Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (86)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns

nasa lui uka va fi acolo de ziua lui sa inteleg? noi cred ca vom face pana la urma o micuta petrecere duminica (deci inaintea zilei lui, chiar, e ceva daca e inainte???), pt ca nanutul pleaca pe 28 in florida, deci n-o putem face we de dupa. din pacate vor fi doar adulti si vom face gratar si un tort cu fructe sa pape si piticul.

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Am vazut poze, mai pe sarite, cu pitici superfrumosi si mamici sexoase..:)

Pupam tot plutonul fara discriminare!

 

Io mai greu cu scrisu; ca sare mandra pe mine cum ma pun la calculator...Am cumparat special o tastatura ca sa aiba si ea, nu tine shmecheria...ea vrea la asta la care scriu si eu!

I-am luat telecomanda, nu tine, ea o vrea pe aia de la teveu! Pe aia de la DVD a mancat-o!!! Au inceput sa curga butoanele din ea.

Cu telefoanele e belea! I-am dat unul care era codat si care are si butoane care piuie...ca din alea de jucarie nu servim! Nu e bine! Ea vrea sa le baleasca pe alea la care vorbim noi!,.,,:))))

Si i-am facut un rand de chei special ca sa linga la ele!!!

Ca nu putem nici sa mai ies din bloc nici sa mai intru...Incepea sa urla sa-i dau chei!

 

In rest, distractie maxima.Pe afara alergam toti cainii si toate pisicile...Si lingem toate chistoacele de pe jos...:)))

Daca nu facem ce-i place se pune pe un urlat de mi se ridica parul pe ceafa!...:)))

Cel mai nou cuvant e caca, dar ne perfectionam ca sa cantam "tangoooo-uuul"....:)

Deocamdatra am ajuns la "tangooo" si ramane cu gura tzuguiata ca maimutza...hehehe

 

La capitolul lapte...e belea. Imi vine sa ma dau cu capul de pereti in fiecare dimineata si seara tarziu de doo ori!...:)))

Mananca noaptea la 23.30-00.00 (dupa ce ultima masa a fost la 18.00) maxim 100ml lapte chior.

Dimineata pe la 8.00 daca ma tin shalele sa o plimb prin casa baga ceva mai mult...maxim 200.ml. Dar are seri cand mananaca 30ml si dimineata cand se opreste la 100ml imi vine sa ma arunc pe geam,....heheh...cu biberon cu tot!...:)

 

O seara excelenta sa avem!

 

Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)

poze si pozici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...