Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (88)


Recommended Posts

Vai, Adina, nu mai povesti ca acusi incep sa dau apa la soricei. Si mie imi este asa de dor de perioada cand era mica, imi pare rau acum ca eram stresata ca nu stiam ce sa-i fac si abia asteptam sa creasca mai mare. Nu ca nu imi place etapa la care au ajuns, dar nu m-am bucurat destul de lunile care au trecut. Ca sa nu spun ca pe la o luna statea cu ea in brate, ea plangea, eu plangeam si-mi spuneam ca nu-mi mai trebuie alt copil. Iar acum abia astept sa mai fac unul [:D]

 

Pupici,

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Stefi mica-mica si Stefi - mica

 

[cit] O poveste despre o raza de soare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 170
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by amironeanu

Vai, Adina, nu mai povesti ca acusi incep sa dau apa la soricei. Si mie imi este asa de dor de perioada cand era mica, imi pare rau acum ca eram stresata ca nu stiam ce sa-i fac si abia asteptam sa creasca mai mare. Nu ca nu imi place etapa la care au ajuns, dar nu m-am bucurat destul de lunile care au trecut. Ca sa nu spun ca pe la o luna statea cu ea in brate, ea plangea, eu plangeam si-mi spuneam ca nu-mi mai trebuie alt copil. Iar acum abia astept sa mai fac unul [:D]Pupici,Andrea si Stefania (13.08.2004) Stefi mica-mica si Stefi - mica[cit] O poveste despre o raza de soare


id="quote">id="quote">subscriu. ma putin la faza cu cel de-al doilea copilphilip[pk]&andreea[usa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! La multi ani copiilor (Richard) si bebeilor (Eric si Filip) care implinesc anii/lunile! id="blue">Sanatate, fericire si noroc in viata!

 

Sunt in urma cu cititul, dar vroiam sa va impartasesc doar 2 pozne de azi.

Din ciclul: "Cel putin o nazbatie dupa fiecare somn"

-Dimineata, la 7!!!, a sunat pe o prietena. Noroc ca m-a sunat ea inapoi (la o ora mai "normala" si m-a intrebat ce am patit, caci altfel nu as fi stiut ca Stef are chef de conversatii de cum face ochi.

-Dupa somnul de la amiaza, a facut alta boroboata. Pana acum nu putea sa se urce pe canapea (40 cm inaltime), azi, nu stiu cum, a reusit si de acolo pe spatar, apoi pe pervazul geamului si l-am gasit cazut intre geam, canapea si masa de la computer, se intepenise acolo.[q]

 

_______________

O zi plina de bucurii, Eli & [copil]Stefid="Book Antiqua">

Nasterea broscuteiid="Courier New">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Cupilul meu la ora 8 dimineata m-a cautat in geanta si a gasit mere...si s-a servit...deci se descurca..nu mi-e frica ca moare de foame..:)

Carolina superbe fetite si ce de torturi! Si eu sint in cautare de tort...am gasit o reteta ..tati zice ca-s nebuna.. Aici [papica]sint superbe...si bune de aruncat...voi macar aveti de unde cumpara[bang]

Multumesc pentru ca sinteti alaturi de mine...

Vad ca va contraziceti rau pe tema scaunelor..asa ca noi "americancele " o tinem pe mijloc! [:D]

Carmen...sa-ti traiasca Ilinca !!!! La multi ani!!!![pup]

Ina...cum s-a putut intimpla o faza ca asta..nu-mi imaginez...

Simona, eu nu am auzit ca trebuie "ceva aranjat" deci la niste rude....si le-am ignorat...Cit priveste decalotarea..noi nu am facut nimic si nici nu intervenim...Uka papa si brinza cedar si provolone si monterey jack. Simo , nu-ti si gateste femeia?

Roxi este greu sa gasesti pe cineva la curatenie? 1-1,5 milioane ..pe luna si vine o data pe saptamina si ce face? [rufe][vase][spala][yami]...si mai ce?

Andreea aia nu este tarta?

Monica cum mai esti? Ti-ai mai revenit?

Eli, mi-au placut peripetiile micului samurai...[pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim mult de urari,cam tarziu dar am plecat acasa si aici nu am net.acum s-a indurat socrut si ne-a dat modemul un pic.

Vrem si noi sa uram LA MULTI ANI TUTUROR BEBELUSILOR IULIE AUGUST.

SA FIE SANATOSI SI SA CREASCA FRUMOS[s]

PUPICI[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...