Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa-l iert si de data asta?


Recommended Posts

Oameni buni! Imi vine sa urlu. Eu il asteptam acasa si nu reuseam sa dau de el de nici un fel si el era in carciuma beat! Sunt profund revoltata! Am 25 de ani, el 27, nu suntem casatoriti, dar e ca si cum... El munceste de noapte de 3 luni si eu il astept zi de zi acasa sa vine. Astazi cand a iesit din tura mi-a dat un sms ca se duce la o sedinta... Si pe la 5 dupa- amiaza m-a sunat o prietena ca e la ea in bar, beat... Paste o ora si jumatate trebuie sa fie din nou la munca. Daca nu se duce, isi pierde slujba... Ce ma fac? Sunt disperata...[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns

ia-l acasa, arunca-l in dus cu apa rece, fa-i un litru de cafea sa bea, sa vomite tot ce are in stomac si-i trece.... nu ajunge la servici intr-o ora juma, da ajunge. Da si un telefon la servici si zi ca intirzie, roaga colegu din tura dinainte sa il astepte....Bafta!

 

La liberté de chacun s'arrête là où commence celle des autres.

 

[roker]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca vreau sa-l iert, din moment ce l-am adus deja acasa. Dar simt ca o sa innebunesc... Mi-e teama ca nu o sa reusesc sa-l trezesc pentru ca este o fire violenta si decat sa-l duc asa mort la servici si sa se bata cu oricine se intalneste, mai bine nu-l trezesc...

OOOOOOOOOOOFFFFFFFFFFFFFFF[bang]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

te amagesti singura si este pacat pt. ca esti tinara.I-ati inima in dinti si lasa-l cu bautura lui asta e boala la virsta lui ar trebui sa faca copii nu sa bea Boala bauturii nu are leac,cumnatul meu bea de ani de zile... are 35ani e casatorit de 8ani si a ajuns vai de capul lui e dependent de bautura nu-l ionterewseaza ni8mic altceva Asa ca....Viata merge inainte

 

ViVi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pana sa fim impreuna e adevarat ca bea foarte mult, adika era un pusti din ala care sta prin baruri toata ziua. de cand suntem impreuna a facut eforturi mari de tot sa nu mai bea. Nu e alcoolic. Acum bea o data la 2 saptamani cel mai des, si de imbatat nu se prea mai imbata... Ceea ce ma doare cel mai mult este ca are niste iesiri... pe care eu nu le inteleg, de copil mic si rasfatat. Acum imi spune pe drum ca e un prost ca s-a imbata, si cand il intreb de ce zice ca ii pare rau si ca nu se va mai repeta. In rest, este perfect, si ma iubeste si il iubesc, doar aceasta tentatie pe care trebuie sa o fentez eu de cate ori pot. Noi ne cunoastem de 9 ani si suntem impreuna de 3 si stiu ca el este alesul, dar nu stiu ce sa-i fac sa nu mai aiba iesirile astea... Din cauza asta nici in oras nu putem iesi prea des pentru ca mi-e teama sa nu se imbete... Asa ca nu pot sa-l las asa usor...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...