Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (65)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Sunteti niste scumpi cu totii la intalnire. Ce de copii, ce de mamici... ce zicea lumea din parc care va vedea adunate gramada?

 

Eu ma chinui acum cu fi-miu sa-l educ sa nu bage bombonelele in gurita. A raspandit pe jos un borcan de bombonele impachetate si vrea si el sa guste...Stie ca nu are voie sa le bage in gurita si cand ii zic sa nu le bage, le arunca de tot din mana si ma intreaba Aaaaahhhhhhmmmm?, un fel de "De ce nu?"

 

Hai ca nu mai am loc de el la calculator....

 

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"

[mamica] Alex - 5 Nov. 2004 ......... id="red">poze cu noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza,

aseara tarziu am vizionat pozele, aveti niste copilasi superbi toate si voi sunteti mamici super sexy...

noi nu suntem prea bine, eu, ruxi si alex suntem din nou raciti, trecusera doar cateva zile de la prima raceala, nu mai aveam nimik si acum suntem iar muciosi si ei mai si tusesc....au avut si febra, acum slava Domnului ca sunt mai bine, doar cu tusea asta care nu mai vrea sa treaca[bang]

nu stiu cum fac sau ce fac dar am constatat ca nu-mi mai ajunge timpul, in fiecare zi alerg in diverse locuri.

mi-e dor de discutiile cu voi si rareori mai reusesc sa citesc tot ce ati scris...nu stiu cand o sa recuperez.

asa printre picaturi am aflat ca felis o sa plece cu mihitza in italia la operatie si m-am bucurat mult de tot[pup]si Dumnezeu sa va jute

numai bine la toata lumea[pup]

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, ca tot sunt pe-aici si mi-am aus aminte...i-am schimbat laptele ruxandrei fiindca nu mai luase nimic in greutate in ultima luna...era pe milumil2... am incercat nan...nu a vrut, am incercat humana...nu a vrut...si dr-ul mi-a zis ia vedeti daca nu ii place bbelac si fiindca tot aveam in casa am zis ia sa vad...si stupoare fata mea bea cu mare pofta bbelac si mai mult in 10 zile luase 400 de grame...insa[bang][bang][bang]nu mai doarme noaptea asa de bine cum dormea cu milumil.o sa vedem poate cand implineste 8 luni intram din nou pe milumil 3 care am inteles ca e mult mai bun decat 2-ul.

nu plange de foame sau altceva ci pur si simplu se trezeste si-i dau suzeta si apoi adoarme. dr-ul zice ca este de la caldura si nu de la lapte dar eu stiu ce sa mai zic....

auziti si voi ii dau copilului bbelac[bang]dar ce sa fac daca asta-i place ei....of...sper sa treaca cat mai repede astea 20 de zile cat mai avem pana la 8 luni sa putem incerca formule noi de lapte

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fulgule[pup]iaca am aparut(citesc la capitolul64)[pup]lui davidutz de la ruxitza.

am uitat sa va zic, ruxi are acum 8,400 kg si 67 de cm, merge cu premergatotul prin toata casa si daca o tin de manutza face pasi sau chiar alearga daca e si alex prin zona.

ieri ruxi a mers cu masinutza electrica a lui alex...era asa de fericita...totusi cred ca apasa din greseala pe pedala[:D]

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monicaid="red">, ce revenire spectaculoasa!

Ruxi sta foarte bine la greutate/inaltime. Si ce daca papa Bebelac, fiecare cu ce-i place.

[s] Ioachim si Iustin. [pup] si mamicile lor dragutze!

Onitzaid="red">, pana nu te-am vazut in poze nu am fost convinsa ca-i Paulica al tau. Pai ce baiat mare ai si ce bine sta la capitolul par. Eu mereu glumesc cu Ana ca-i stirba si cheala!

 

Eu acum plec la pediatra, poate si-a revenit dupa accident. Sper sa-mi dea si mie reteta aia de lapte odata. Iar dupa-amiaza suntem libere asa ca poate facem o mica intalnire prin IOR.

Ce ziceti? Sunt amatoare ? Sper sa gasesc raspunsuri favorabile cand ma intorc !

 

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...