Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie2004 (63)


Veve

Recommended Posts

Ieri am reusit si noi sa ne facem vaccinul. L-am cumparat , l-a comandat doctorita la un depozit si ne-a ajuns mai ieftin- 330.000.

Sa ne asteptam la reactii ? Azi noapte mi s-a parut ca a transpirat mai abundent decat de obicei, dar febra nu avea.id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna dimineata la cafea.

Cataid="brown"> e mai bine cu piciorusul.Simo,mersi pt.grija,. in Focsani si imprejurimi e invazie de tintari, si dr.zice ca l-a piscat o femela ,sint f.violenti pt. ca au dat cu solutie in zonele inundate si au fugit catre "oras'[:D]Seara nu mai pot sta in parc...

 

Unde o fi Clauid="brown">???Nu s-a refacut dupa intilnire,...si niste poze cu tinerii,nimic?

 

Lauraid="brown">,ce vaccin i-ai facut Dariei?Nu stiam de nici un vaccin acum,ori a uitat dr.mea???

 

Pina la urma unde a plecat Mickyyyid="brown">???

 

Mai revin.O zi buna.id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">id="Comic Sans MS">id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cataid="red">, e vorba de vaccinul de la un an , pe care tot l-am asteptat sa-l distribuie ministerul sanatatii, Priorix parca se numeste ( anti rujeolic, rubeolic si mono nu stiu cum )id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ei, ei... suntem pe pagina 2...

 

Cataid="red">, ma bucur ca e bine Catalin. Noua ne-a facut vaccinul de care zice Laura id="red">la 15 luni parca. Au facut amandoi febra.

 

Danielaid="red">, ocupata cu actele pt. casa? Sper ca totul decurge bine!

 

Codrutaid="red">, am vrut sa-ti raspund dupa ce ai scris ai am uitat. Ai nostri dorm pe masina, dra nu rezista nici ei linistiti la asa drum lung. Sa vezi ce festival e la noi in masina cand mergem mai mult de 2 ore... se si antreneaza unul pe altul, iti dai seama. Dar asa sunt ei, ce sa le facem. Va trece si perioada asta. Cum esti cu serviciul? Mai e mama ta la voi? Cum e Tudor la gradi?

 

Marianaid="red">, cum e burtica? Sa nu ne faci vreo surpriza inainte de termen, te rog frumos! [:)]

 

 

Simona si gemenii Mia & Lucas (25 Martie 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo, id="red">pana acum totul decurge conform planului. Ni s-a aprobat imprumutul la banca si am avut si inspectia saptamana trecuta. Casa, fiind noua, se pare ca nu are probleme. Mai trebuie acum sa-i facem asigurare si sa ne intelegem cu familia care ne vinde sa fie de acord sa mutam closing-ul cu cateva zile mai devreme fata de cum stabilisem in oferta initiala. Ne-ar fi noua mai usor cu mutatul din apartamentul in care stam si nu cred ca actualii proprietari vor avea ceva impotriva fiindca si ei vor sa se mute mai repede.

Abia astept sa terminam cu actele si sa ne mutam! Saptamana viitoare suntem invitati la o petrecere data de viitorii nostri vecini. Asa ne vom cunoaste mai bine. Va fi o petrecere la iarba verde (cu gratare [:D]) la care vor veni toate familiile care locuiesc pe strada noastra.

 

Voi ce mai faceti? Plecati pe undeva in vara asta?

 

 

 

Daniela si papusa LARA - 7 aprilie 2004id="blue">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata iubitelro, astazi imi beau cafeaua acasa, trebuie sa ma duc la bcr, apoi la brd, apoi la camera de munca, si in cele din urma la cas.

s-a catarat si fiica mea in bratekle mele asa ca va rog sa iertatiu eventualele greseli.

Sper sa nu ma doboare caldura ( s-au anuntat 37 grade )

 

 

cdtyhbuimouhbytfrDFTGHU YJIMKN BT6VW3Q3SF456HJ8M -asta-i de la Daria .

Gata ma duc sa fac si un pilaf cu dovlecei ca nu avem ce manca azi !

By ! O zi buna !id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Cred ca e pt prima data cand nu mai pot dormi si sunt pe DC la ora asta. Alex a fost foarte cuminte noaptea trecuta. Nu-mi vine sa cred. Am inceput sa-i dau niste Peritol pt ca iar avem probleme cu mancarea si poate asta e motivul. Dar n-o sa-i dau la infinit si sa vedem dupa aceasta cura daca mai doarme asa de bine.

La noi au venit caldurile mari, iar de vreo 2 zile ma gasiti pe plaja, fara copil bineinteles. El merge la plaja cu bunicii (mama si socri) dupa ora 17. I-a zapacit cu intratul in apa. Dar se descurca ei ca sunt o gramada in preajma lui. Ce credeti ca a zis ieri? vapurul: "papoul" sau ceva de genul asta. Mi se pare un cuvant destul de greu pt el, mai ales ca nici mie nu mi se adreseaza intotdeauna cu mama.

Kata, si pe fetita unei prietene a muscat-o un tantar si i s-a umflat locul, dar i-a trecut pana la urma. Ea i-a pus un plasture sa nu mai intre mizerie acolo. Nu stiu ce alte medicamente i-a dat. Sanatate multa.id="red">id="Comic Sans MS">

 

Andreeaid="pink">, mami luiid="maroon"> Alexandruid="teal"> (26 apr 2004)id="orange">id="size3">id="Book Antiqua">

[marinar] noiid="size4"> [foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai,da'matinale ati mai fost azi...si harnicute foc.Mai ales Laura,care m-a facut f.curioasa cu pilaful cu dovlecei.Asa ca Laura,cand ai timp,da-mi si mie reteta ca sa nu mor proasta.

Ieri i-am facut analizele lui Vlad si pana marti cand voi primi rezultatele voi analiza tot ceea i-am dat de mancare...asa cum se spune ca in fata mortii ti se deruleaza toata viata in fata ochilor.Cateodata ma luminez si imi spun ca poate voi avea o surpriza,ca ma voi duce la dr. si-mi va spune:Hana,n-ai de ce sa-ti faci griji,Vlad e sanatos.Dar nu se poate asa ceva,nu?

Gata,sunt paranoia,am luat-o razna rau.Ma duc sa-mi beau cafeaua,poate ma mai linistesc.

Hana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor intru in fuga...de ieri ma simt fffff rau, ieri eram pe punctu de a chema salvarea, acum iar mi-e rau, deci n-am disparut dar nu pot sta la calc...si raul e la fel ca mine, de fapt el a fost cu diaree, acum i-a trecut...Doamne ajuta!

Am intrat numai sa va rog sa ne dati si noua un vot...http://www.tiffanyshop.ro/kids/ , la sectiunea Bebelusi

Va pup, merg sa ma intind in pat!id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...