Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (88)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 170
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Gongutza - la noi merge doar zeama stoarsa de la portocala.

 

Apropos torturi - si io caut si caut sa fac tortul perfect [:D]

Deocamdata vineri il fac pentru finul meu Darius care pe 23 implineste 3 ani [bis] Daca nu iese, luam unul si gata [:D]

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

 

[foto]Giulia_meaid="red">

 

 

[cit]Povestea_nasteriiid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles, Stefi a luat citeva furculite de mancare (ca de, cand vede lingurita ei verde strange din gura, dar daca vede furculitele noastre cu coada rosie, mai mananca ceva), apoi gata. A mai mincat 2 grisine (mai minca ea, dar nu am vrut eu sa-i dau) si 150 ml de ceai [bang][bang] Of, of, mai, mai ... Cel mai rau este ca pana acum 2 luni manca foarte bine, dar dupa ce a trecut la lapte praf a inceput sa faca mofturi la mancarea solida. Ea ar manca numai paine, grisine, pufuleti si paine, dar nu vreau sa-i mai dau ca si asa este grasuta.

 

Si eu vreau sa-i fac Stefaniei tortul de ziua ei, probabil aluat de pandispan cu frisca sau crema fiarta cu galbenus si unt si daca nu iese ma duc la cofetarie. Dar mai este pana atunci.

 

Adina, incearca sa-i dai mult mai multe lichide, nu mar sau suc de mar (pe Stefania o constipa) si ceai de musetel. Pana la 4 luni Stefi a facut numai cu ajutorul termometrului, dr. mereu imi spunea sa-i dau mai mult ceai de musetel.

 

Si eu ma intorc la contabilitatea mea [xx(]

 

Pupici,

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Stefi mica-mica si Stefi - mica

 

[cit] O poveste despre o raza de soare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La capitolul prajituri si alte produse de genu`, io fac parte deocamdata din categoria "nu ma bag, nu ma pricep", asta cit o mai tine... Noroku` meu ca la citiva metri am o super patiserie, cred ca am ceva actiuni pe acolo[:D]

 

Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green">

tzucurei de iunie la serbare

 

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina noi nu avem probleme, dar am o prietena al carei baietel s-a chinuit mult cu constipatia cand era bebe si l-a tratat(dupa varsta de 1 an) cu SRIOP DELICAT DE ALOE de la PLAFAR. Cu o singura sticluta de sirop s-a rezolvat problema, iar acum baietelul are 5 ani si nu a mai avut probleme niciodata.

 

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)

http://community.webshots.com/user/alessiafelicia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama Andreea ce expeditiva ai fost[:D]...mai aveai putin si le si numerotai...da nu-i nimic ca asa imi propun si eu sa raspund...ca sa nu uit ceva,nu de alta[:D]

Pe mine ma apuca nostalgia...ca am luat pozele de cand erau ai nostri mici la vizualizat...si-mi aduc aminte cat de mic era Alexu si cum sugea el la titi,cu o mana pe titi si cu una ma pisca....si cum dormea cu manutele in sus si mai zambocea in somn ca un ingeras...cand o fi trecut anu' asta mai fetelor?

 

Adina si bubu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...