Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (65)


Recommended Posts

Iubitele mele,

n-am mai avut timp sa intru pe forum sa va citesc si sa va raspund, sint foarte ocupata, iar astazi plec la tara cu catel si cu purcel. Vreau numai sama dau "mare" ca azi fac nici mai mult nici mai putin de 30 de ani.

va pup si revin[flo]

 

Siminna si Maria (1 nov 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Siminnaid="red">, La Multi Ani!!! [bum][batetoba][bis][bis][cor]

Sa fii fericita, senina si vesela si sa-ti traiasca Maria sanatoasa si voioasa!!!

La Multi Ani bebicilor: Dianaid="red">, Alexiaid="red">, Daria id="red">Nicoleid="red">, Bianca id="red">si Cristiana Bianca id="red">[bis][bis][bis]

 

Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Siminna

Iubitele mele, n-am mai avut timp sa intru pe forum sa va citesc si sa va raspund, sint foarte ocupata, iar astazi plec la tara cu catel si cu purcel. Vreau numai sama dau "mare" ca azi fac nici mai mult nici mai putin de 30 de ani.va pup si revin[flo]Siminna si Maria (1 nov 2004)


id="quote">id="quote">Iubita suntem nascute in aceeasi zi, numai ca eu fac azi 28.Hai sa ne zicem La multi ani ,sa fim fericite sa avem copii cuminti si soti deasemenea [:D]La mine stie ff putina lume cand sunt nascuta, iar cei ce stiu au cam uitat..dar nu conteaza , noi sa fim sanatoase.pupiciElena si bb Denisa (26 oct 2004)http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Simminaid="red"> si Eleid="red"> si tuturor bebelusilor care au mai crescut putin!

 

Gandacelid="navy">, la Brasov e un soare si e senin de jur imprejur, cum de ploo la Predeal? Sau ai zis la bascalie si nu m-am prins io!id="size1">

 

LuminitaB

mami lui Tudor 2.12.2004 si a lui Cri 24.12.1998

Cauta la cine te pretuieste, cat de curata e inima, nu cat de inalt e gandul.
id="right">id="blue">

pozele noastre

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Ele

 

 

 

 

Iubita suntem nascute in aceeasi zi, numai ca eu fac azi 28.

Hai sa ne zicem La multi ani ,sa fim fericite sa avem copii cuminti si soti deasemenea [:D]

La mine stie ff putina lume cand sunt nascuta, iar cei ce stiu au cam uitat..dar nu conteaza , noi sa fim sanatoase.

pupici

 

 

Elena si bb Denisa (26 oct 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos


id="quote">id="quote">

 

[s] [s] Eleid="red">!!! Sa fii sanatoasa si iubita! Sa ai parte de tot ce e frumos pe lumea asta!

 

[s] [s] pentru Siminnaid="red">! Bine ai venit in clubul celor cu prefixul 3...

 

Cookie si bb Sabina

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Eliza5

Mikiid="red">, cred ca ti-am blocat inboxul![ups] Ti-am trimis vreo 9 megi. Am trimis din greseala valsul de 2 ori si ti-am mai trimis un Billy Joel..Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)


id="quote">id="quote">Cumva Just the way you are??? MAi, dar cred ca avem aceleasi gusturi la muzica. E melodia mea de suflet, dar am descoperit-o la BArry White.Imi poti trimite si mie valsul pe mail?? Pliiiizzzz[pup] In ce ma priveste, tu-i numesti nervi tari, eu o numesc(sau mai degraba sotul meu) proasta crestere - asta insemnind prea buna cu bb, il rasfat prea mult, ii fac toate poftele, etc. Poate pt ca e primul si sunt topita dupa el. la al doilea sa vezi ce [zz][sm] ma fac...Simona si David (10 nov)http://community.webshots.com/user/simonacip
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...