Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (65)


Recommended Posts

taaare ma bucur ca sunteti bine si paul e asa un mancacios [il]

si tudor mananca bine...bianca in schimb...nu stiu cu ce traieste? ar manca numai iaurt, si ala de vanilie sau caise [bang]..deja face fite de domnisoara...si lapte. daca mananca ceva mai bine...vomeaza![bang] si mie imi vine sa o iau [bicla]

i-auzi!!! ora 10.00 [olala] pai sa va fie de bine si pupicei lui paulica, ca doar e meritul lui [:D]

eu ma bucur ca nu se mai trezesc noaptea sa manance, doar le dau suzeta si putin ceai daca plang. si tudor doarme bine dimineata si chiar daca se trezeste sta linistit si se joaca in patut pana merg eu la el. da, dar se trezeste bianca si nu mai vrea sa doarma!!![pk]

azi la 06.30 le-am dat sa manance..tudor a dormit la loc si bianca a avut chef de joaca, asa ca mami se juca cu ea [ups]...cheauna de somn[zz]

 

 

[foto]

bianca si tudor (03.11.2004)id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by paxela

am revenit din gradini si asta dupa ce i-am facut otiliei o reprezentare de (ne)mancare cu urlete si tot tacamul a fost super frumos, cand ne reantalnim? poate chiar mai multeAlexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)poze


id="quote">id="quote">[bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang]POZELE MAMARUTZEI!!!http://f2.pg.photos.yahoo.com/tataruralucamamica de Mamaruta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noua ne-a facut mare placere intalnirea, desi am fost nevoiti sa dezertam primii din cauza ca trebuia hranita domnisoara Bianca.

Am vazut numai bebelusi frumosi si mamici pe masura!Fetitele au cam fost in monoritate, asa ca asteptam intariri data viitoare[bis] Sper sa reusim sa ne mai intalnim cat de curand.

Se pare ca alor mei copii le-a priit tare, Bianca doarme de la 2 si Mihnea de la 2.30, si inca nu s-au sculat, asa ca eu mai vreau[;)]

 

Iata si cateva poze cu MAREA INTALNIREid="blue">id="blue">.

 

[pup]

Roxana&Co

 

POZE CU PITICII

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Onitzaid="red">, Mihnea mananca in jur de 200 ml/masa, uneori la pranz si seara 300(in cazuri exceptionale).

 

Raluca, Onitzaid="red">, pacat ca n-ati reusit sa ajungeti si voi, poate data viitoare schimbam locatia, sa va fie mai aproape si poate asa scapam si de tantari! Pe mine m-au facut praf[bang]

 

[pup]

Roxana&Co

 

POZE CU PITICII

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...