Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de oct-noi-dec 2003 (62)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ven -felicitari sa speram ca o sa fie bine si la corectat!

 

Cristina bine ai venit![flo]

 

Ciuf ai dreptate cu apa.Sincer cand era mic era innebunit dupa apa(am fost si la mare o zi si a fost tare incantat) dar acum in baie nu mai face decat dus nu mai sta in cada deloc in fundulet si de aceea mi-a fost teama ca nu-i mai place. In concluzie pentru ca acum ne-am mutat la curte am cumparat o piscina mare(2.65m cu 1.65m) si vreau sa i-o pun in curte sa stea toata ziua in apa.Dar la noi iar au anuntat ploi asa ca mai stam un pic.

Mai nou nu mai mananca decat fructe si lapte.Aseara de exemplu a mancat porumb fiert, pepene galben, capsuni, stafide si lapte.Mi-a fost tare teama pentru stomaceul lui dar azi a facut KK ok .

 

Pupici.

 

http://community.webshots.com/user/marioan100

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit printre noi Cristinaid="red">. Vrem poze, povesti....ce vrei sa stim si noi de tine.

Multumesc de aprecieri ciufid="red">. Am vrut sa vedeti ca nu se da in vant dupa orice si merge pana in panzele albe dupa dulciuri. Noroc ca mami le mai ascunde, nu tot timpul.

Va pupam dulce.

 

 

 

 

Paula[gravi] 15+

Alexandraid="red"> [loveyou]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

sa facem si noi prezenta...[biz]

 

Venid="red">, am io asa o impresie sau ... faci cinste?[cheers] ai primit rezultatul? e 10???[;)][bis][bis][bis] eu deja te felicit!!!

 

in rest, toate bune si la noi

 

Cristinaid="red">, mey de cand te tot invit la noi cu fetita ta...[:D]bine ai venit, fa-te comoda[copil][;)][grup][berica][flo][flo]

 

va pup ca n-am povesti azi![pup]

 

[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bonjurica!

 

Ven, bine ca ai scapat de stres. Probabil rezultatui o sa fie bun, daca e pe bune concursul si nu pe pile. [:D]

 

Cristina, bine ati venit, v-am adaugat pe listuta noastra. Am vazut si pozele, sunt frumoase.

 

Am luat azi rezultatele de la exudate si e exact cum ma asteptam: are candidoza, plus stafilococ patogen in nas, gatul apare ca ar fi curat... Iar ne umflam de antibiotice, tre sa mergem si noi, adultii, la exudate ca nu mai stim cum sa scapam de stafilococi.

In alta ordine de idee sunt ingrijorata ptr tata care are o viroza pulmonara cam urata, are 2 feluri de antibiotice de sambata si nu ii scade febra. 39.4-39.8 Prea mult... Mama sta cu el la tara si bona a stat ieri si azi toata ziua, dar de maine nu mai poate sa stea cu Luca decat juma de zi. Tre sa plec mai devreme de la birou... Nu ma dati la disparuti daca nu mai apar.

 

Pup.

 

 

_______________________________________________

Ileana, mama deid="size3"> LUCAid="size4">(2 octombrie 2003)id="Lucida Console">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ileana-Sanatate multa pentru Luca si tatal tau.Si mama a avut acum 2 luni o viroza urata de tot 3 saptamani a stat la pat in conditiile in care ea niciodata nu a fost bolnava si cand era un pic le ducea pe picioare.Neaparat trebuie mers la doctor(mama a amanat 1 saptamana ca lasa ca trece...) .Pupici si multa sanatate.

 

http://community.webshots.com/user/marioan100

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uki, ei si tu acuma, 10 - de unde atata?? [:D] Nu, serios acuma, cred ca la examenul asta s-au luat cativa de 10 in 10 ani!! E foarte greu, de obicei subiectele sunt facute sa incurce lumea.......nu stiti de pe la stiri, ca in fiecare an arata cum iau profesorii note de 1 si 2 la concursurile de titularizare? [:-)))] Asa ca nu se pune pb. de 10. Eu daca iau un 9, sunt cea mai fericta, fac cinste si ma imbat si eu! [alcool] [:D] Dar e bun si un 8! [;)]

 

Ileana, of, dar cum naiba se lipesc stafilococii astia de Luca mereu? Multa-multa sanatate lui Luca si bunicului lui! [pup]

 

De azi mi-am intrat in programul de gospodina, am gatit (yam, ce buna e mancarea facuta de manutele proprii[:D]), am maturat curtea......si la un moment dat, cand am terminat, nu mai stiam ce sa fac [:D] Tanti a lui Markus zice: "Mergeti si mai citit niste cursuri!" [:-)))]

 

Va pupez!

 

Venera [cit], mama lui Markus: [bibe] ->[copil] -> [aerob]

Dati-ne un vot! -> pe situl reclama mascataid="red">, pt. Markus Roth-Grossid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza!

 

Pai mai fetelor, poate daca ati posta si voi mai des, ar fi mai...... grasa miscarea pe aici [:D]

Asa ca haideti cu povesti, nu va ma tot plangeti ca e slaba miscarea............

 

Venera [cit], mama lui Markus: [bibe] ->[copil] -> [aerob]

Dati-ne un vot! -> pe situl reclama mascataid="red">, pt. Markus Roth-Grossid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia23id="red">, am fost aseara in parc si m-am tot uitat dupa voi, nu am avut nr. de tel sa te sun. La ce lume a fost nu stiam unde sa ma uit....Am stat la groapa de nisip, sa vad si azi cum ma simt si poate venim pe la 18 si pana la 20. Am avut si peripetii dar ce sa fac.

De ce are ochii asa?

Am ras, asa s-a nascut.

Sau se uitau ca la masini strine.... Nu prea au vrut sa se joace cu ea copii si atunci nici ea nu a mai vrut sa se dea jos din brate. Ne-am dat si la leagane 30 min. Am mancat inghetata cot la cot cu mami, una mami-una eu....daca nu tipam ca mai vreau.

 

 

[pup]

 

 

 

 

 

Paula[gravi] 15+

Alexandraid="red"> [loveyou]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...