Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (65)


Recommended Posts

quote:Originally posted by gandacelu

fetiliiiiiiiiiii ati cetit?http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53619


id="quote">id="quote">Mai, voi chiar credeti toate prostiile astea? Cine stie ce nebun s-a apucat sa lanseze zvonuri din astea "panicoase" pe mail, ca de atatea alte ori...Au mai fost despre cutremure, etc. Si, oricum, daca e sa se intample ceva, stiti vorba cu "ce ti-e scris..."Deci , cat de mare e gasca pentru Botanica:ElizaMikiVioPaxelaGandacicaRoxanacontinuati, va rog!Otiliaid="red">, din pacate e singura lista pe care o am , poate mai are altcineva una mai proaspata...[pup]Roxana&Cohttp://f2.pg.photos.yahoo.com/roxanaserbanescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[pup]

Ce fac fetele?

Ralucaid="red">...chiar vrei sa stii cind e ziua mea.Nu ca ar fi un secret...doar e trecuta si la "evenimentele comunitatii".Pe 29 iulie este...si implinesc 29 de ani.Baba,de!

Mikiid="red">,eu la nunta am ales "Vivo per lei"-Andrea Boceli,asa de-nceput.Asa de draga imi e mie melodia asta.Parca a fost facuta pentru mine.Desi melodia me a de "suflet" e "Lady en red"

In legatura cu ce ne-a dat de citit gindacelulid="red">...nu vereau sa va sperii si eu...dar ceva,ceva e adevarat.Nu atit de amenintator pe cit suna acolo...dar stiu din surse sigure ca ceva s-a intimplat saptamina trecuta la metrou...

Nu dati cu rosii nu vreau sa va sperii.

Paxelaid="red">...si zici nevasta-sa nu...Pai ce te faci ca si ea e la fel...poate chiar mai rau...[:-)))]

Daca ai nevoie iti returnez cu placere sfaturile pe care mi le-ai dat luna trecuta cind urlam pe forum ca nu maninca bya nimic.

[pup] de la noi,sa-ti revii si daca ai nevoie de "intariri" venim sa te ajutam cu placere.

 

 

Azi am fost cu Bya la "cintarul oficial"id="red"> prilej de mare spaima cind ma gindeam cum maninca 50 ml printre tipete...

Voi va inchipuiti cum se poate ca un copil care maninca...mai nimic (daca nu punem titzi la socoteala) a luat 500g intr-o luna.

Ca eu credeam ca e defect cintarul.id="Arial Black">

ca urmare...raportam...7.4 kg si 66 de cm.id="red">

 

Cu ocazia asta imi aduc aminte de ideea mea de a pune la inceput si o listuta cu greutatea si inaltimea fiecarui bb.Daca credeti ca e folositoare.Eu stiu sigur ca mi-ar folosi sa nu mai intru in panica ca o mamica disperata ce sunt.

[pup] [pup] [pup] multi ca nu stiu ce m-as face fara voi.

 

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Viovio

Azi am fost cu Bya la "cintarul oficial"id="red"> prilej de mare spaima cind ma gindeam cum maninca 50 ml printre tipete...

Voi va inchipuiti cum se poate ca un copil care maninca...mai nimic (daca nu punem titzi la socoteala) a luat 500g intr-o luna.

Ca eu credeam ca e defect cintarul.

id="Arial Black">

ca urmare...raportam...7.4 kg si 66 de cm.id="red">

 


id="quote">id="quote">

 

Bravo! si la mai mare! ai vazut ca Biencuta ta iti facea zile fripte si acumula in secret sunculitze?[;)]. Inseamna ca lapticul e de calitate[il].

Si sa nu te mai aud ca esti baba la 29 ani, eu la 32 ce sa mai zic[zz]

 

[pup]

Roxana&Co

 

POZE CU PITICII

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eliza sar'mana e foarte buna ideea, Raluca,Ioana, Simona, Vio[pup].Mail-ul suporta si este mikiparisa@gmail.com.

Ziceam nu vals ca ma gandeam la clasicul vienez, dar daca sunt si alte variante...e adevarat ca ne valsam foarte frumos in tineretile noastre...Raluca de kg...vrei sa ne faci de ras ? al meu 88 din care "burtika" rusinoasa vreo 5, iar eu vreo 50..dar ce conteaza pentru pcioare in tavan trebuie muschi si antrenament, dar n-avem de nici unele(sau el nu are acum...).Astept melodiile alea de la voi cu multumiri multe si decidem.

Gangacelu' parca asa imi aminteam si eu cu aniversarea.La mai multe inainte fericite !!!

 

familia nebunica

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by roserb
quote:Originally posted by gandacelu

fetiliiiiiiiiiii ati cetit?http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53619


id="quote">id="quote">Mai, voi chiar credeti toate prostiile astea? Cine stie ce nebun s-a apucat sa lanseze zvonuri din astea "panicoase" pe mail
id="quote">id="quote">f...k!http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53735 [bang]
Frumusetea va mantui lumea. (Dostoievski)id="size1">id="red">
id="right">
mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004) - i-am tuns!
ajutati-l pe mihaita!id="Book Antiqua">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by roserb
quote:Originally posted by ViovioAzi am fost cu Bya la "cintarul oficial"id="red"> prilej de mare spaima cind ma gindeam cum maninca 50 ml printre tipete...Voi va inchipuiti cum se poate ca un copil care maninca...mai nimic (daca nu punem titzi la socoteala) a luat 500g intr-o luna.Ca eu credeam ca e defect cintarul.id="Arial Black">ca urmare...raportam...7.4 kg si 66 de cm.id="red">
id="quote">id="quote">Bravo! si la mai mare! ai vazut ca Biencuta ta iti facea zile fripte si acumula in secret sunculitze?[;)]. Inseamna ca lapticul e de calitate[il].Si sa nu te mai aud ca esti baba la 29 ani, eu la 32 ce sa mai zic[zz][pup]Roxana&CoPOZE CU PITICII
id="quote">id="quote">Roxana,multumim!Poate ca asa maninca ea,ca o vrabiuta...ca altfel nu-nteleg.Ramine deci,baza titzi si restul...mai vedem.In rest...o sa ne cunoaste-ti simbata...sa vedeti copil mofturos si figurant...[pup]Violeta mami de printesa Cristiana BiancaPOZE CU BIANCA"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Viovio

Fetelor....cititi si va cruciti!AICI


id="quote">id="quote">da mai Vio tocmai ce spuneam, ca n-am incredere in nimeni nici pana la colt...mai ales cand e vorba de suferinta oamenilor, sunt multi care vor sa profite...de aceea sotul meu a trimis masina lor de servici la sinistrati si le-au impartit direct la oamenii nevoiasi si napastuiti "cu acte".... familia nebunicaMiki si Alexander (12.12.04)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...