Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 (58)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Alexandra, Mihai, la multi ani !

 

Romana, ai doi copii superbi si probabil ca si al treilea va fi la fel. Au fost niste ingerasi si au zambit tot timpul.

Matei e mai nazdrava si nu are stare o clipa. E tare scump si el.

Gio, sa va faceti bine repede !

Pufulet, sarcina usoara si nu-ti face griji ! Si eu primeam rezultate ciudate.

Elena, Gabi, multa bafta la serviciu !

 

Ioana & Maria Catalina

 

http://photos.yahoo.com/ioana_sora

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, scuze pentru absenta de aseara....mi-au venit grecii si ne-au scos la masa pe toti din firma...s-a prelungit mai mult decat am crezut...

La birou este nebunie, de abia apuc sa mai citesc pe diagonala....dar promit sa recuperez.

 

________________________

I Was Borned Intelligent, But Education Ruined Me!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor din zilele trecute!!!!

 

La multi ani Alexandra mica si frumoasa si Miki "the man"!!!!!id="red">id="size2">

 

Sa aveti parte de tot ce este mai frumos in viata si sa fiti o neintrerupta bucurie pentru parintii vostrii.[flo][pup]

 

________________________

I Was Borned Intelligent, But Education Ruined Me!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Alexandra si Micaita!

 

Dupa ce am plecat de la intalnire aseara (unde doar mi-am facut in ciuda - ca de barfit nu am avut timp si nici macar nu am apucat sa inteleg ce se intampla in jur, tot alergand dupa Matei) copilul meu s-a batut cu un alt pici. Celalalt avea 2 ani si 7 luni si i-a tras lui Matei o palma cand i-a luat o masinuta (ce-i drept un Jaguar, dar unul de 5 cm). Atat i-a trebuit napraznicului viking, ca s-a si napustit la adversar si a inceput sa-l traga de ureche cu o mana si de masinuta cu cealalta. Pana sa intervenim noi, golanii se bateau in toata regula - se impingeau si se trageau de bluze, de m-am si vazut peste cativa ani la usa directorului scolii (impreuna cu tata tuns). Nici dupa ce i-am despartit nu s-au potolit - cum ii scapam din mana, cum sareau unul la altul.

Taica-miu mi-a sugerat sa organizam lupte de copii si sa punem pariuri, daca tot ne-am pricopsit cu un bataus, macar sa scoatem profit. Ce zici Andra te bagi cu Luca?

 

Altfel, Matei se pare ca s-a inscris in clubul bubosilor: dupa ce saptamana trecuta a avut o nesuferita "Roseola infantum" cu febra mare si pete multe, azi dimineata s-a umplut de un nou rand de pete, de data asta de caldura - zice madame doctor. Care ne-a dat si o reteta complicata pe care nu am reusit sa o fac nicaieri - asa ca maine am program de cautat farmacii cu laborator (daca stiti vreuna in Titan sau centru dati-mi si mi de stire, pls).

 

pe curand,

madishor

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani celor 2 sarbatoriti de astazi: Alexandra si Mihai!!! Sa fiti cuminti, sanatosi si cu noroc in viata!id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Romana, din ce zic fetele care te-au vazut ieri, Cristi si Alin sint cuminti. Tin pumnii strins sa fie si bb3 la fel de cuminte sau chiar mai mult :-)

 

Madishor, multa sanatate lui Matei. Da'ce-i aia "Rooseola infantum"?

 

Gio, multa sanatate Taisiei! Cum se simte?

 

Pufulet, sarcina usoara! Da fapt acuma esti asa aproape de soroc ca-ti pot ura si nastere usoara!

 

Kehleyr, multumesc de intrebare, Alex e bine, se joaca bine, maninca bine, doarme bine. O trage pe maica-mea sa mearga in parc in fiecare zi, de vreo saptamina au abandonat Tineretului pt Libertatii, ii place mai mult. Prima data cind a ajuns acolo si a vazut flacara de pe Mausoleu a inceput sa sufle ca s-o stinga [alcool]. Contrar a ceea ce observasem acasa, Alex se dovedeste pasnic, nu bate copiii, iar daca un copil mai mare il loveste nu zice nimic, sta si se uita. Ieri a fost cu maica-mea la dentist, in blocul ei. Au sunat la usa si doctorul a deschis, avea masca pe fata si o tichie pe cap. Alex s-a speriat asa de tare ca a urlat de a trezit tot blocul, a inceput sa tremure si sa suspine spasmodic si s-a calmat de-abia cind a ajuns la maica-mea pe balcon. Ala e locul unde se duce daca se sperie de ceva.

 

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...