Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie2004 (63)


Veve

Recommended Posts

Seara buna si de la noi, abia acum am reusit sa intru si eu pe net.

Nu stiu cat de mult reusesc sa butonez, sper sa nu-nceapa prea repede Daria recitalul.

 

Asa, deci, am fost la Braila, la dus a fost super bine, daria cum era de asteptat a dormit tot drumul iar malina a fost chiar cumintica, si-a mai dormit si ea vreo ora. A fost nesperat de lejer, nici nu mi-a venit sa cred ca am scapat asa ieftin. La braila, debandada de zile mari, s-au intalnit toate cele 3 verisoarele (de fapt 4, dar Daria era prea mica si nu s-a pus la socoteala) si da-i joaca, scandal pe jucarii, baie-n piscina (o piscina din aia gonflabila, supe faina pentru curte) cu peripetii (fie-mea a facut kk in apa, era tare, asa ca l-a pescuit din apa si-a inceput sa-l modeleze ca pe plastilina, au vazut-o fetele si-au inceput sa se certe pe kk-uta, asa ca pana sa ajunga cumnata-mea la ele am impresia ca l-au si gustat nitel....eu nu eram acasa la momentul ala, dadusem o fuga cu masina pana la piata, asa ca doar din piovestite stiu faza), oricum, una peste alta, Malina a fost in culmea extazului (ea care se culca la 9-10 seara cel tarziu a prisn-o 1 noaptea la joaca cu vara-sa [:D]). Iar Daria, as usual, o cumintica! Asta a fost pe scurt aventura de la Braila, la intoarcere pana aproape deintrarea in Bucuresti iarasi am avut 2 fete cuminti, numai ca la vreo 20km de bucuresti au inceput show-ul (urlau amandoua in acelasi timp [bang][bang]), asa ca am tot oprit ba sa-i dau sa suga dariei, ba s-o scoatem pe Malina la aer sa se mai calmeze, bine ca mai era doar un pic pana acasa, ca cei 20km au fost groaznici, ma gandesc ce noroc am avut la dus ca au fost asa cuminti.

 

Gata....Daria crede ca am butonat suficient pentru azi...a apucat-o sughitul asa ca fug sa-i dau nitel sa suga, ca altfel nu se linisteste.id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Mickyyyid="red"> si cele 2 fete cucuiete: [copil] Malina Ioanaid="purple"> (31.03.2004) [copil] Daria Mariaid="purple"> (22.06.2005)

 

 

id="left">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns

BUna fetelorrrrrr, ce dor mi-a fost de voi!!![pup]

In primu si in primu rand vreau sa-mi cer scuze dar n-am apucat sa va citesc, dar recuerez eu[:D] Am adunat ffffff multa oboseala si cred ca imi va trebui vreo luna doua ca sa-mi revin[;)]

Hai sa va povestesc cum a fost intalnirea cu cuscrii sau ex-cuscrii (depinde, inca nu ne-am hotarat...n-am batut palma, veti vedea voi de ce[:D])

Dupa cum stiti am plecat noaptea, la 23.30 am avut tren...pe drum am avut mare noroc ca Raul a dormit aproape tot timpu...s-a trezit pe la 4.30...in tren ce sa va spun am avut un morcov cat China...de ce?? de emotie si nerabdare[:D] l-am zapacit pe Clau...cum ne apropiam (dupa ceas) de Brasov si zaream undeva departe cate un bloc cum eram ferm convinsa ca urmeaza Brasovu...cred ca si-a pus Clau de vreo 3-4 ori rucsacu in spate[:D] In fine...am ajuns cu intarziere de vreo 30 min[bang] din cauza restrictiilor de viteza (au fost si pe acolo inundatii[alcool]) La gara am fost asteptati de Eli si Catalin...uau ce bucurie pe capu meu...nu-mi venea sa cred ca in sfarsit ne imbratisam.

Acasa ne astepta Bouboulina gospodina...am ramas socata cand am vazut gemotocu de om...e total diferita de ceea ce am vazut pana acum in poze...e o scumpa de n-are pereche...

No bun...ajunsi acasa Raul obosit fiind a fost cam retras...Amelie dupa cum stiti se lipeste de toata lumea...a sarit la Raul sa-l pupe si de atata dragoste scumpul meu baiat s-a speriat...a inceput sa urle...Amlie era tot dupa el sa-l pupe si sa-l stranga in brate[:D] L-a prins si inebunita dupa Raul l-a muscat de umar[:D] Si de aici a inceput show-ul[:-)))] Raul n-a mai vrut-o, a inceput sa-i fie frica de ea[:-)))] Dar asta doar cand eram acasa[:D] Fitze frate,frate[:D]

Am petrecut extraordinar de bine...Nici nu am cuvinte sa va spun cat de bine am petrecut [alcool], ce oameni extraodrinari sunt...

Sa va spun ca pe langa faptu ca cei doi s-au luat mai mult la farta, adica Raul a fost batut[:D] au fost si multe momente cand s-au jucat extraordinar de frumos, s-au pupat, s-au iubit, au complotat impreuna (au furat un pachet de tigari si au rupt cateva tigari[:D]), Raul a invatat de la Amelie ca se poate dormi si singur, iar pisicuta a invatat de la Raul sa-si tina singura sticla, si-au furat unu altuia suzetele[:D]...ce mai au fost de-a dreptu superbi! Abia astept sa ajunga Eli acasa sa puna pozele!

Noi astia batrani ne-am petrecut fff bine dupa ce dormeau piticii[:D] (Veve stie [:I]...apropo, scuze de ora intarziata si de faptu ca te-am lasat cu ochii in soare dar s-a golit cartela intre timp[:-)))])

Am avut marea onoare de a-l cunoaste si pe Narancea, tipul de la scandinavi care a fost in trecere prin Brasov...am fi vrut sa ne vedem si cu Diana, dar timpul a fost prea scurt si insuficient pentru cate am avut sa ne spunem una alteia[bang]

Noi am ramas cu niste amintiri superbe, am descoperit niste prieteni adevarati din toate punctele de vedere...ne bucuram ffff mult ca am reusit sa ne vedem!

Amelie e o figurina de om de nu mai exista una ca ea pe planeta asta...are o fatuca de mori...face mutrite de te da pe spate...noi ne-am indragit din primul minut[:D] Gelozie mare cand eram cu Raul in brate si invers...eu daca il tineam pe unu trebuia sa-l iau pe celalalt[:D]

 

 

cam atat pentru azi, va mai povestesc, numai ca acum abia mai vad tastele[:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Hai sa mai dau si eu un semn de viata.

Da' n-am mare lucru sa va spun,suntem bine, mai mult pe-afara, in parc, si mai mult dupa-amiaza, caci dimineata nu reusim:Copiii mei se trezesc amindoi la ora 11![hot]Mare boierie pe mine,nu...Micu' dejun nici nu mai exista pentru ei, trecem direct la cior ba...[:D]

 

In rest,Clauid="brown"> ma bucur ca in sfirsit v-ati imbratisat cu cuscrii, si cu nora.Mi-a placut cum ati petrecut si aventurile copiilor.O asteptam si pe Elena sa ne povesteasca de cealalta parte a baricadei(soacra mica!)

 

Marianaid="brown">, sa-ti traiasca finutul!!!Imi vine si mie unul peste 2 luni.Cum o mai duci cu burtica?

 

Simonaid="brown">, chiar n-ai nimic sa ne povestesti, cu doi gemenei frumosi?

 

Lauraid="brown">, sefu' asta va cheama si simbata la munca, va tine si-n miros de insecticid...o marire de salariu,ceva????

 

Mickyyyid="brown">, haioasa aventura fetelor la piscina,sa le povestiti cind or' fi don'soare...

 

Hai ca fug la nani,ca-i taaaare tirziu..

 

HANNA SI CUSCRAid="brown">,OARE NU V-ATI INTORS DIN VACANTA?????id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">id="Comic Sans MS">id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! Daca nu beau o cafea adorm cu capul pe birou ! A avut Daria o noapte crancena ! Toata noaptea s-a vaitat mititica ! Iar de 4.30 suntem treze, da' treze de tot !

Kataid="red">, in ziua de azi faci multe compromisuri pentru un serviciu bun, iar al meu e mai mult decat bun . Cateodata se mai strica lucrurile dar asta e !

Clauid="red"> ma bucur ca te-ai distrat asa de bine ! Asteptam poze !

Mickyyyid="red">, ati scapat ieftin totusi ! Cu doua bebelici asa de mici la drum lung e greu ! Daria mea nu e asa de sociabila , nici cu copiii nici cu oamenii mari. Din pacate !

Malinaid="red">, noi pe baricade. Eu sunt la serviciu, dar tu ? Nu mai stiu daca stai acasa cu Danut sau ai inceput si tu munca.id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.Si eu is adormita rau,fac fuguta o cafea si va invit.Pt Mickyyy o cola.[;)]id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">id="Comic Sans MS">id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La cafeaua aceea buna va invit sa va delectati cu niste poze de la o nunta la care am participat simbata.Mireasa a fost superba...si este forumista.[;)]

poziciid="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">id="Comic Sans MS">id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce rochie superba, si ce coafura deosebita si ce decolteu !Domnisoara de onoare sigur e sora ei : seamana bine de tot. Acum am ajuns la fotografia din biserica : unde este fotografiata rochia din spate ! M-a lasat fara rasuflare !

Da' voi unde sunteti ? Adica tu si sotu ?id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...suntem si noi pe-acolo,in fundal...(in prima poza linga mireasa(doar eu)id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Si noi am zis ca n-am vazut o mireasa asa superba,si o rochie si coc, si,si....id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">id="Comic Sans MS">id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...