Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie2004 (63)


Veve

Recommended Posts

Neata, am cumparat revista Mami azi si am citit despre Arturicii nostri ai DC-ul. Super ! Mi-a placut povestea lor ! Oare este vreun subiect pe teme asta ? As vrea sa-i felicit .id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Neata si de la noi.

 

Hai sa-ntreb si aici, mai stii de unde sare iepuerel?! Noi vrem sa evadam putin din Bucuresti, de maine pana duminica, cu tot cu galustele mici, plus una pereche cumanti, adica 4 adulti plus 2 copii. Aveti vreo idee unde am putea merge? Amanunte despre ce anume cautam aici.

 

Am fugit, ca am de munca la greu, pana diseara tre sa gasesc "destinatia de vacanta" [:D]!id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Mickyyyid="red"> si cele 2 fete cucuiete: [copil] Malina Ioanaid="purple"> (31.03.2004) [copil] Daria Mariaid="purple"> (22.06.2005)

 

 

id="left">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Buna dimineata!!!

Eu sunt putin ingrijorata.Catalin de la niste piscaturi de tintari i s-a umflat glezna FFFF.tare.I-am dat cu Fenistil,a luat si Peritol.Astept sa vad cum evolueaza.De ieri este asa.Mi-e teama de bolile care le pot transmite tintarii, cu inundatiile, epidemii...uof...

O zi buna.

 

Mickyyyid="brown">, mini vacanta placuta va doresc si fara peripetii.

 

Laura,Simona,Danielaid="brown">, ma bucur ca v-au placut pozele si multumesc de laude[:I]Tare mi-ar place sa va cunosc si personal,sa stam de vorba.Cu americancele noastre e mai greu...dar nu se stie niciodata,nu!

 

O zi buna va doresc.id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">id="Comic Sans MS">id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum doua saptamani am trecut si eu printr-o situaitie similara cuzata de piscaturi de tantar.Vlad a avut 10 piscaturi pe cap si dupa o zi a facut un ganglion cat toate zilele.L-am dat cu alcool iodat(bineinteles dupa ce am fost la dr.) si a luat antibiotic si Peritol.Daca s-a umflat nu cred ca ar trebui sa mai stai acasa cu el.

Hana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hanaid="brown">, am vazut pozele.F.frumoase,se vede ca v-ati distrat tare bine, mai ales ca ati luat-o si pe bunica cu voi.

In POZA asta e un dulce....si-acolo unde face nani.Ador copiii cind dorm.

 

Am sunat-o pe dr.si mi-a dat ceva antiinflamator si antialergic.E de groaza cu tintarii in parc.[bang]id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">id="Comic Sans MS">id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by LauraFlo

Neata, am cumparat revista Mami azi si am citit despre Arturicii nostri ai DC-ul. Super ! Mi-a placut povestea lor ! Oare este vreun subiect pe teme asta ? As vrea sa-i felicit .id="Comic Sans MS"> [bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red">

id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]
Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">

id="quote">id="quote">Felicitari Arturicilor,si mai ales mamicii care-i promoveaza puternic.Nu stiu daca stii ,dar Arturicii au filmat o reclama la Panasonic, au scos si un calendar,...si nu mai stiu...acum in "Mami".vedete d'le.Sunt dulci de tot.E o sectiune"revista mami", poate acolo se felicita frumosii, daca nu la mamici de ian-febr.id="Comic Sans MS">id="teal"> Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">id="Comic Sans MS">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hanaid="red">, am vazut si eu pozele si Vlad e un scump!!! Katalinaid="red"> mi-a luat vorba din gura: si mie imi plac la nebunie copilasii dormind...

 

Katalinaid="red">, sper sa nu fie nimic cu piciorul lui Catalin. Nu cred ca poate fi ceva serios, dar asa, pt. linistea ta, du-l la un medic, ca sa nu-ti mai pui intrebari. Dar nu cred ca e nimic, o fi el mai sensibil acum si in locul ala, cine stie... POate nu a fost tantar? POate l-a muscat o furnica? Cine stie?

 

Mickyid="red">, n-am nici o idee pt. tine (n-am mai fost in concediu in Romania de o vesnicie...), dar va doresc drum bun si distractie placuta, oruunde mergeti. Sa fie cuminti fetele si atunci si voi va veti relaxa!

 

Simona si gemenii Mia & Lucas (25 Martie 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...