Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bani pentru nastere


Recommended Posts

Catutza,id="red"> tu nu ai un medic sa te fi urmarit toata sarcina? Ca daca ai, atunci nu ai mai avea de ca sa iti faci griji! Ii dai banii la internare si gata. Chestia cu datul banilor inainte ca la ... e destul de serioasa! Am o cunostinta care s-a gindit la fel, sa nu dea banii inainte, desi ere vorba de dr. care o urmarise toata sarcina. A ajuns la spital cu membranele rupte si dr a lasat-o asa sa se chinuie! A venit sora ei si a vorbit cu o asistenta care i-a spus asa...pe ascuns, ca e prea mare copilul ca sa nasca natural si daca nu se duc sa vorbeasca cu dr se va chinui mai mult dar pina la urma tot la cezariana se va ajunge [mariaj]. Asa ca i-au dat banii si imediat dr. a intrat cu ea in operatie! Sa nu-ti mai spun ca a facut o endometrita si a stat 3 sapt. in spital cu febra mare dupa aia!

Eu cred ca "inainte" e mai sigur. Daca nu ai un medic al tau te duci si te interesezi care medic e de garda , cu siguranta cu ala ai sa nasti, iar de asistente, teorientezi la fata locului!

Succes!

 

Anca si [copil] Mateiid="blue"> 35s+

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ancaknacoschi/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by catutza

Hai ma fetelor,de ce nu vreti sa-mi raspundeti si mie?As vrea sa aud mai multe pareri ca ar fi mai bine si pentru mine[grup] si pentru viitoarele mamici .[gravi]catutza


id="quote">id="quote">Catutza, eu am dat DUPA la tot poporul, ca m-a luat pe nepusa masa si n-aveam nimik prin buzunarele camasii de noapte. A venit husbandu a doua zi si "a rezolvat" problema. Eu ii ziceam : uite aia cu parul lung, uite si lu' tantia aia blonda ..... etc. Am nascut la Elias si s-au purtat super tot timpul.Andreea, mama lu' TiberiuMicul PrintSpiritele mari discuta idei; oamenii normali discuta fapte; spiritele meschine flecaresc pe seama celorlalti.id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...