Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (88)


Recommended Posts

[pup] copilutilor umblareti[bis][bis]. Raducu o ia la picior cand e singur. Cand sunt pe langa el merge doar tinut de mana mea. Am observat ca daca sunt cu el nu are echilibru asa bun. Aseara m-a disperat. Il lasam jos in sufragerie cu un lighean mare in care arunca bile si cum dispaream din raza lui vizuala cum lua ligheanul in brate si venea dupa mine. iar eu...cu inima cat un purice sa nu cada. Mai nou face scandal cand suntem prin parc, nu mai vrea sa stea in carut. Daca ar putea doar sa rupa flori si iarba si sa le bage in gura ar fi foarte fericit (de cateva ori a reusit sa manance pe furis cateva fire de iarba si cand l-am vazut-cam tarziu[bang]-nu voia nicicum sa deschida gura).

Nicole-[pup][pup][pup]. Imi pare rau, rau, rau si te inteleg ca si eu am pierdut-o pe nasa mea-sora mamei-la care mi-am petrecut multe vacante si care, de cand m-am mutat in Brasov mi-a fost ca o mama. Cu timpul o sa mai treaca si pana atunci...suntem langa tine.

 

 

Ina32 & Raducu (14.07.2004)

poze Raducu

Raducu la 1 an

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 170
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu ii fac analizele lui Matei pur si simplu pentru ca nu i le-am facut niciodata si vreau sa vad cum stam

 

 

Andreea si Matei zambaretzu'

 

http://community.webshots.com/user/andreea_ciontu

http://pg.photos.yahoo.com/ph/andreea_ciontu/my_photos

Povestea nasterii: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43944

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kim, sper sa nu ajung la doi ani...Azinoapte i-am dat Ilincai tita, la cerere, si a dormit fata mea pina dimineata la nouajumate, ce sa fac, ca n ici s-o chinui nu poci...

Da, eu, de exemplu, de cite ori am fost la controale cu Ilinca, cele lunare, ar fi trebui sa-i fac analize: sumar de urina, hemoleucograma, calcemie, ex. coproparazitologic... i le-am facut cam la trei luni, pentru ca destest s-o vad chinuita cu seringa prin vene[bruta]. Bine, analizele m-au pus sa i le fac pentru lipsa poftei de mincare si tot i se parea dr ca ar cam palida.

Simona, felicitari umblaretului!

Nicole, [pup] si felicitari si umblaretei tale!

Vrabiuto, [floare3]

 

 

 

Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green">

tzucurei de iunie la serbare

 

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] RADU STEFAN id="blue">id="size3">[s]

 

Felicitari pentru primii pasi Luca si Andreea.

 

Noi am fost la vaccin. A fost bine, deocamdata doarme, sa vedem mai tarziu cum va fi.

 

INTREBARE: Alessiei i-au aparut cateva bubite pe piele, chiar si pe fata. Cred ca sunt de la caldura, dar ma gandesc ca o deranjeaza . Cu ce as putea sa-i dau, mai ales pe fata ?

 

 

 

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)

http://community.webshots.com/user/alessiafelicia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carolina,[pup]micutei,intepate;sa speram ca nu o sa faca febra.

Daca sunt de la caldura,nu o deranjaza,nu-i da cu nimic,tine-o cat mai aerisita,dar daca le scarpina s-ar putea sa nu fie de la caldura.

Noi am avut niste bubite,dar nu pe fata,la noi a fost o alergie de la un aliment.

Cum arata bubitele,multe si mici,rare si cu lichid....

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani cu sanatate si bucurii tutror copilasilor care au implinit anisorul si celor care au mai au un pik:-)

Dragelor is pe fuga . Fac bagaje, spal rufe, stric pantofi(i-am spalat la masina si arata hidos:D), fac curat (stric aspiratoru), fac mincare (stric cratitele:D)...vai sunt intr-o cintinua competitie cu mine insami. si cu catrina ca o ia la picior asa repede ca ajunge inaintea mea la buda:)

pupez ma duc sa trag un pui de somn. ne vedem dupa amiaza ca poate-mi da liber sefa:-)

apropos cam de pe 1 august pina pe 5 sunt la mare si pe 6 sunt la Campulung.

pup u cu mare drag gugustiucele mele*******

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani cu sanatate si bucurii tutror copilasilor care au implinit anisorul si celor care au mai au un pik:-)

Dragelor is pe fuga . Fac bagaje, spal rufe, stric pantofi(i-am spalat la masina si arata hidos:D), fac curat (stric aspiratoru), fac mincare (stric cratitele:D)...vai sunt intr-o cintinua competitie cu mine insami. si cu catrina ca o ia la picior asa repede ca ajunge inaintea mea la buda:)

pupez ma duc sa trag un pui de somn. ne vedem dupa amiaza ca poate-mi da liber sefa:-)

apropos cam de pe 1 august pina pe 5 sunt la mare si pe 6 sunt la Campulung.

pup u cu mare drag gugustiucele mele*******

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...