Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (86)


Recommended Posts

Buna ziua,fetelor!

 

Este ataaaat de cald la C-ta!!!!!

 

Si noi am avut un week end plin si abia acum am citit ce ati mai scris.

 

La multi ani tuturor sarbatoritilor!!!!!!

 

Cine spunea mai devreme ca vrea sa renunte la patut?Parca Monica....Pai eu abia acum il culc mai des in patut...Si abia acum i-am comandat saltea!!!!

 

Cand doarme cu George ,asta nu-l aude cand se trezeste si intr-o seara s-a ridicat in picioare si a cazut direct peste burta lu'ta-su de s-a speriat ...sa moara nu alta!Noroc ca nu a cazut din pat!S-au speriat amandoi..cand am ajuns eu in camera erau deja imbratisati.[:D]

 

Hai ca mai vorbim!

 

Simona si David Mario

 

http://community.webshots.com/user/simonarida

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns

neata si de la noi!!

maaaaaaaamaaaaaaaa ce ati mai scris de cand am plecat noi la bunici.... nici nu mai stiu unde ramasesem cu cititul.

[pup] la multi ani piticilor sarbatoriti zilele astea!!!! felicitari mamicilor lor [flo]

 

sambata pe drumul spre bunici bebelina nu a dormit decat jumatate de ora (de obicei doarme tot drumul, de la noi de la garaj si pana in curtea bunicilor) asa ca am reusit sa facem ceva ce ne doream de muult timp: fotografii in floarea soarelui si in grau. am pus cateva in albumul alexandrei.

 

va pupam si va dorim o saptamana usoara.

 

 

foto

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Bianca Ana Maria, Radu Stefan, Iza Maria, Alessia Gabriela!![s]

La multi ani si celor care-si implinesc lunisoarele!

Lia[pup], ofof, mesajele tale sunt asa... nici nu stiu cum sa le spun, dar parca ai fi linga mine, redau exact starea ta... ce sa zic decit ca va trece perioada asta de chin... Nici noi nu am dormit asta noapte, Ilinca era foarte obosita, din care cauza la culcare nu a vrut sa manince, si dupa ce am reusit sa-i dau papa, a vomat (sper sa nu fie rosu-n git!) si da-i treziriri din ora in ora...

Daria, [pup]

 

 

Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green">

tzucurei de iunie la serbare

 

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...revin si eu cu intrebarea mea...copiii vostri mai dorm in patutul lor ca al meu nu mai vrea defel, nu mai are loc sa se rostogoleasca,asa ca doarme cu mine in pat...[:D]...si mie-mi place.

 

Eu nu reusesc sa-l conving sa manance si el alta mancare decat...ciorba!!! ce sa ma fac, am incercat de toate, dar ia o gura doua si gata, tot la ciorba lui se intoarce[bang]...eu muncesc la aragaz noaptea sa-i fac bunatati si el ma scuipa cu mancarea.Nu stiu ce sa mai incerc sa-i dau,da' cred ca-l las in ale lui.In schimb sa-i dau budinci,orez cu lapte si alte alea...ah...si muuuult Tedi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!!!

LA MULTI ANI Iza si Alessia!!!!Multa sanatate si noroc in viata !!!

LA MULTI ANI si bebeilor care implinesc lunile !!!!

..si la noi s-au anuntat 34 de grade ..asa ca vom iesi afara pe seara ..si vom sta in casa la racoare ...

Tizo, super faza cu baietii tai ...m-am distrat !!!

pupam si pe Raducu cel scump!!!

ce de copii frumosi !!!!

 

pupici

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vrabiutzoooo , sunt foarte frumoasele pozele ..si voi sunteti niste floricele frumoase ...

Monic , eu il cul pe d-l Pufu in patul lui numai noaptea ..ziua ocupa patul nsotru ...

iar cu mancarica ..cand vad ca nu mai vrea piureul ..ii mai bag cateva linguritze de iaurt ..care-i place la nebunie ..si ii dau o ling iaurt , o ling piure ..si tot asa ...

pup

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupam si noi sarbatoritii de astazi.

Nu mai putem de dinti, suntem atat de amarati... avem asa de multi si inca nu ne lasa durerile, s-au pus cu raul pe baiatul meu, vor toti sa iasa acum.

Bradut e super marait, nu mai doarme noaptea, ziua nici atat, doar cand intr-adevar nu mai poate si asta dupa multe reprize de plimbat afara si cazut lat in bratele lui Buni sau mami in we.

In rest suntem bine, mergem fara probleme, mami duce tricicleta si baiatul singurel pe langa ea, ba se mai opreste si ii da drumul la muzica, adica urlatoare, ca are niste melodii...[roker]

Ieri dimineata pe la 4:45 era omul meu in picioare in patut, se juca la intrerupatorul din camera lui si striga MAMA MIA, iar azi noapte din ora in ora cand urla de durere facea acelasi lucru

 

Alina mamica lui Bradut cel mic si nebunic (08.07.2004)

 

poze Bradut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...