Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 (58)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

La multi ani Mara si Maria Catalina![cheers][papica]

sa fiti sanatoase, sa cresteti mari si cuminti! petrecere frumoasa de ziua voastra![pup]

stef e la ai mei pana deseara...mi-au stricat chestia cu pampersul de noapte! dar recuperam...cand se intoarce va sta iar fara..

mai am putin si scap. abia astept!

www.tiffanyshop.ro/kids galeria de poze a bebelusilor. vrem 10! multumim!

 

cgaby

http://community.webshots.com/user/cgaby100

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Paula !id="red">

Tiberiu La Multi Aniid="blue"> !, Bychi pe unde sunteti, banuiesc in vacanta !

 

La multi ani Maria !id="red"> aveti grija cu insecticidele poate sa dea diaree.

 

La multi ani si Marei si Catalineiid="red"> chiar azi !

si Teo face uneori asa, vrea la 10 seara la piscina.

Rasfat prea mult !

 

 

Carmen tare scumpa-i Mara !

 

va pup,

nicol

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!!! Mara si Maria Catalinaid="size4"> sa cresteti mari si aveti parte de tot norocul din lume!

Pufulet, nastere usoara!!!

Claudya, cum e din nou acasa? Ce face Emma? sau n-ati terminat de petrecut?[:)]

Carmenutza, Maya super haioasa ca intotdeauna!

 

Voi cum rezistati fetelor pe caldura asta, ca eu simt ca ma topesc, parca anul asta mai mult ca niciodata.

 

Magdone si Razvan (19.07.2003)

_________________________________________

"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Maria si Tiberiu! Multa fericire!

Scuzati intarzierea, dar mi-a facut figuri net-ul.

 

La multi ani Mara! Sa te faci mare, frumoasa si desteapta si sa o iubesti pe surioara ta! Nastere usoara Pufulet!

 

La multi ani Maria Catalina! Sa ii aduci multa fericire mamicii tale! Pupici!

 

Noi suntem bine. Stefan e mai cuminte (are aproape trei luni, era si cazul), iar Maria parca se comporta mai bine.

 

MAria are o pofta de mancare, pe caldurile astea, c ama sperie. Ar manca tot timpul. Dac ai s eface foame si nu ii dau atunci sa mannace, incepe sa planga, sa tipe, nu ma mai inteleg cu e. Sper sa fie o perioada de crestere, ca iar imi e frica sa nu s eingrase prea mult. Are 15 kg!!!

 

In rest, s einscrie si ea in linia generala: vorbareata si obraznica.

 

Vorbeste cu Stefan si rade de el[:D]. De ex.: Ce faci Stefan? AI manuta in gura!!! Ce cauti in gura Stefan? DInti??? Ai dinti??? si se prapadeste de ras. Sau Unde e tati Stefan? E la servici. Tu nu stii. Ha-ha-ha. E in faza in care e foarte mandra ca ea e mai mare.

 

Imi pare tare rau ca nu imi notez perlele ei, ca le uit.

 

Acum cateva zile, ne plimbam pe malul lacului, pe langa Club Scandinavian. Ea era tare mandra, ca luase masa la terasa [:D] si se simtea tare importanta. Vorbea singura: Se face Meria mare si isi cumpara barca, vapor d-ala mare si inoata in apa. Si isi cumpara si motocica si se plimba. Si masina rosie Ferrari. Doru era tare mandru de fata lui [:D], plus ca se intorcea lumea dupa ea [:D]. Maria continua: cumpara Maria masina rosie de la magazin. De la magazinul Metro [:D]

 

SI inca o faza, ca doar suntem la varsta de doi ani: Se duce la pianul ei Chicco, de care s-a cam plictisit. Loveste in el si tipa: nu-mi place fluturasul, bleah-bleah-bleah! Nu-mi place nici floricica bleah-bleah-bleah! Nici melcul nu-mi place, bleah-bleah-bleah! Nu imi place nimic!!!!!!!!! Bleah-bleah-bleah!!!!

 

Va pup!

Cornelia, mami de Maria (2iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asadar, in orine cronologica si cu scuzele de rigoare pt intirziere: La Multi Ani: Paula, Tiberiu, Maria Ianina, Mara si Maria Catalina ! sa cresteti toti mari si sa aveti mult noroc in viata!

 

Eu nu prea am cu ce ma lauda. Doar cu Julia, ca face astazi 4 luni. E un copil super cuminte, nici n-ai zice ca are frate pe Alex. E asa de odihnitor sa ajung si eu acasa dupa serviciu si sa nu mai aud urlete inca de pe scari.

 

Alex face peste citeva zile o luna de Bucuresti. Maica-mea pretinde ca si-a mai dat drumul la vorbire, cu mine la telefon a ramas tot la stadiul de onomatopee, dar cel mai adesea e tacere. Maica-mea a reusit prin nu stiu ce miracol sa-l reconcilieze cu baia, accepta sa fie spalat pe cap in fiecare zi fara proteste, ba chiar isi aduce si el contributia la activitatea respectiva. Cu olita nu (mai) e prieten, i s-a pus pata ca nu mai vrea s-o foloseasca.

 

Ultima gaselnita: a descoperit fotografia noastra de la nunta, inramata. Si de fiecare data cind are cite un mare necaz (ex.nu vrea mama sa joace fotbal de apartament) insfaca poza si incepe sa se jeleasca: "papaaaaaa"...

 

Eu l-am dat gata pe Harry Potter al 6-lea. Am tot facut eforturi sa nu-l citesc prea repede, dar pina la urma tot s-a terminat. Si cind ma gindesc cit trebuie sa astept pina la urmatorul si ultimuuul [q]!

 

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Irina!!! Sa cresti mare frumoasa si desteapta!

 

La multi ani Julia, fetita cuminte!!!

 

Spuneti-mi si mie, cand, in ce moment al zilei cititi? Scrisesem eu mai mult despre asta [:D], dar mi s-a facut rusine si am sters [:I].

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Irina, sa fii sanatoasa, sa cresti mare si cuminte!

 

Cornelia, multumesc pt urari!

 

Eu citesc dimineata, in timp ce-mi iau micul dejul [:I], acasa in pauza de prinz, in timp ce maninc [:I] si seara daca mai am timp.

 

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Mara, Maria, Irina! Va doresc ca viata sa va aduca fericire si sanatate. Sa fiti cuminti, sa cresteti mari in liniste si intelegere.id="red">id="size5">id="Comic Sans MS">

 

Magda si Alex(1 anisor si 11 luni)

 

http://community.webshots.com/user/edyalex

http://photos.yahoo.com/magdacorlea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...