Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (87)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

DA Andreea asa circulam si noi,scaun tot de la Chicco,dar Zenith ca nu aparuse in ro inca key one cand l-am luat noi.Banuiesc ca Dacia ta are centuri in spate,nu?Ca daca nu are e cam nasol ca nu ai cum prinde scaunul...In lipsa de alte masini cirulam si noi cu Dacia...e break si are 3 ani...dar mai nou nu prea ca a fost prea cald si l-am lasat pe tati sa transpire in Dacie si noi ne-am facut de cap cu masina de serviciu si altele[:D]...dar ideea e ca se poate si in Dacie,de ce nu???Banuiesc ca stii ca se pune in spatele scaunului pasagerului din dreapta,nu in spatele soferului,da?Asa cica ar fi mai safe pt copil...

Acum chiar ma duc..

 

Adina si bubu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles pana am apucat sa scriu eu mesajul, voi ati mai scris 2 pagini.

 

Olivia, multa sanatate si sa treci cat mai usor peste operatie.

Ca veni vorba de zodii, eu incerc sa ma pregatesc psihologic pentru ca Stefi este maimuta, leu si cu ascendentul tot in leu. Cred ca voi avea destul de mult de tras cu ea, pentru ca lei pot fi in egoisti si incapatanati si vor sa fie in centrul atentiei tot timpul. Dar pot fi si foarte generosi. Ei, vom vedea.

 

Adina, foarte faina jucaria. noi cred ca ii vom lua o tricicleta. As vrea si eu o jucarie asa mai interesanta, dar in Iasi nu prea gasesti si as vreau sa o vad, nu sa o comand de pe Internet.

 

Pupici,

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Stefi mica-mica si Stefi - mica

 

[cit] O poveste despre o raza de soare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

NA ca nu m-am dus inca la somn[:D][:D] ca ma provocati la discutii[:D]

Simona jucarii de la Vtech se gasesc in Metro si Selgross...nu au toata gama dar sunt destule pt tara asta amarata a noastra...dar la niste preturi[bang][bang]Ati vazut ca pe site era jucaria ce am luat-o 15 lire,ei bine eu am dat pe ea 1.600.000lei,dar nu m-am putut abtine pt ca sunt sigura ca o sa fie super incantat Alex..si o data face si el 1 an,nu?[:D]

 

Adina si bubu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu iar am fost la Stefi. De la 11:45 si pana acum (este 12:30) am fost de vreo 4 ori, adormea, dupa 2-3 minute iar se trezea palngand. Asa ca i-am dat un pic de paracetamol (eferalgan) si am dat-o cu Dentinox, iar acum l-am trimis pe tati sa o linisteasca si sa o readoarma. La noi si tuna si fulgera destul de tare, cred ca a trezit-o si furtuna.

 

Sunt asa de scumpe jucariile de calitate si frumoase. Gasesti mai ieftine, dar copii, nu originale. Plus ca parca vad, se joaca cu ea citeva zile si apoi ramane aruncata intr-un colt de casa.

Da, Adina, avem centuri in spate, dar inca nu am incercat sa prindem scaunul nou, decat pe cel vechi, in forma de cos, plus ca de fiecare data a fost cineva cu ea in spate. Oricum vreau sa merg numai prin oras. Va povestesc maine daca am avut curaj. Am vazut si pozele din parc, cred ca s-au distrat de minune copii.

 

Cred ca ma duc si eu la culcare, sunt franta. Plus ca maine trebuie sa ma trezesc devreme sa-i fac papa Stefaniei. Dar in schimb maine fac greva si nu ma duc la servici decat o ora cu Stefi si apoi vin acasa [bis]. M-am suparat pe cei de la servici, asa ca maine ma bucur de fetita mea (sac).

 

Noapte/zi buna!

 

Pupici,

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Stefi mica-mica si Stefi - mica

 

[cit] O poveste despre o raza de soare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...