Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie2004 (63)


Veve

Recommended Posts

E-o caldura fratilor!!!!

Murim,nu alta.

Clauid="brown">, ce sa-ntimplat??Ori vine vreu bebe???Sanatate si ai grija de tine.[il]Am votat!!!Raul chiar e de nota 10.Bafta.

 

Hanaid="brown">, dar ce-a patit Vladut de-i faci analizele?Sa fie vesti bune, si fii optimista.

 

Danielaid="brown">, petrecere frumoasa cu viitorii vecini la gratar.Vrem impresii,ok!

 

Andreeaid="brown">, ce norocoasa esti cu atitia bunici in jurul copilului,mai ai si tu timp de-o plaja,una alta...

 

Lauraid="brown">, vezi sa nu te topesti pe asa caldura...

 

Noi dam o fuga la munte ca murim de caldura.

Pe luni, va pup si aveti grija de voi si de pui.id="Comic Sans MS">id="teal">

 

Catalinaid="Comic Sans MS">id="green">, id="green"> [copil]id="orange"> Rid="orange">Oid="green">Bid="red">Eid="orange">Rid="green">Tid="red">id="size1"> si Cid="orange">Aid="green">Tid="red">Aid="brown">Lid="red">Iid="green">Nid="orange">id="size1">

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">id="Comic Sans MS">id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Drum bun Cataid="red"> ! Sa va distrati si sa va racoriti !

Felicitari Andreeaid="red">, chiar ca nu-i un cuvant usor, dar la cate vapoare vede bebe-ul mi se pare normal sa-l inspire !

Danielaid="red">, sa va distrati si sa aveti parte de vecini de treaba !id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De mult nu am mai scris. Nici nu cred ca ma mai tineti minte. Totusi eu va citesc aproape cu regularitate. Nu m-am putut abtine sa nu acor un vot lui Raul. Bafta multa. Si de asemenea sa o felicit pe Micky pentru cea de-a doua realizare mare din viata ei : Daria. George este bine, are 8 ( opt ) dinti si 4 ( patru ) maselE, ESTE MARAIT ACUM PENTRU CA ASTEPTAM CANINI. In rest se incadreaza in toate cele pe care le mentionati si voi, stie sa deschida usa de la masina din telecomanda, vrea numai pe scaunul din fata al masinii si toate nazbatiile posibile.

Concedii placute cu soare, mare, nisip sau la umbra unui brad.

 

 

 

 

emat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf din nou aceeasi problema ca si ieri...greata si iar greata[bang] Kata nu sunt gravida, sau cel putin asa sper...mai degraba e fierea care-mi joaca feste[bang]

As sta la taclale cu voi, mai ales ca Raulica doarme, dar n-am putere sa stau pe scaun si sunt si singura cu asta mic...ma chinui pana vine tati acasa, care desi ar fi vrut sa stea u noi azi n-a avut cum...are ffff mult de lucru mai ales ca sunt multi colegi in concedii[bang]

Va multumesc pentru voturi!

 

PS:Ema cum sa te uitam?? Multam fain si tie pentru vot![flo]

 

PS2: Tati nostru innebunit de lucru in loc sa-i acorde fiului sau nota zece i-a oferit un frumos 1[bang]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau, id="red">ai grija de tine! Sper sa-ti treaca repede. La Raul poate e si o reactie dupa calatorie: a schimbat apa, aerul etc. Zic si eu!

I-am dat un 10 azi! E tare frumos in poza aceea!

 

 

Kata, id="red">distractie placuta la munte si sa aveti vreme frumoasa. Sigur o sa vin cu impresii de la gratarul cu vecinii.

 

Laura, id="red">foarte interesant ce ne-a scris Daria![cool]

Multumesc pentru urarile de vecini buni! Sper sa fie de treaba, asa cum zici tu. Stiu ca locuiesc acolo multe familii tinere, cu copilasi de varsta Larei, deci poate ne gasim si niste prieteni si parteneri de joaca pentru ea.

 

Ema, id="red">te mai tinem minte, cum sa nu? Scrie-ne mai des ispravile lui George.

 

Hana, id="red">chiar asa, ce are Vladut? Nu-mi amintesc sa ne fi zis daca e bolnavior.

 

 

Andreea, id="red">[cool]!! Alexandru a inceput direct cu cuvintele grele, nu se mai oboseste sa zica "mama"! Bravo lui, capitan il faci!

(Apropo de cuvinte, mie imi vine sa rad cand o aud pe Lara cum spune cuvantul "baie": "bagm-bagm", sau ceva de genul acesta.)

 

Daniela si papusa LARA - 7 aprilie 2004id="blue">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamici dragi, mi-am adus aminte sa va intreb: cum va mai jucati cu copilasii si ce jucarii noi le mai cumparati la varsta pe care o au acum? (Se pare ca eu nu prea mai am inspiratie.)

Ii cumpar Larei jucarii noi mereu dar ea vrea sa ne jucam impreuna si am observat-o ca incepe din ce in ce mai mult sa-si foloseasca imaginatia. Sa va zic doar doua exemple: pune doua blocuri tip "lego" unul peste celalalt si le plimba pe covor zicand "tii-tii, brum-brum", adica plimba masina. In mod normal noi nu ne jucam cu masinute si n-a vazut asta la mine. Deci e doar imaginatia ei.

Alt exemplu e ca da de mancare papusii sau unui elefant din plastic pe care il indrageste mult! Eu nu i-am aratat niciodata cum sa "hraneasca" jucariile, nici macar cand Lara nu vrea sa manance!

 

Dar revin la intrebare: va rog eu, mai ziceti si voi cum se joaca puii vostri si cu ce? Si mai ales, cum va jucati voi cu ei? Ce jocuri preferate aveti?

 

Daniela si papusa LARA - 7 aprilie 2004id="blue">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am intrat sa va spun weekend placut. am citii ce ati scris dar nu am apucat pt ca avem f multa treaba la servciu.

da laura sunt la servciu ca si tine pe baricade.

 

noi nu stiu cum o sa-l avem ca Danuzt a facut pana acum de 8 ori kk astazi. [bang][bang][bang][bang] cu tot ceaiul de menta, smecta, furazolidon, piure de morcov + orez. de dimineatza nici nu a vrut sa manace pana la 12 (a stat 16 ore nemancat). am vazut ca ii iese o masea, asa ca poate face de la asta sau de al caldura. temperatura nu face asa ca nu cred ca este infectie.

 

pupici [pup]

Malina si[copil]Danutz id="blue"> (5 aprilie 2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pentru griji! Vlad nu are nimic,asa cum i-am spus si Laurei azi eu sunt bolnava de prea multe griji.Motivate in parte.In primul rand ma stresa problema dintilor.Are doar 5,la un an si cinci luni.Acum ma credeti,nu? Si daca tot am intepat vena(ptr. calcemie asa se face,stiti),m-am gandit ca nu strica sa stim mai multe.

Claudia,va urez sanatate multa! Nu vreau sa te sperii,dar ieri cand am fost in spital la noi dr.mi-a spus ca e plin spitalul de enterite.Si mie mi-e frica cu Vlad ptr. si el a iesit cam moale.id="maroon">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Malina, Raul ieri mi-a fauct 10 scaune moi, apa ce mai ...eu l-am tratat cu LOPERAMID...e un siropel...e foarte bun...o lingurita dimineata si una seara...i-a trecut...azi a avut scaun normal, desi multe dar n-au fost diaree[alcool] Eu stiu de siropelul asta din iarna cand mi-a fauct enterocolita...asa ca poti incerca...sanatate multa!

 

REvin mai tarziu, acum merg sa fac o baie ca put[:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...