Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (88)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 170
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Si eu vin la schimbul 3 .

 

 

Am petrecut ieri in continuu. Aseara am fost la o terasa-bar Lemon Three ( ling Diesel ); era si Garcea acolo cu un Porche galben - nebunie de masina . Asa ca am sarbatorit mai ca noi, ca sa zic asa, a fost super , Am stat pina la 1 noaptea cind ne-a gonit furtuna( da ce furtuna ) .

 

Pina la urma ne-am hotarit : vom rupe tura, merci pentru raspunsurile voastre . Nu de alta dar chiar e prima oara cind ii aud pe nasi ca vor ceva si au si ei o pretentie mica . Asa ca ne-am hotarit sa facem cm vor ei de data asta.

 

Vineri vine si Iza acasa ; abea o asteptam ; i-am cumparat un pui mare de plus albastru cadou , sa vedem ce impresii o sa aiba.

 

Oana si Iza-Maria DN 19 iulie 2004

http://community.webshots.com/user/oanavilcu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hihi, daca te referi la melodia lui mirabela "in gradina lui ion" apoi mi se potriveste in totalitate [:D]

quote:Originally posted by philip

uite numai carmen n-are somn...id="orange">philip[pk]&andreea[usa]


id="quote">id="quote">Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green"> tzucurei de iunie la serbare Toti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De Kim , daca suntem fara Iza mai imi permit si eu sa spionez putin, atlfel sforaiam pina acum de oboseala. Sa stiti ca in cele 3 saptamini fara bebe m-am ingrasat 4 kg . Asa ca sunt avantaje si dezavantaje . Stateam si ma uitam la puiul cel albastru de plus si ma gindeam de ce oare l-am luat noi albastru ?

 

Si mai stiti ceva ? Miine implinim si 4 ani de la nunta , alte ginduri , alte amintiri si bucurie ; alte chefuri .

 

Ma si intristez putin cind imi aduc aminte de nunta deoarece nasa mea care trebiuia sa ne cunune, erau cei mai buni prieteni ai nostri, a murit subit cu 10 zile inainte la numi 33 de ani , infarct, asa din senin .

Asta e viata uneori ne face si surprize ne-placute.

 

Ceea ce imi aduc aminte de la ea e ca era f vesela intodeaunea ridea si era bine-dispusa, mai tot timpul ne scoteau in oras ( ne spunea sa nu stam la TV la bosorogii ) si au avut grija sa ne invete sa ne simtim bine si sa uitam putin de grijile cotidiene avea o pofta nebuna de viata .

 

Oana si Iza-Maria DN 19 iulie 2004

http://community.webshots.com/user/oanavilcu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...