Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004(64)


Recommended Posts

Bai ce m-a lucrat Dami in dimineata asta! S-a trezit la 7 si nu a mai fost chip sa doarma iar dupa ce mi-am baut si eu cafeaua, el a adormit iar eu acum ma uit la el cum doarme si la Ioana si nu mai pot sa dorm ca am baut un espresso si sunt cu ochii cat cepele (ce-i aveam eu mari)[:D]

 

Multumesc fetelor pentru raspunsul referitor la scaun, eu totusi as cumpara din acela cu mai multe pozitii, oricum cred ca ma orientez la fata locului. Ideea e ca am vandut scaunul de masina (cel in plus ca nu ramaneam eu fara) si trebuie repede sa-i cumpar lui Dami masa si cred ca si suport pt. baie ca altfel intru in ei si nu-i frumos ca doar banii sunt ai lui, nu? La ce magazine sa caut? Sunt paralela cu oferta de pe piata la chestii din astea ca noi am avut si carut si scaun de masina si tarc asa ca nu am umblat dupa ele ca sa stiu unde sunt mai multe si mai ieftine

 

La Multi Ani bebicilor sarbatoriti azi!

 

Vedeti ce chef de vorba am de la cafea? Sunt treaza, treazaa!

 

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

 

http://community.webshots.com/user/giorgios72

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

andoraid="red"> - deci tu erai cu scaunel de masa ca al meu[:D]

 

georgianaid="red"> - este f solid scaunul.Fata mea se batzaie in el si incearca sa se intoarca dar scaunul nici nu se misca.

Nu stiu in ce magazine sunt mai ieftine scaunele de masa si cele de baita pt ca eu am pus ochii pe scaunul asta si cand am avut nevoia m-am dus direct acolo si l-am luat iar scaunelul de baie l-am luat dela Babyexpo.id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by georgiana.david

Azi am tot felul de idei asa ca scuze ca umplu forumul dar mai vreau sa intreb ceva. Stiu ca nu prea se mai recomanda punerea bebeilor in premergator dar il foloseste cineva?Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004) http://community.webshots.com/user/giorgios72


id="quote">id="quote">Noi il folosim de mult.id="purple">[foto]Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geo, La Multi Ani! si multa fericire alaturi de cei dragi.

Scaunul nostru poti sa il vezi in poze, dar nu este din ala multifunctional cum au fetele.

 

Bebelina mea a zis un cuvant nou. De ieri zice incontinuu "na na na" [bis][bis].

O sa mai mai plang la voi, vad ca functioneaza[:D].

 

 

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ellen

Geo, La Multi Ani! si multa fericire alaturi de cei dragi.Scaunul nostru poti sa il vezi in poze, dar nu este din ala multifunctional cum au fetele.Bebelina mea a zis un cuvant nou. De ieri zice incontinuu "na na na" [bis][bis].O sa mai mai plang la voi, vad ca functioneaza[:D].[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)Povestea Alexutei


id="quote">id="quote">Felicitari!!!id="red">Mie deja nu imi mai place cand zice na na na. Si asta pt ca spuna na na na numai cand e suparata ca nu-i dau ceva, si asa ma cearta ea.id="purple">[foto]Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...