Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (65)


Recommended Posts

Otiliaid="red">, daca la mine ploua azi intr-un capat al balconului si era soare in celalalt iti dai seama ce balcon mare am? [wow] [:-)))]

Multumim de vot, Maria si Bianca sunt cele mai tari! [bis][bis]

 

Fetelor, sunt o capra raioasa fara limiteid="red">id="size4">... [neand] Azi Maria mea a fost o lighioana care imi inghitise adevaratul copil: maraia unde-o puneai, nu dormea, nu manca, nu aici, nu acolo, nu aia, nu ailalta [bruta]. Niciodata nu am avut pe covorul din sufragerie, SIMULTAN, copil, mancare de copil, haine, pampersi folositi, pampersi nefolositi, jucarii, perne, telecomenzi, telefoane, biscuiti, suzete... [fuga] CA LA OSPICIU in care nebuna, desigur, eram eu, isterizata, in suten si scurti, cu parul valvoi [starwars]. Eu nu stiu sa fac fata la asemenea momente, ca Maria mea nu e asa, poate pentru unlele dintre voi par o comedie ambulanta [:(].

Si capra cum sunt, am racnit la copil, i-am infipt in esofag mancarea cu ciuda, am facut-o sa planga... [ups] Si ea, mititica, se chinuie cu un dinteid="red"> [ups]. Si suferea discret: maraia si ea elegant, ca o lady ce este [:I]. Doarme de la 20, mititica, numai cu miere pe gingie, altfel nu. Mi-am cerut scuze de la ea [q][iartama], dar tot o OVINA fara margini suntid="red">id="size4">...

 

POZELE MAMARUTZEI!!!

http://f2.pg.photos.yahoo.com/tataruraluca

mamica de Mamaruta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

La multi ani tuturor fetitelor nascute azi(sau ieri, scuze de intarziere), sa fiti sanatoase, sa cresteti mari, sa ramaneti cel putin la fel de frumoase. Ia uitati ce a pregatit Iustin pentru voi:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/delia_calin/detail?.dir=e38b&.dnm=144e.jpg&.src=ph

...dar nu numai, ci si pentru Ana Maria si Mamarutzaid="red">, ca-s minunate(am vazut pozicile, desigur). Acu sa nu se supere Darius pe noi, ca am admirat doar, stim ca Maria-i numa a lui, se si vede ca-i indragostit.Da si el i-un frumusel foc[pup].

 

Petrecere frumoasa maine, sa fiti multe, multe, ca vrem sa ne delectam cu poze. Si daca va ploua putin, ce-i? Asa cresteti mari.

 

Va pupam pe toti, somn usor,

 

Delia si Iustin(25.11.2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/delia_calin/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am completat eu listuta si bineinteles am si salvat-o. Dar n-am mai avut rabdare sa aranjez ceva.

Deliaid="red">, mai da ce le gasiti, numai bune de pozat?

Iti multumesc eu in numele Anei care doarme bustean la ora asta. Credeam ca-i vorba de alta Ana, dar este singura pe listuta ca Ana-Maria. Deci i s-a pus pata lui Iustin?

Ralucaid="red">, hai sa ne-ntrecem in "balcoane". Al meu are 12 m [;)], al tau este mai mare [:D] ?

Aaa, si fi si tu mai nesimtita, nu te panica de mizeria din casa, ca doar nu stai cu soacra. Sper sa n-ajungi ca mine sa albastresti copilul.

 

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ADRIANNAid="red">, ce mai faci draga mea??? mi-era tare dor de tine, sper ca esti ok, mie asa mi s-a parut...[bis]..ce mai fac BIENCUTZA SI TUDOREL???id="red">[bibe] [bibe]...cum faci tu fata oare??? stii ce ma intrebam? daca incepe unul din ei sa planga , se antreneaza si celalalt??? [:D] era o curiozitate, ca in cazul asta...ma ggandesc la tine, cum rezisti eroic...[:D] [bis]...as fi [bonjovi] demult!!!![alcool] ..am glumit!!!!

RALUCAAAAAAAAAAid="red">, parca povestesti de mine ieri..nu stiu ce a fost cu paul, dar se pare ca nu s-a treminat povestea..adic si azi e la fel...[bang], nu mai sta singur sub nici o forma...nu e bine nicaieri un de il pun, cam de cand l-am invatat cu premergatorul, nu ar face altceva decat sa mearga!!!!!! sunt istovita, draga mea, te cerd, ca ai si tu perioada ta de nervozitate, se intampla, e inevitabil; hai sa ne linistim [pup]id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

onitzaid="red"> chiar ma intrebam azi ce mai faci, nu mai stiam daca sunteti tot in moreni sau v-ati intors. tu de ce nu ai plecat la intalneala in gradina botanica? sa stii ca nu se antreneaza la plans astia micii...dimpotriva, cand unul plange celalat tace, parca ar asculta plansul celuilalt...nu stiu, e foarte ciudat. am mai zis, parca ar fi doua extreme, unul face ceva celalat6 altceva, unul e linistit celalat "argint viu"...asa pe scurt, pt. ca e mult de povestit.

cel mai bine ma "distrez" cu mancarea...adica cu "ne-mancarea"...ca mai si zambesc cand vad ce probleme cu mancarea si somnul au fetele pe aici [;)]...sper sa nu se supere nimeni [:I] ... daca dublezi totul... am invatat sa nu ma mai supar pt orice, nu de alta dar risc sa o iau razna si nu prea vreau ... [mamica]

 

 

[foto]

bianca si tudor (03.11.2004)id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DRAGA CUSCRAid="red">, veste buna avem: o sa punem [oze noi cu PAUL, deocamdata le facem [:D], acum doarme, cam de o ora jumate;

Nu am fost la intalneala, am alat tarziu de ea, nu a mers nici netul, si mai avem chestii de rezolvat pentru dosarul ala de care povesteam eu, pentru obtinerea permisului de munca in Anglia....ma rog, se ocupa mai mult mihai, dar trebuie sa fiu si eu prezenta sa vad ce si cum, nu? [:D]..si in plus, m-a sunat o prietena, ca vine pe la mine, e din moreni, ce era sa zic??? desi, nuam nici un chef de nimeni, in afara de voi [bibe], as sta si as dormi toata ziuaaaaaa...by the way, vrei sa lesini ???? azi, ne-am trezit si eu si mihai, la ora 10!!!!!id="size3">id="navy">nici mie nu imi venea sa cred!!! cand eram insarcinata ma mai trezeam la orele astea tarziiiiiiiiiii!!!! bebe paul se trezise de mult, dar statea linistit in patutul lui..i-am dat sa pape pe la 7 si l-am schimbat, probabil ca de-aia!!!![:D] oricum, desi ma simt mai odihnita, tot trag a sooooomn!!!! [bibe]

Paul s-a fsacut un scumpic, mananca bine, cand vrea papa si 300-350 ml, cand nu , papa 200 si gata...eu sunt supermultumita, ca stiu ce inseamna si sa nu manance[bibe]In rest, m-am hotarat sa nu il mai las in premergator, ca sa il calmez un pic, ca e tare agitat, tot timpul ar vrea acolo, mai ales daaca il vede , inebuneste, asa ca....pe mai tarziu cu premergatorul!!!id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...