Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie2004 (63)


Veve

Recommended Posts

http://community.webshots.com/photo/402849887/402849918zjDHArid="size1">

Aici ? Tu esti domnisoara in alb cu fetita de mana ?[alcool] Sorry daca par nesigura, ...dar chiar sunt.id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns

DA, eu sunt!!!!!Fetita nu e a mea.[:D],...mamica ei e linga ea.id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">id="Comic Sans MS">id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va mai arat niste poze de aseara:

 

 

INTILNIRE FORUM DC-Focsaniid="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">id="Comic Sans MS">id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma mai joc ! Parca in Galati erau cele mai frumoase fete din tara !

Dar pozele de la intalnirea voastra , Cataid="red">, infirma acest lucru : La FOCSANI sunt cele mai frumoase fete din tara!

Sunt superbe !id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu la cafea.

Vazut pozele in fuga. Cata, esti o mamica frumoasa foc! Si mireasa este superba!! Ce ochi are! (se vad mai bine in pozele de la intalnirea de aseara)

Cam atat am avut de spus.

A, am vrut sa va mai spun BRAVO fetelor care inca mai alaptati, adica Daniela id="red">si Catalinaid="red">. (Veveid="red">, tu??) Eu i-am alaptat 6 luni pe ai mei. Atat am avut...

Clauid="red">, bine ai revenit! Mai asteptam povesti...

Va pupam

 

Simona si gemenii Mia & Lucas (25 Martie 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-a terminat vacanta de la mare...o spun cu parere de rau pentru ca a fost super frumos.Vladut a fost un cumintel si un mancacios,i-a priit aerul de la mare atat de bine incat ma trezea la ora 6 sa-i dau sa manance.Scapasem de acest obicei de cateva luni bune.Vreme f.buna,am facut plaja de 2 ori pe zi.Nu ne putem lauda ca suntem negri pentru ca toti au avut programul copiilor(a fost si nepotica),asa ca la ora 10 eram in camera si doar dupa ora 5 mai ieseam iar la plaja.Pana atunci mai stateam prin jurul hotelului pentru ca era racoare si umbra.A fost super bine chiar daca am plecat in gasca,oricum dupa 8 august ne asteapta un alt concediu numai in doi,la munte.Gata cu laudarosenia! Avem si cateva poze,doar cateva pentru inceput.

http://photos.yahoo.com/vladhana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete dragi, va salut si eu repede, pana nu se trezeste Lara.

 

Clau, id="red">bine ati venit inapoi! Asteptam sa ne zici mai multe despre timpul petrecut cu Elena si familia ei. Ati avut timp sa va si plimbati putin prin Brasov sau ati preferat sa stati de vorba? Imi dau seama ce emotii trebuie sa fi avut cand, in sfarsit, v-ati intalnit.

(Ce face Veve si gashca de veverici?)

Cand se intoarce Elena in Suedia? Poze ati facut?

 

Simo, id="red">nici eu nu credeam ca voi alapta atat de mult!! Dar cred ca cu cat creste Lara, cu atat mai greu va fi sa intrerup alaptatul. Poate in septembrie o sa vina iar una din bunici la noi si atunci cred ca v-a fi momentul potrivit sa incetam.

Tu, tot asa esti, cu treaba multa si in vacanta?

 

 

 

Daniela si papusa LARA - 7 aprilie 2004id="blue">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kata, id="red">foarte frumoase pozele! Sunt foarte vesele, toti zambiti si sunteti voiosi. Cel mai mult imi place aceea in care esti tu si Catalin, cu capetele apropiate. E plina de dragoste poza aceea, nu stiu cum sa spun.

 

Hana, id="red">bine ati revenit de la mare. Se vede ca Vlad s-a simtit tare bine. Un lucru am remarcat insa, ca plaja era foarte aglomerata. Asa a fost in fiecare zi?? Asa e mereu vara? (N-am mai fost la marea romaneasca de 100 de ani si nu mai stiu cum e.)

 

 

 

Daniela si papusa LARA - 7 aprilie 2004id="blue">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nedda,daca ti s-a parut aglomerata plaja in aceste poze facute in timpul saptamanii...in we ce sa mai zic...Probabil la voi nu e asa si tu nu mai tii minte.Ce m-a surprins pe mine, cu toate ca mi s-a spus,a fost nr. mare de bebelusi si de mame inconstiente care ieseau la plaja cand noi intram in hotel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si daca ati fost la plaja cu bebeii, de ce nu completati aici:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/martie_aprilie2004/album?.dir=a23c&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/martie_aprilie2004/my_photosid="red">id="Comic Sans MS">

 

Andreeaid="pink">, mami luiid="maroon"> Alexandruid="teal"> (26 apr 2004)id="orange">id="size3">id="Book Antiqua">

[marinar] noiid="size4"> [foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...