza.Deci nu putem sarbatori impreuna.[pup]Violeta mami de printesa Cristiana BiancaPOZE CU BIANCA"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adrianaid="red">

1. nu i-am dat alfare , ca doctoru mi-a zis sa incercam mai intai cu soia..am incercat, i-a mers bine si nu mai schimb...

2. pai tu ce crezi? ca noi avem cine stie ce meniu: doar piureu de legume si cereale cu fructe si atat...(fara branza, iaurt, etc, fara , fara, fara...). Vroiam sa-ti zic sa nu ii dai rosie sau ardei (mie asa mi-a zis medicul si am si citit) ca poate reactiona nasol..

Na! sper sa vina si vremea in care sa manace ciorba de burta ...[:D]

 

pai sa-ti zic:

prima masa lapte de soia

a doua: cereale cu fructe

treia: piureu de legume cu carne sau fara (mi-a zis sa-i dau doar o data pe sapt si doar de vita, dar ii dau mai des si ii dau si pui, desi am citit ca e posibila o reactie(de la carnea de pui!))

patra: lapte si poate putin piureu de legume

seara: cereale cu fructe si piureu si lapte..

 

cum o dau tot acolo ajung..le invart si eu cum pot..[b)]

 

P.S. ai cumva un numar de tel de-alui lui Danetteid="blue">? sau cum se poate da de ea, sa stim si noi ce face...

 

[mamica] lui David pushlamelu', tras ca prin inelu' (1 dec. 04) id="Arial Black">id="size1">

pozitzeid="green">id="size1">

am si motto : "mai binele este dusmanul bineluiid="green">"[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flory id="red">nu i-am dat decat 2 palmutze peste pampers[:D] dar a fost fff revoltat ca a mormait ceva in legea lui.

 

 

Gandacicoid="red"> daca ti-ar fi crapat ecranul unui telefon ultra modern(cu televizor)luat acum 2 saptamani l-ai fi pupat?asta mi-a pus capac la tot ce-mi facuse in ziua aceea.dupa ce i-am dat cele 2 palmutze l-am pus in pat(unde nu-i place)si am inchis usa.sa vezi atunci zbierete,cred ca nici daca l-ar fi taiat cineva nu facea asa.

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in schimb astazi a fost cel mai bun copil de pe fatza pamantului:a papat 3 mese,a facut nani de 2 ori,a fost un zambet,ne-am jucat atat de frumos incat imi venea sa-l mananc.cred ca au si ei perioadele lor,am sa incerc sa-mi controlez nervii[^]

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...