Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Otiliav

Gandaceluleid="red">, pai ce faci mami tu ma sustii pe mine, da suntem in aceeasi oala. Iesi repede ca au copii nevoie de tine, fresh!Otilia si Ana Maria (18.12.2004)


id="quote">id="quote">haaaaaaaaaa eram sigura![:D]numa ca io nu stau ca tine rau cu nervii, ci altfel, asa:[neand]nu is melancolica, doar ca-mi vine sa dau cu o bata intr-un cal de lemn... sau in oricine mi-ar sta in cale![b)]pazea![q]
Frumusetea va mantui lumea. (Dostoievski)id="size1">id="red">
id="right">
mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004) - i-am tuns!
ajutati-l pe mihaita!id="Book Antiqua">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai gandacicoid="red"> si noi am avut o asemenea pata si am spus ca s-o fi iritat de la scutec,iar dupa cateva zile ne-am trezit cu niste puncticele mici ,cateva pe scrot si cateva pe pielea din jurul cuculetzului.m-am dus cu el la doctor si mi s-a spus ca e candida.ne-a dat TRAVOCORT crema(1data pe zi)timp de 3-4 sapt si continuat cu PIMAFUCORT.vezi si tu cum se prezinta situatia si mergi la doctor ca nu e de glumit.poate nu e nimic!

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by gandacelu

ps: voi sigur nu-ntelegeti, poate doar roserb sau monica... [:D]pps: imi iau femeie, ca altfel o iau razna![alcool]

Frumusetea va mantui lumea. (Dostoievski)id="size1">id="red">
id="right">
mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004) - i-am tuns!
ajutati-l pe mihaita!id="Book Antiqua">id="red">
id="quote">id="quote">Da' ce zici de mine ca macar voi(tu, roserb, monica) aveti si cite-o fata, mai cumintica. Eu cu 2 "zanatici" si cu tati de week-end am zis de vre-o luna ca imi iau femeie. Se pare ca la aceasta amenintare s-au mobilizat bunicele si mi-am mai revenit.[bis][dual]LuminitaBmami lui Tudor 2.12.2004 si a lui Cri 24.12.1998
Cauta la cine te pretuieste, cat de curata e inima, nu cat de inalt e gandul.
id="right">id="blue">pozele noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamicile cu 2copii ma speriati.eu am momente cand imi vine sa-l izbesc pe Ken de alintat ce e(asta numai din Romania se trage).ce figuri poate sa-mi faca[bang][bang][bang].eu care vroiam la sfarsitul anului un alt bebe,m-am razgandit[:D].mai astept vreo 2ani[8D]

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]

doamne,nu mai reusesc sa trimit si eu un mesaj!

Pina acum am [(pc].Acum,scriu mesajul (acelasi,a cita oara azi...) si mi-l sterge bya...

Offff

De data asta poate reusesc.

Ralucaid="red"> tu nu stii ca eu apar pe forum mai mult la miezul noptii?Ca sa va gonesc pe voi la culcare [:D].Poate va asteapta sotiorii in patuc...

Tryid="red">,impartitul de [haibat] si [neand],nu e terapie ...ca nu mai am nevoie.Mi-am revenit,cu mult ajutor di partea voastra [flo].

Didutzaid="red">,imi pare rau de problemele avute cu bb.Bine ca s-au terminat.Daca vrei s-o votezi pe bya,vorbim pe messenger (mami_de_bianca),sau iti dau un PM.Spune-mi cum e mai bine pentru tine.Multumim mult!

Fulguletzid="red">,trecene si pe noi pe listuta aia.Ca si noi tot cu 7 kg ne laudam

 

Simbata venim si noi!id="blue">

 

[pup]

 

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Mai Rosebitzo ce te tot asezi in poze langa Bianca ca tot nu semanati...[:D]

da tot frumosi sunteti.Au dreptate fetele , mai baga o fetita ca sa semene cu tine.

si eu vin la intalnire, mai vedem cu organizarea, eu am loc mult in porbagaj, imi intra 3 carucioare...am testat azi.

 

Cupilu' meu s-a ridicat azi in picioare, si de atunci nu mai are stare jos..e mai rau decat o maimutica.si de-a busilea merge ce merge, si apoi se ridica pe picioarele din spate...gata ii iau premergator ca nu mai merge...

 

familia nebunica

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...