Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (64)


Recommended Posts

MONICA...id="blue"> cum mai stai cu sanatatea?... Mai esti racita?... Ruxi si Alex sper ca sunt bine...

Sper ca esti bine, ca sa iti fie si rau , sa ai si musafiri e tare nasol...

Sanatate multa si pupici... [pup]

Mi-era dor de tine!...[;)]

 

TRY...id="green"> [pup]id="purple">id="Book Antiqua">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Try, esti tare!

Apropos de adormit, cum vaspuneam acum ceva timp eu am trecut la terapia soc: pus in patutz si comnda: nani! De atunci se doarme in patut. Nasol e ca, asa cum face si Try: o pm in patutz ii dau suzeta si ma car, ca daca mai stau sa-i fac byebye si nopate buna incepe plinsul, adica realizeaza ca eu plec. Bineinteles ca o apuca miriiala oricum, dar ma intorc, un pic de apa, suzi si nani. Naspa ca nu doarme noaptea mai deloc, dar cred ca de data asta chiar ca sint dintii (noi n-avem de nici unu').

Va puiuc, vad ca va distrati de minune [bruta][cool][neand][haibat]

 

Siminna si Maria (1 nov 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit.

 

A CAZUT DIN PAT!!!![bang][bang][bang]

 

Sunt o proasta. Bineneteles ca a cazut din vina mea. Am plecat in bucatarie sa ii fac laptic si am auzit BUF! Mi s-au muiat picioarele si m-am repezit la el (cu ele muiate...:))). Bietu de el plangea si nu stia cum sa imi spuna ca il doare....[q][q][q]

 

Mi-am ratat cariera de mama!

 

Flory si [copil] Andrei

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flory cand nu ii pazesti tu ii pazeste ingerasul lor.Pupa si trece, o sa ia la cazaturi cand or incepe sa mearga de mai mare mila...

 

Try si fetele , si eu sunt pe pozitii, nici al meu nu scartaie cand ies, doar ca se ridica in 2 secunde dupa ce am iesit in 4 labute si incepe marsul prin patut.Si marsaluieste pana toceste cearceaful si tot nu doarme.Eu acum nu ma mai duc la el decat la 15 min, cand e deja obosit, si atunci accepta un pupic stand linistit.Asta e semnalul pentru mine ca e timpul sa-i povestesc de piticei si zane in padure..si sta si asculta 2 min dupa care i se inchid ochisorii.Daca in schimb il pun intr-o parte si vreau sa-l pup iar el hopa in picioare il las sa-si faca damblaua si ma intorc mai tarziu.

La mine secretul e sa nu treaca ora de culcare..adica intre 14-15 ca nu mai doarme pana seara, trece somnicul si vin puterile de nu stiu unde...

 

M-am intalnit cu Roxana si minunatii ei copilasi, Bianca e cea mai scumpa fetita pe care am vazut-o...nu exagerez, se vede ca are un fratior pe care il iubeste...e tare dragastoasa, ii aranja palariuta lui Alex, il lua de mana si-l pupa , ii punea pe baieti sa se tina de manuta, m-a topit.Si e asa desteapta si matura pentru varsta ei...zici ca are 5-6 ani, nu 3 juma.

va pup si va urez noapte bunica

 

familia nebunica

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele... [help]... imi transpira Mihai raaaaaaaauuuuuu de tot la spate si ceafa in cosul de masina... Am incercat sa ii pun un prosop de bumbac sub el... dar... degeaba... Aveti vreo idee cum sa fac sa nu mai transpire?....[help]id="purple">id="Century Gothic">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felisid="red">, am fost la mare in weekend.. Scuze, am crezut ca nu poti..

Ti-am trimis PM cu propuneri intalniri pentru italiana si numerele mele de telefon [pup]

Si Alex transpira in scaunul de masina. Cand doarme mai ales.. Cand se trezeste are capul ud. Eu nu am gasit solutie, insa am grija ca atunci cand se trezeste sa nu-l tin in curent, atat..

 

 

Propunere intalneala mamici (Sabinaid="red">, si tu esti invitata!!!):

Locatie: Gradina Botanica

Data: 23 iulie

Ora: 11.00id="size3">

Ei, ce ziceti?

 

 

 

Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...