Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004(64)


Recommended Posts

Buna tuturor!

In familie la mine ora asta e de lauda asa ca vreau sa va spun minuni noi de la Alexandra. Aseara, cand noi speram/credeam ca doarme am gasit-o in pat in fund. Cred ca din 4 labe a tras picioarele sub ea si asa a ajuns in fundulet. E prima data cand din pozitia culcat o gasesc asa.

Azi dimineata, cand am plecat afara era in dreptul oglinzii si cat m-am mai sucit eu, o vad ca facea "pa" reflexiei din oglinda. Era super simpatica, cat de concentrata isi lua la revedere.

Apoi afara a fost foarte cuminte, a dormit vreo 2 ore jumate (de intrasem la idei) si acum dupa ce a papat vorbeste non stop.

 

Liliaid="red">, nici eu nu o spal in fiecare zi pe cap, ci la 2 zile.

Iar despre olita, noi i-am luat dar nu am pus-o inca. Am citit ca pe la 2 ani e cazul, pentru ca pana atunci nu isi controleaza sfincterele, iar daca fac in oala e ca s-a intamplat nu ca stie ca la aia e destinata. Nu o sa astept pana atunci, dar nici nu ma grabesc.

Fug, ca mandra nu are rabdare....a si in premergator o pun mai rarut. Va zic din experienta ca a mea merge pe varfuri de la el. Plus ca nu vrea sa mearga singura (tinuta) asa cum vrea in ala, deci o leneveste.

 

Cristina si [zana] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

liliaid="red"> - din pacate lori nu mai papa asa bine,binenteles, tot din cauza dintisorilor ,dar cred ca si caldura are ceva deaface cu greva ei.

Nici eu nu o mai spal zilnic la cap.Dar acum ne-am invatat sa facem dus dupa ce venim de afara.id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, ma gandeam sa va spun ce s-a intamplat cu bebelusul prietenei.....A ajuns intre timp la doctor si de fapt era vorba de o ciuperca de la pampers baby-dry [:(!]. Se pare ca tratamentul da rezultate, e mai bine. [pup]

 

babirusa si Alexandra(14 oct.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...