Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de oct-noi-dec 2003 (62)


Recommended Posts

fetele, singurul motiv spus de ei a fost ca A FOST CONFUNDAT!!!!

 

s-a intamplat asa:

sotul meu a fost organizator la festivalul motociclistilor, care s-a desfasurat in cadrul yilelor ploiestiului. sambata seara au avut concert pheonix si baietii din trupa au vrut ca pe melodia "liber" sa fie fundal sonor o motocicleta care ambala mototrul (asa e melodia si s/a cantat live), impreuna cu un prieten sotul meu ducea motocicleta catre scenta cand au fost apriti de un grup de jandarmi, sotul meu era pe seaua din spate a motocicletei si cand au fost opriti el vb.cu cineva din spate, tipul de pe seaua din spate a incercat sa le explice jandarmilor ca tb.sa duca mototul in fata, tembelii de jandarmi nu pricepeau si i/au luat pe sus pe amandoi (sotul meu s/a socat ca nu stia ce se intampla), i/au dus in spatele scenei in boscheti si i/au luat la bataie (adica pumn in fata, picat jos si aplicat bocanci corectionali in ficat si spate...), norocul sotului a fost ca era imbracat in piele complet, in geaca si pantaloni de motor, care sunt considerate echipament de protectie (este o piele f.gorasa) ca altfel cared ca il omorau...intr/un final (cam 15 min) a scapat si s/a dus la comandant sa ii ceara socoteala, acesta i/a spus ca a fost confundat cu un alt baiat care facuse ceva scandal cu putin timp inainte...au incercat sa ne determine sa nu depunem plangere si procurorii militari trenau ancheta, dar m/am burzuluit rau de tot la ei si acum asteptam trimiterea in judecata a jandarmilor...oricum va iesi show mare, cred ca ne vedeti la televizor...

 

Anca si Alexandra (10 nov.2003)

 

http://community.webshots.com/user/alexandra_ioana

 

http://www.magnetoterapie.ro

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Marioan, ca ziceai de Croatia .. eu am alta sugestie pentru tine: Muntenegru. Au si nisip pe plaja, si apa super curata, minunata, preturi accesibile, aproape de Italia (poti da o fuga cu feribotul). Noi am fost in vara dinaintea nasterii lui Matei si eu am fost super incantata. Am si o gramada de poze, daca vrei iti trimie pe mail sa vezi cam cum arata locurile ... oricum, eu zic ca e o optiune interesanta. Pentru noi a fost aproape, ca stateam in Timisoara, si era mai aproape decat sa mergem la Marea Neagra, nu stiu cum o fi pentru voi ... dar oricum, noua ne-a placut maxim.

 

 

 

Mid="size5">id="blue">aid="size5">id="orange">tid="limegreen">id="size5">eid="red">id="size5">iid="blue">id="size5">id="blue"> [foto]

 

 

Pid="size4">id="blue">oid="size4">id="blue">zid="blue">id="size4">eid="blue">id="size4">Noiid="blue">id="size4">id="blue"> [foto]

 

Carmenid="size2">id="pink"> [mamica]id="Comic Sans MS">si [copil] Matei Gabrielid="size2">id="blue">id="Comic Sans MS"> - 27.10.2003id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca urita intimplare..auzi la ei ca din greseala! ce timpiti! de neconceput! si chiar de era "vinovatul" asa procedeaza ei, regulmentul lor le permite? Bravo ca nu v-ati lasat! Bravo ca va aparati drepturile!

 

Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scurt, am mai pus cateva poze cu mutritze de ale lui Matei ... in albumul alte fetzisoare ...

 

Mid="size5">id="blue">aid="size5">id="orange">tid="limegreen">id="size5">eid="red">id="size5">iid="blue">id="size5">id="blue"> [foto]

 

 

Pid="size4">id="blue">oid="size4">id="blue">zid="blue">id="size4">eid="blue">id="size4">Noiid="blue">id="size4">id="blue"> [foto]

 

Carmenid="size2">id="pink"> [mamica]id="Comic Sans MS">si [copil] Matei Gabrielid="size2">id="blue">id="Comic Sans MS"> - 27.10.2003id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza!

 

Carmen, ce frumos e Matei! Mi-au mers la inima pozele lui in dimineata asta mult prea agitata ptr mine. [pup]

 

Anca, sunt niste idioti jandarmii aia si parerea mea e ca tre dati in judecata si tre sa plateasca ptr ce au facut. Nici macar daca il gaseau pe cel care il cautau nu ar fi trebuit sa procedeze asa.... Ce mare s-a facut printesa ta. Sa va traiasca!

 

Vikinga, neaparat vreau poze cu Aldo surferul. Please, tre sa fie mortal baiatul. Spor la fitness.

 

Am fost ieri la medic cu rezultatele la analize. Mi-a prescris dr 2 preparate: ceva de badijonaj bucat ptr candida si niste picaturi de nas cu antibiotic, ptr stafilococul din nas.

Tata e mai bine, nu a mai facut asa o febra mare, continua tratamentul.

 

Iar am o zi cam tampita azi, sper sa mai am timp de forum.

[pup]

 

 

_______________________________________________

Ileana, mama deid="size3"> LUCAid="size4">(2 octombrie 2003)id="Lucida Console">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen e un scump Matei-stii tu ca seamana cu cineva drag mie[:D].Multumesc pentru oferta dar trebuie sa vorbesc si cu sotul si intre timp se pare ca vom ajunge si o saptamana in Germania in Prien de Chiemese (o statiune tare frumoasa cu lac si munte)-la cumnata mea asa ca momentan iar am schimbat planurile, plus ca tati vrea sa schimbam masina cu una din Germania asa ca vom vedea si daca ne mai raman resurse financiare.

 

Paula sa ne spui ca analizele sunt super ok!!!Tinem pumnii.

 

Ileana ai grija de baieti tai!

 

Ven ce faci??? Mai e un pic pana luni...

Pupici.

 

http://community.webshots.com/user/marioan100

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rapid v-am citit si eu caci ii urmez venerei si invatz[bang]

anca bravo ca nu ati renuntat.poate asa invata si ro sa mai reactioneze!

ileana,cu stf merge tare greu chiar si cu tratament bine instituit asa ca rabdarica.iara al tau tatic dc are ceva viral poate sa mearga si cu ferbra mai mult.e f important sa fie consultat de cineva ok.hai ca vb la tel.da semn dc veniti la buc

paula cd mai iesiti zi-ne si noua.de iulia nu mai reusesc sa dau cred ca s-a suparat pe noi....[V]

cd mai am timp mai apar.ce bine ca voi faceti planuri de vacanta[bang]

pupici

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

URAAAAAAAAAAAAAA!!!

Sunt cea mai tare!!!!!!id="red">id="size5">

 

AM luat cea mai mare nota din judet, 9,20!id="size5">id="red">

 

Pentru voi, fetele, care mi-ati tinut pumnii asa de bine:[alcool][alcool][cheers][cheers][berica][berica][pahar][pahar]

 

Venera [cit], mama lui Markus: [bibe] ->[copil] -> [aerob]

Dati-ne un vot! -> pe situl reclama mascataid="red">, pt. Markus Roth-Grossid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...