Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (65)


Recommended Posts

miki daca ar fi sa enumar ce combinatii incerc as ocupa 10 pagini dar ca idee i-am dat orice fruct inafara de prune struguri si portocale, lamai care dau diaree si el e sensibil in rest chiar si mango avocado

simple sau combinate intre ele sau combinate cu biscuiti sau cu cereale

legume tot asa inafara de fasole varza si cam atat am incercat in diverse combinatii si simple si intere ele si cu fructe si cu iaurt si cu smantana si in ciorbita cu bors

carnita papam asa pui vita peste ( file de somon) ficatei amestecate cu legume sau smantana sau simple sau cu orez

ou papam rar pt ca eu fac bubite de la ele cate odata si am cam evitat sa ii dau

am incercat fructe crude legume crude compoturi amestec intre crud si fiert

amestecate cu lapte bebelac

cam asta incerc dar rezultatul e tot ala refuz total de hrana daca cumva nimeresc o combinatie care ii place( si asta doar odata ca a doua zi nu ii mai place) mananca maxim 100 ml

dar se face el mare se insoara si ii face zile fripte nevestesi[:D] si pana atunci mai e putin sper sa rezist

 

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Intrebare de buna dimineata: CATE PICIOARE AU BUBURUZELE?id="red"> [alcool] I-am luat Mariei una cu 6 si Florin sustine ca e omida ca buburuza are 4. [bang] Pai si ce, omida are picioare??? Si mai ales: are buline???? [wow]

 

Mikimiid="red">, samba?? [il][il][il] Te ador! Ah, sotul meu bate in curand 80 kg si inca mai misca burtica pe ritm... [majoreta] Si cu 40 ale mele, se fac 120... [colegi] Voi cate aveti impreuna? Hai ca in poza de la botez erati foarte bine... [disco] Acum serios, daca vrei vals, am unul absolut genial, lent nu vienez si ti-l pot trimite. Daca nu, votez cu toata inima pentru un tango. E foarte focos si iti da voie sa arunci totusi si un picior in sus. [majoreta]

 

Eu nu cred in chestia asta cu teroristii... [xx(][xx(][xx(]

 

Fetelor, am tras o spaima aseara de am crezut ca o sa mor pe trotuar [q][q]. Ma intorceam din parc cu Maria, pe la 22 si treceam pe trecere pe verde. Pe la jumataea drumului o vita incaltata care astepta in mijlocul intersectiei sa faca la stanga a accelerat ingrozitor, ca se facuse rosu pt el si a pus o frana infioratoare la 1 metru de mine [bruta]. Doamne, era fix in dreptul caruciorului [wow]. Am crezut ca ma arunc pe masina sa ii smulg ochii din creieri animalului. I-am urlat doar in geam dar ma apucase o durere ata de mare de spate ca l-am lasat sa supravietuiasca, bestia... [soc] Nu stiu ce se intampla, dar dupa nastere, cand ma sperii, ma apuca niste dureri fix in zona anesteziei... [sm]

 

 

POZELE MAMARUTZEI!!!

http://f2.pg.photos.yahoo.com/tataruraluca

mamica de Mamaruta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, apar si eu ca o boare imbibata de bilanturi,deconturi de TVA (Felisid="size2">id="red"> !!!! Cum te descurci?) , plati externe si mai stiu eu ce, si nu stau mult ca nu am timp.

Vroiam doar sa va raportez ca la 7 luni avem imensa greutate de 6.800 kg in loc de 7.500 cat cica ar fi fost normal, si a luat doat un cm in lungime !!!!! [bang]

Mikiid="size2">id="red">, Ricky Martin, Private emotions.

 

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

 

Admirati-ne

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am venit din parc de la intalnirea cu Paxela si Silviu care e un scump si un [biz]. S-a placut cu Maria (Miche, sa nu ne [bruta]), care i-a scos sapca din cap, ca i-am asezat in acelasi carut (al Mariei) [il][il][il].

Si culmea, ne-am intalnit cu un copil de 7 luni si 9.5 kg, cu o chica in cap mai mare ca a Paxelei [wow]. Era tot ce ii lipsea Paxelei... [:-)))][:-)))]

 

POZELE MAMARUTZEI!!!

http://f2.pg.photos.yahoo.com/tataruraluca

mamica de Mamaruta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...