Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004(64)


Recommended Posts

Andoraid="red">, felicitari pentru dintoc. Sa inteleg deci ca ai spart gheata cu primul dinte iesit in alta parte decat regula. Credeam ca numai la noi va fi asa (pentru ca eu una continui sa cred ca atunci cand o da Domnul sa ii iasa o sa iasa prima data sus nu jos...)

 

Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu ii fac baie lui Andrei in cada mare. Am cumparat si un covoras dar nu l-am prea folosit pentru ca pluteste.[toanerele Asa ca, urmatoarea miscare este sa pun niste ventuze...

Georgiana, imi poti trimite reteta de slabit? Eu mai am 7 kg in plus si ma simt[grasa].

 

Ioana&Andrei (14.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M<ultumim din suflet fetelor pt felicitari! S-a scurtat coada stirbulicilor... ieri in parc era o mamica ce zcea ca primul dinte i-a iesti copilului la 1 an... fiecare cu ritmul lui [:D]

Simona, da, cred ca stau doar in casa cu noua mea cura (de luni incep)cica 3 mese pe zi si o masa = 1 cana mare lapte degresat + 2 banane. Efectele sunt alta mancare de peste [alcool]

Aissa da trebuia sa fim si noi pe dos... doar ca in dreapta sus era mult mai umflat, nu stiu cum ies dintii astia...

Andreea muuuulta sanatate!!!! Nu stiu cum sa nu-i dati bebelinei, cand era mica puneam masca din panza, dar acum... eu am boala cu Oscilococcinum, noua ne face tare bine si am luat si preventiv. Scuze ca te tot intreb de fierul acela Tefal, esti multumita de el pana acum? M-a innebuni o tipa ca fiarele astea mai "scapa apa" intelegi ce vreau sa zic/? Cand calci se mai scurge apa? Desi nu cred... Multumesc mult si scuze de insistenta[:D][pup]

Va pup acum fetelor, maimuta mea a adormit prima oara la ora asta, ceea ce e ff devreme, cred ca a obosit-o lupta dintzocului cu gingiutza, manc-o mama ope ea de luptatoare... pupici si somnic usor!!!!!

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea multumesc de compliment dar eu inca nu sunt multumita, mai am solduri si burta!

 

Elena, please, chiar daca e greu as vrea sa stiu cum ai slabit? Poate imi dai un PM sau un e-mail la georgiana.david@xnet.ro . Multumesc

 

In seara asta am luat scaun pentru masa, ne-am hotarat pana la urma la unul de la Lorys Baby Land (3 mil) super fain. Are mai multe pozitii, atat scaunul cat si masa si cica poate folosi pana la 3 ani. O sa-i fac poze si vi-l arat. Am luat pentru baie scaunel, este super! L-am testat deja, nu pot sa va spun decat ca baia a fost un deliciu.

 

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

 

http://community.webshots.com/user/giorgios72

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andreea- lasa ca cei din urma vor fi cei dinti-ma refer la stirbi...

sper sa nu-i transmiteti gripa...poti sa-ti acoperi fata cu o masca de tifon...

 

andora-felictari

 

timea-eu n-am mai luat lectii de mult.am vrut sa-l cinving pe barabta sa ma scoata in week-end-ul care tocmai a trecut-dar prin cate am trecut... tu cate ore ai la activ?

va fi bine...succes...

 

 

la multi ani bebeilor nascuti in zilele acesteaid="red">id="size3">...

 

 

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005-20 [baietel]id="blue">

poze de copii cuminti

 

povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]Multumim de urari[bis]LA MULTI ANI PRINTESA MEA SCUMPA id="red">

Semnalez noapte nedormita si chiauneala pe ziua de astazi sper ca in seara asta o sa doarma ca altfel o iau razna.

Avem reusit si eu in sfarsit sa pun poze de la mare si de la ziua lui tati si aniversarea noastra.

 

Pupici si pt Eliana. La Multi Ani!id="blue">

 

AICI POZE MARE 2005id="red">

 

 

 

[foto]Danina [zana] Diana - strengarita familieiid="red">

PAULA - DIANA[foto] NOI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andora, felicitari micutei pentru dintoc si la mai multi care sa iasa usor.

 

Multumim tuturor pentru urari si sfaturi pentru scaunel de baie versus covoras.

 

Naty, reteta cu slabitul o vrei?

Pai am tinut renumita cura de slabire a Monicai Anghel, dar totusi putin modificata. E destul de simplu si usor de tinut, as zice eu. Fara paine si fara nimic cu zahar. Se incepe 1 zi carne, 1 zi legume si fructe si 1 zi lactate dupa care se repeta. Se mananca normal fara sa mori de foame. Sunt care tin cate 3 zile din fiecare, adica: 3 zile carne, 3 zile legume fructe si 3 zile lactate.

Eu pana acum am mers pe varianta cu 1 1 1 pentru ca parca mi se potriveste mai mult.

Prima luna am tinut destul de strict, in sensul ca nu mancam nimic care stiam ca ingrasa: adica doar piept de pui la cuptor sau gratar, fara nimic prajit, fara banane, cu iaurt dietetic, etc. si am avut si le-am facut si mai defalcate, in sensul ca am facut: 1 zi lactate, 1 zi carne, 1 zi legume, 1 zi fructe, 1 zi peste.

Dupa prima luna am inceput sa mai adaug cate ceva dar treptat ca sa nu ma ingras la loc.

 

Am pus si noi pozici cu bebelina cu rochita si la iarba verde.id="red">

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geo, acum am vazut si mesajul de la tine. Am scris in mesajul anterior cum am slabit. Daca vrei mai multe detalii, poti sa ma mai intrebi.

 

Sa stii totusi ca nu m-am apucat sa tin cura de slabit de una singura pentru ca sincer nu as fi rezistat, mai ales ca era pentru prima data in viata mea cand tin o cura de slabire. A tinut si mama mea cu mine si ea a slabit mult mai mult decat mine[:D]. Asa ca daca vrei sa incerci, eu iti tin pumnii. Mult succes.

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ionika, pai covorasul tau de baie nu are si ventuze, ca eu asa am vazut la cele care erau de bb.

 

Geo, felicitari pentru scaunel de masa si de baie. Sa se stapaniti sanatosi.

Dami nu se agata sa se ridice de scauneleul ala la baie, ca mie de asta imi este cel mai frica. Motata mea cum are ceva de ce sa se agate cum este in picioare.

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...