Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de oct-noi-dec 2003 (62)


Recommended Posts

Azi am fose in parcul Carol si am stat pana la 13. A fost superb. Ma doare sufletul ca nu vrea nici un copil sa se joace cu Alexa si se apuca de plans si se cere in brate, dupa un timp de stat in groapa de nisip cu ei. Ne-am dat in leagane, ne-am plimbat, am fost date cu insecticit.....de primarie.

A fost foarte frumos.

 

 

[pup]

 

 

 

 

 

Paula[gravi]16+Alexandraid="red"> [loveyou]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

n-am mai intrat fetelor ca sunt cam ravasita, bunicuta mea a murit (avusese un accident vascular cerebral acum o luna jumate) si desi sunt convinsa ca ii e mai bine acum (dupa accident ramasese paralizata pe partea dreapta si nu mai putea vorbi si toate medicamentele pe care i le dadeam nu prea ii ameliorasera starea) si desi mi s-a spus ca a murit linistita si ca dorea sa moara si desi stiu ca a iertat-o Dumnezeu ca sa nu se mai chinuie, tot mi-e dor de ea si despartirea este f.grea!

 

Anca si Alexandra (10 nov.2003)

 

http://community.webshots.com/user/alexandra_ioana

 

http://www.magnetoterapie.ro

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

anca imi pare rau.stiu cum e ca si noi am patit-o anul trecut.e mai bine caci nu se mai chinuie dar e tare greu de accepat.ai insa pe bb care va da culoare!

uki,zi ceva!

paula ,se pare ca de noi nu-ti prea place[V].da si tu semne cd vii prin 23.

ileana,ce mai face tata?dar stafilococul?cd repetati analiza?poze dee la nunta?[:D]

pupici

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna!

 

Ancaid="red">, imi pare tare rau pentru bunicuta ta, dar, cum spui tu,poate e mai bine asa...[V], fii tare!!![ruga]

 

Catiaid="red">, ce sa mai zic ... la Mariuca ii ies 4 dintisori sau masele sau canini sau ce-or fi[bang] si azi au spart gingia, deci asta era... pana la urma tot intuitia de mama sa traiasca[:D], asa am zis eu vineri! azi am fost la dr ei si nu era la cab, a consultat-o alta dr... in fuga si a spus ca are rinofaringita si eruptie dentara[audinti]...

 

mi-a dat Ospamox - antibiotic, si acum stau si ma gandesc daca e bine sa-i dau sau nu... voi ce ziceti? cum sa fac?id="red">

 

asa ca ... doctorii astia grabiti... de la Gr alexandrescu au zis ca e enterocolita, pe naiba, [iartama]... am mai luat si lapte fara lactoza, care nu place la copil... e asa gros[vom]

 

of, nu mai pot de cald... VEN,id="red"> ce zici? am vrut vara, avem vara![;)]

 

hai, va pupam saru' mana de floricele si pupicii de la voi[asia]

 

[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Uki, bine ca ai descoperit cauza. [pup] la Mariuca sa n-o mai doara dintzisorii!

 

Anca, sorry pentru bunica ta. Dumnezeu s-o odihneasca in pace!

 

Alexandra, vezi ca n-am uitat ca ne estio datoare cu muuuuuuuulte poze! [:D]

 

Mariana, [pup] pe vorbaretul de David, cred ca e campionul grupei de departe la capitolul asta!

 

Da, am vrut caldura, acum avem! [:D] Da' las' ca-i mai buna decat ploaia. Noi ne bucuram, ca ne facem antrenamentul pt. cele 40 grade Celsius din Grecia...

 

Va pup si va doresc o zi frumoasa!

 

Venera [cit], mama lui Markus: [bibe] ->[copil] -> [aerob]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza!

 

Catia, n-am poze de la nunta, astept sa le primesc de la tinerii insuratei. [:D] Io nu m-am deranjat cu aparatul nostru.

 

Anca, condoleante si multa putere sa treci cat mai repede peste momentul asta greu de despartire.

 

Uki, bine ca ati descoperit cauza. Nu stiu ce sa zic de antibiotic... Ai inceput sa ii dai deja?

 

Paula, mult curaj ptr amniocenteza. Cand ai zis ca e? Ca am uitat, incep sa fiu baba de acum.

 

Ieri dupa amiaza i-am dat de lucru copilului, o ora jumate n-am stiu de el: i-am pus pe balcon la bucatarie piscinutza de la mare, am pus apa in ea si da-i balaceala. Era in culmea fericirii.

 

Noi in weekend mergem cu niste prieteni la Casoca, langa Siriu, la o cabana. Fara copil. Va dati seama ce veselie pe noi? 2 weekenduri fara copil. Si ala de-a trecut, si asta de urmeaza. Parinti denaturati... Insa abia astept sa stau si eu un weekend fara sa fac nimic, sa ma intalnesc cu prietenii, sa joc un rummy. Of, ce bucurie. [:D]

 

Pup si o zi buna

 

 

_______________________________________________

Ileana, mama deid="size3"> LUCAid="size4">(2 octombrie 2003)id="Lucida Console">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor nu sunt...nesimtita, dar e un dezastru zilele astea la noi.

S-a rupt sifonierul nostru si ieri am cautat sifonier pt dormitorul nostru si am gasit si unul pt camera Isabelitei.

Azi mergem sa le cumparam, ca ieri eu am plecat la cumparat fara sa masor nimic in casa. Se uitau cei de la magazin la mine....[bang]

 

Acum prietena mea l-a lasat pe cel mic aici pana mai pe seara....e o nebunie generala.

Se joaca frumos ca se iubesc , dar e o galagie....si un dezastruuuuu...nici nu poti sa pasesti prin living.

Si ar trebui sa mai si ies cu ei la plimbarica.....vai de mine !!![:D]

Asa ca va povestesc cum a fost in vacanta maine...si pozici la fel.

Oricum , venid="red">...nu-ti fa probleme, o sa va distrati cu juniorul super.Stiu ca voi va gandeati cum sa faceti cu el....o sa-i placa la nebunie !

 

Hi, hi....tocmai se cearta copii pe un calut....Isabel a castigat !!!! A pocnit adversarul cu capul in gurita si l-a doborat !!! [box][bis][box]

Ups, ginerele a scuipat-o !! Urattttt !!!

 

Ma duc la datorie pana nu se ingroasa gluma pe aici.[ups]

Pupici,

Alexandra si Isabelita linda

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uki,eu nu i-as da.se arunca f repede la atb.stiu din practica.nu e timp sau nu e chef sau chiar asa fac o gramada pt a fi multumiti parintii.o tampenie!bine ca ies toti ca sa sufere de mai putine ori!

noi am facut 39.6 azi noapte.e o viroza urata prin buc asa ca aveti grija!febra f mare si dureri de burtica.40 de gr vreao trei zile chiar si cu antitermice.dar trece.dc gasesti vreun dr zelos da si 1-2 atb dar nu-i cazul

curaj si sa scapi repede si bine paula![pup]

gata ca tb sa fug

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca e atat de greu cand pierzi pe cineva drag....Eu am suferit tare mult cand a murit bunica mea (am iubit-o enorm) si pentru faptul ca nu am putut merge la inmormantare eram insarcinata in 7 luni cu Galusca si era si drumul si aveam si risc mare si nu m-au lasat sa merg. Asa ca tu cel putin poti sa fi cu ea pana la capat...

 

Uki ne bucuram ca au fost doar dintii. Si lui Andrei i-au mai spart gingia 2 si mai avem unul singur de iesit ura[bis]

 

 

 

 

http://community.webshots.com/user/marioan100

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA,

 

Supermami asteptam pozele.Noi suntem admiratori(secreti) ai Izabelei) si vrem s-o admiram putin.[;)]

 

Ileana cate un weckend singurei va prinde bine.[cool]

Noi il luam pe David la noi doar sambata si duminica iar seara stam cu el pana adoarme(la parintii nostrii) si apoi plecam acasa la noi.

Noi suntem parinti de weckend.[:I]

Ven [flo]multumim de pupic[pup].

Uki [:X] Mariuca.

Paula tinem pumnii camd faci amniocenteza.[pup]

 

Mariana si [copil]David

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...