Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 (58)


Recommended Posts

Buna fetele!!!

 

Taisia a inceput sa tuseasca azi dimineata si sper ca la ora asta nu mai are febra[^]..ca eu una sunt la scarbiciu, mai am o zi si gata..si gata si netul, asa ca va rog, adac va intalniti, dati-mi si un biiiiiiiiiiiiiiiiiiiippppppppppppppppppppp.

 

Marox, roseola este o boala a copilariei produsa de un anume tip de virus herpetic. A avut si Taisia[:D], ca doar noi facem colectie de boli....trece fff repede, cu febra e mai nasoala ca e cam mare, dar ca idee ramane cu imunitate pe viata. Cam asta stiu.

 

va pup

 

If a have a bag of rocks to carry as I go

I just want to hold my head up high....id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

madishor: ma inscriu si eu pentru lupte libere cu Alex al meu. Azi tocmai i-a dat un pumn unui copilas. Imi venea sa intru in pamant de rusine. Voi ce faceti in situatiile aste? (Andra, Madishor): va cereti scuze, certati copilul, ii spuneti frumos ca nu e frumos?

Hai intelegeam daca musca, zgaria, impingea, sunt gesturi mai de copil mic; dar sa dai un pumn? Nu stiu unde a vazut el.

Am sa fiu foarte atenta de acum inainte.

 

Magda si Alex(1 anisor si 11 luni)

 

http://community.webshots.com/user/edyalex

http://photos.yahoo.com/magdacorlea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kehleyr super ai povestit, esti in top alaturi de Elena ! Sa-ti traiasca Micaita, Elena draga, La multi ani si multi bafta la serviciu.

 

LA MULTI ANI Alexandrei, miss- a noastra cu ochi albastri, cam decalat dar la noi nu e inca 22 iulie.

 

nicol

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici de copilasi de iunie-iulie, sunt o mamica a unui copilas de la grupa oct-noi-dec 2003 si va rog din inima sa cititi acest mesaj:

Fetelor din Romania e nevoie de ajutorul vostru..! E vorba de Sabina, o micuta de 6 luni bonlava, viata ei depinde de niste bani, sanse are foarte mari de a invinge boala. Deja parintii sunt in Anglia pt prima sedinta de tratament. Fetita a rectionat bine pina acum, deja tumoarea a mai scazut un pic, e felul ei de a ne arata ca poate invinge boala, poate trai, e felul ei de a ne cere ajutorul . Cazul e real 100%, parintii au fost pe acasa tv, motanik(andra) a sunt la spitalul din anglia si a intrebat de ei, i s-a confirmat totul si numele si diagnosticul si dr care se ocupa de ea. Pina miine e valabil teledonul pentru Sabina 0900.9000.50. , un apel va aduce 5€ pt ea. 170.000 lei nu e mult pt a ajuta o bebelusa de 6 luni.

Fetele din europa, puteti trimite la mine prin plic sau cont, nu conteaza cit, maruntisul din buzunar, mai cereti si maruntisul sotzului si al citorva prieteni. Puneti in plic sau trimiteti la mine in cont, va dau datele pe PM. Voi face cheta ca si in alte cazuri si ii voi pune in contul parintilor din Romania.

Mai multe detalii aici http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890

Astept PM-urile voastre[flo][flo][flo]

Multa sanatate voua si puilor vostri[copil][copil]

Va multumesc[pup]

 

 

 

Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,

Ma topesc de dor. Mai avem cateva ore pana plecam la Constanta, la Tudor si nu mai am chef sa fac nimic la servici. Cand vorbesc cu el la telefon, invariabil ma intreaba "Tati unde e?". Azi de dimineata o intreaba pe doamna Mandica:

Tudor: "Cand vine mami?"

Tanti Mandica :"Diseara, puisor."

Tudor: "Si tanti Mandica se duce la ea acasa....".

 

Tudor inca nu e bataus dar probabil ca va incepe in curand, dat fiind faptul ca a capatat simtul proprietatii. Si io care speram ca vom ramane pururea darnici...

 

Pupa Crisa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor,de aici de acasa!!!

Am ajuns cu bine,v-am citit pe diagonala si am sa revin mai tarziu.E 5 dimineatza.Ne-am trezit pe la 2 jumatate noaptea si ne-am asezat la desene animate,dupa un somn de 12 ore (ea ) si 5 ore (eu).

Am sa va povestesc multe...dar revin mai tarziu,asa cum am zis...ca e cam maraita Emma acum.

 

Va pup si va iubesc!!!

 

Mami si Emma cuculica

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexandra!!!Sa cresti mare si frumoasa,sa fii anatoasa si sa ii bucuri pe mami si pe tati.

Mihaitza!!!Sa ai parte de tot binele din lume,sa cresti mare si voinic.

 

Incerc sa recuperez cu urarile,avand in vedere ca am lipsit.Oricum ,urez din tot sufletul LA MULTI ANI copilasilor care deja au implinit 2 anisori.Sa va fie sanatosi si sa aiba fiecare cate o stea norocoasa,un ingeras pazitor si niste parinti sanatosi,gata oricand sa fie alaturi de ei,micile noastre luminitze.

 

Mami si Emma cuculica

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...