Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de oct-noi-dec 2003 (62)


Recommended Posts

 

Buna dimineata!

 

eu sunt tare trista[q]

 

de vineri o tinem numai in febra mare - 39,5[bang]

nu a papat Mariuca mai nimic, nici macar ceai nu vrea sa bea, e lesinatura... am fost la spital cu ea ieri seara si are enterocolita acuta, sa ma tai ca nu stiu de la ce[xx(]

 

febra scade si dupa 2-3 ore revine... am si eu o stare...[bang]

 

stiti vreun remediu pentru noi, va rugam...

 

acum are teama si de sirop - nurofen si alte alea[xx(]

vomita si are scaune moi...crampe la burtica[q]

 

dar, va las, vacanta placuta Venid="red">, meriti din plin[surf] sa aveti vreme frumoasa si Markus sa fie cuminte[:D] cat se poate...

 

vorbim...[pup]

 

[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Hai mai Ven ca intelege Catia, betia succesului!! Inca odata, felicitari, ai fost tare, intradevar, nu-i putin lucru sa inveti pt. nota asa mare si avand un bb neastamparat acasa. Acum nu va ramane decat sa va distrati cat mai bine in ce-a mai ramas din vacanta.

Vikinga, l-am vazut si eu pe bandit, e bestial in costum si are si placa, ce mai, tare de tot, o sa-nebuneasca toate gagicile pe plaja. Mai, da mie mi se pare ca e 100% baiatul mamii, pe masura ce creste iti seamana tot mai tare, daca vrea si tati un puiut, sa treaca la treaba.

Uki, imi pare rau de Mariuca, pupici la ea de puiut mic si bolnavior, sper sa se faca bine cat mai repede.

 

Pozele noastre

Poze noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bonjour!

 

Paula, felicitari pentru rezultatele bune!

 

Uki, incearca la diaree de la Boiron Podophyllum Peltatum, 5 bobitze dupa fiecare scaun diareic.

 

Catia, ati ramas la mare?

 

Vikinga, Aldo e absolut demential in costumul de surfer.

 

Pup

 

 

_______________________________________________

Ileana, mama deid="size3"> LUCAid="size4">(2 octombrie 2003)id="Lucida Console">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uki, sanatate lui Mariuca! Despre sfaturi, nu prea stiu ce sfaturi sa iti dau, incearca si cu retetele babesti, adica sosete cu otet si apa in picioare, dus sau baie cu apa numai un pic calduta, ca sa ii scazi febra .... si evident, regim si medicamentele care ti le-a prescris medicul pt

enterocolita ...

 

Paula, ne bucuram toate pentru rezultatul bun! [flo]. Ti-a zis cumva si sexul bblui? Ca din amniocenteza iti pot zice 100% sigur.

 

Am pus pozele aseara cu poznele din parc ... azi e cam urat la noi si cred ca suntem consemnati in casa ....

 

Mid="size5">id="blue">aid="size5">id="orange">tid="limegreen">id="size5">eid="red">id="size5">iid="blue">id="size5">id="blue"> [foto]

 

 

Pid="size4">id="blue">oid="size4">id="blue">zid="blue">id="size4">eid="blue">id="size4">Noiid="blue">id="size4">id="blue"> [foto]

 

Carmenid="size2">id="pink"> [mamica]id="Comic Sans MS">si [copil] Matei Gabrielid="size2">id="blue">id="Comic Sans MS"> - 27.10.2003id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe mare fuga ca de cind cu teledonul meu european care a avut asa mare succes numai in 2 zile butonez ca altecva email-uri si PM-uri! ma bucur enorm!

Multumim de complimente[:D][asia]

Paula ce ma bucur ca ati trecut si de hopul asta! Sarcina usoara in continuare!!!

Uki pupam Mariuca bonlavioara[pup], enterocolita asta e virus de fapt, se ia de afara foarte usor, din magazine, de la locul de joaca. Dar trece la fel de repede la astia mici. Daca o prindeti voi e mai nasol ca maturii suporta mai greu. Sanatate multa si refacere Mariucai!

 

Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

 

TELEDONUL EUROPENCELOR INIMOASE PENTRU CEA MAI FRUMUSICA BEBELUSHA:id="red">

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53837

"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

chiar ca a fost liniste pe aici!ma gandeam ca iara raman un urma![:D]

noi am dat o fuga la mare de doua zile!gabriel a fost prima data si nu l-am putut scoate din mare.topit dupa valuri s-a balacit de zor.si e sg care nu s-a ars.restul suntem praf![bang]

ven pricepusem,stai linistita.sper sa ma tina caci am inceput cam tarziu.cam un ar fi suficient.dar vad eu.si te am pe tine exemplu[il]

ileana,cum a fost la nunta?imi pare rau ca nu na-am putut vedea dar poate mai veniti[pup]

uki cum se mai simte bebe? a vazut-o un pediatru?nu te speria caci ei fac febra mai mare ca noi si rezista mai bine.dar tb sa fie monitorizata de dr.

paula,ma bucur ca au iesit analizele bine!

am admirat si micul surfer.super!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...