Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (65)


Recommended Posts

Raluca, Paxela [bruta][bruta]asa care va sa zica!!

noi suntem ocupati, muncim pentru viitor si voi va tineti de lipeli si intalneli!

ia uitati fetelor perechea originala care este tradata [:D]http://community.webshots.com/album/380385068mOvOSg

n-am dreptate sa ma supar??

Roxana, pai venim si noi sambata, cum nu?

lipsim de pe forum dar incercam sa ajungem la intalneli.

 

PS:

Fulgu, regret din suflet c-am ratat intalnirea cu tine in Moghioros!![i]

 


Miche si id="maroon">id="Times New Roman">

Darius id="blue">id="Times New Roman">

[copil] (26.11.2004)id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

mai nu da-ti cu rosii[ups] noi nu furam fetitele nimanui[:p] doar le intretinem

si in plus ramanem fideli biencutei deabia asteptam sa o revedem sambata si cine stie poate la [cina2] mananca amandoi[:D]

 

uimitor dar azi a mancat ma rog daca 150+100+60+30 se poate numi mancat .....dar spre deosebire de ieri e super

 

m-am decis( mersi raluca[pup]) copilul meu e cel mai smecher el mananca orice in cantitati industriale foarte curat fara mofturi si lista poate continua[:D] asta asa ca sa nu se mai uite ciudat la mine lumea cand zic ca nu mananca nimic si etc.

asa ca de azi am cel mai mancacios copil[:D] ( daca ar fi macar pe sfert adevarat) el e slab pt ca e energic( asta asa e) dar nu pt ca nu mananca[:D]

 

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Otiliav

Sunt disperata, am inversat sticluta de fier cu cea de albastru de metile. Asa ca Ana a inghitit vreo 2 guri, si nu pot s-o fac sa vomite. Am vorbit cu asistenta doctoritei Sersea si mi-a zis ca ei folosesc pentru amigdale.Voi stiti ceva, ca doctorita are telefonul inchis?id="red">Otilia si Ana Maria (18.12.2004)


id="quote">id="quote">Stai linistita, nu se intampla nimic, albastrul de metil se foloseste pentru badijonari in gat, deci n-are nimic![pup]Roxana&CoPOZE CU PITICII
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Otiliav

Sunt disperata, am inversat sticluta de fier cu cea de albastru de metile. Asa ca Ana a inghitit vreo 2 guri, si nu pot s-o fac sa vomite. Am vorbit cu asistenta doctoritei Sersea si mi-a zis ca ei folosesc pentru amigdale.Voi stiti ceva, ca doctorita are telefonul inchis?id="red">Otilia si Ana Maria (18.12.2004)


id="quote">id="quote">Otilia, mama mea zice sa stai linistita !o sa-ti albastreasca pampersul si [indecent]
Miche si id="maroon">id="Times New Roman"> Darius id="blue">id="Times New Roman"> [copil] (26.11.2004)id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by paxela

 

m-am decis( mersi raluca[pup]) copilul meu e cel mai smecher el mananca orice in cantitati industriale foarte curat fara mofturi si lista poate continua[:D] asta asa ca sa nu se mai uite ciudat la mine lumea cand zic ca nu mananca nimic si etc.

asa ca de azi am cel mai mancacios copil[:D] ( daca ar fi macar pe sfert adevarat) el e slab pt ca e energic( asta asa e) dar nu pt ca nu mananca[:D]

 


id="quote">id="quote">

 

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]

[pup]

Roxana&Co

 

 

POZE CU PITICII

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxanaid="red">, mersi de raspuns. Ce bine este sa fie si o mamica cu experienta in grup!

Acum nu mai sunt asa panicata da sa ma fi vazut acum 1 ora, totul era albastru in jurul meu (era pe pat asa) si cel mai nasol cand o stergem in gurita si o vedeam asa cu limbuta, gingiile totul albastre. Mi s-a mai intamplat sa le incurc dar am observat la timp, acum era pusa si in cutiuta cu fier.

 

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...