Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (65)


Recommended Posts

Buna dimineata feltele,

 

Sa aveti o zi frumoasa pentru plimbarici ca la noi asa se intrevede. Astept sa se trezeasca printesuca ca sa ies pana in piata ca nu avem fructe pentru ora 10. A dormit bustean noaptea asta de la 22 pana la 05 cand a baut lapticul si de acum tot doarme. Se odihneste foarte bine cand nu Ana acasa ca ei ii place liniste liniste cand doarme si cu sorsa e mai greu sa asiguram atmosfera de somn. E tare sensibila la somn dar macar e bine ca ea doarme singurica in patutul ei sau in carut (daca nu suntem acasa) asa ca nu prea stim ce e leganatul. De fapt daca ii se face somn si nu avem patutul sau carutul e jaaaale: nu adoarme in brate de nici o culoare.

 

La Multi Ani! Diana Andreea (Ela 2001), Alexia (Cecilia c), Bianca Alexandra (IOanaDu), Cristiana Bianca (VioVio) si Dariuca noastra. [bum][cheers][cina2]

 

http://community.webshots.com/user/niculas

carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)

Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Otiliav

Sunt disperata, am inversat sticluta de fier cu cea de albastru de metile. Asa ca Ana a inghitit vreo 2 guri, si nu pot s-o fac sa vomite. Am vorbit cu asistenta doctoritei Sersea si mi-a zis ca ei folosesc pentru amigdale.Voi stiti ceva, ca doctorita are telefonul inchis?id="red">Otilia si Ana Maria (18.12.2004)


id="quote">id="quote">da, se da in gat la copii, stai linistita![:D]FETELE, NOI PLEACM AZI LA PREDEAL (SARBATORIM 4 ANI DE LA CUNUNIE - ieri) DECI NU POUTEM FI MAINE IN PARC!oricum ploua (si in buc si la predeal)[:D]
Frumusetea va mantui lumea. (Dostoievski)id="size1">id="red">
id="right">
mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004) - i-am tuns!
ajutati-l pe mihaita!id="Book Antiqua">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] pentru puiutii care mai adauga azi o lunisoara:

Diana (Ela2001)

Alexia(Cecilia C)

Daria Nicole(Carmen)

Bianca(Ioana_du)

Cristiana Bianca(Viovio)id="red">

Sa cresteti mari si frumoase!

 

Fetelor, ati observat ce multe sarbatorite avem azi? Si toate numai fetite... Bine ca sunt destui baietei...[;)]

 

Aimeid="red">, ma bucur ca ati avut asa un concediu super si puiul a fost cumintel. Ia sa pui poze cu micul bronzatel sa-l vedem si noi!

Sper sa ne vedem vara asta, daca zici ca mai vii in Galati.

Eu m-am intalnit cu Eleid="red"> acum doua zile (eu singurica, ea cu bebelina scumpa de Denisa) si am stat putin de vorba.

 

Cookie si bb Sabina

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor care aveti bone ce program au si ce salariu?

ma gandesc serios sa angajez pe cineva dar nu stiu cat se da

nu as vrea deocamdata pe cineva cu program de 8 ore ca nu merg la serviciu doar sa mai stea cu el sa pot sa fac si eu ceva prin casa sa ramana cu el cand mai am treaba prin oras ca sa nu il mai car dupa mine

cunoasteti pe cineva cera ar fi interesat?

 

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paxelaid="red">, pentru ce ai tu nevoie cred ca poti sa platesti intre 1,5 si 2 milioane pe luna.. Eu in momentul asta platesc 5 mil dar este la dispozitia noastra vreo 10 ore pe zi, plus cateodata cateva ore in weekend.. Sta singura cu copilul, ii face de mancare, calca, il plimba foarte mult..

 

Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...