Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (87)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna dimineata !

 

Kim - [flo] tinem pumnii sa treaca repedeee !!! Luca este frumos, dragalas si are o privire de strengar [:D]

 

Carmen - si io si io tot leu, inca cu intariri [:D] adeka am reusit-o si pe Giulia tot leu - noah nu ca nu reiese din semnatura [:-)))] Bine-ai zis faza cu mandria [^]

 

O zi frumoasa sa aveti, va mai scriu de pe la lucru, sper sa pot citi retro !

 

[pup]

 

 

 

 

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

 

[foto]Giulia_meaid="red">

 

 

[cit]Povestea_nasteriiid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneata!Vine cineva la cafea?

Andreea am scapat de blond prin vopsire,cum altfel[:D]

Mi-e somn,da' somn rau de tot,si am la treaba azi[bang][bang][bang]..asa imi vine sa ma duc acasaaaaaaaaaaa(nici n-am ajuns bine si eu vreau sa plec) si mai am de stat 11 ore[bang][bang][bang]

Nu stiu ce-a avut Alexu azi noapte,ca s-a frichinit,miorlait,asa ca nu am prea dormit....o fi fost de la dinti,sau agitat ca am fost la un party de un an ieri dupa masa?Nu vroia nici suzi,nici apa...a trebuit sa-l iau in brate sa-l calmez...cand am plecat de acasa dormea linistit langa tati,sper sa doarma si el macar pana pe la 9....of of mai mai...

Olivia daca n-o baga in seama nu-i bai...ca ajunge langa celelate jucarii(ca am doua cosuri pline de jucarele diverse)...am ales jucaria asta pt ca tricicleta i-au cumparat parintii mei,balansoar calut ceilalti bunici,plus ca o sa mai primeasca si altele de la invitati(zic eu[:D])

De vorbit Alex zice mama,tata,tati(invatat de moata mica)dadi,da da,papa,baba,bu,nghe,ciu(de la hapciu),pe mama a botezat-o "aba" nu stiu de ce....,e,ete,ici,si multe altele pe care nu le pot inca descifra,dar nu-i tace gurita aia neam....si cu suzi in gura vorbeste[:D]...e vorbaret ca ma-sa[:D][:D]

Daca ar vrea sa bea si lapte as fi cea mai fericita mamica,dar nu pot sa le am pe toate asa ca-i multumesc lui Dumnezeu ca e sanatos

Revin

 

Adina si bubu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Polux - somn usor ! Io`s matinala ca am facut gem de caise [alcool]

 

Gongutza - spor la lucru, vin si io imediat la cafea, la 9 cand ajung in office ! Jucaria e mishto` sa stii !!! Vzut una bucata baiat frumooos de pupacit totototot[pup]

 

Kim - io am mai citit cate ceva despre spalatul bbilor baieti, nu se recomanda decalotarea, acuma io sincer nu stiu ...

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

 

[foto]Giulia_meaid="red">

 

 

[cit]Povestea_nasteriiid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza!

ce discutii mai aseara....aveati chef de vorba, nu gluma!

Adina, am vazut si eu jucaria respectiva, e ff misto si lui Patrick ii place, a butonat-o la un prieten de aici care e ceva mai marisor.

Olivia bafta la operatie! hai ca o sa fie totul ok...e adevarat ca dupe aia doare cam tare...dar trece!

aici a plouat de dimineatza, iepurele s-a trezit la 6, kk de 2 ori....again! si acu e fresh. in casa e deja cald asa ca dam imediat drumul la aer, altfel nu se poate.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la noi!

Inca o zi la servici...

 

Vad ca subiectul este decalotarea la baietei - Stefan a fost decalotat pe la 3 luni, total si nu a avut absolut nici o problema. In Romania majoritatea doctorilor recomanda asta - unii ajung chiar la bisturiu daca o fac prea tirziu... In fine, nu stiu daca e rau sau bine, dar Stefan nu a suferit prea mult si de atunci e absilut ok si curat!

 

O zi buna sa avem si fara ploi!

 

Gabriela si Stefan David (08.07.2004)

33 ani, zodia: gemeni

http://community.webshots.com/user/leelooga

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am apucat sa citesc din urma - eu stiam ca scaunul de bebe se prinde tocmai in spatele soferului pentru ca este locul cel mai ferit de accidente - partea dreapta a masinii (adicatalea "locul mortului" in fata si spate) este cea mai expusa la accidente - de asta scaunul se monteaza ori la mijloc (daca ajunge centura), ori in spatele soferului - puteti vedea asta si la diferitele teste NCAP facute pe marci de masini...Este adevarat ca in acest fel nu il vezi pe bebe de la volan, dar de asta exista oglinzi speciale care se monteaza pe bord...

 

Gabriela si Stefan David (08.07.2004)

33 ani, zodia: gemeni

http://community.webshots.com/user/leelooga

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...