Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (65)


Recommended Posts

la multi ani tuturor bebeluselor care mai adauga o lunisoara [bis][bis][bis], si de asemenea celor 2 mamici sarbatorite ( Ele si Siminaid="red">) Nu conteaza virsta....tot frumoase si tinere sunteti. Luminitaid="red">, la voi conteaza virsta, asa ca nu pot decit sa va urez felicitari si sa sarbatoriti si voi cum se cuvine.[cina2]

 

Simona si David (10 nov)

 

http://community.webshots.com/user/simonacip

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Roserb id="red">si toate fetele: haideti sa ne vedem in Gradina Botanica pe aleea care incepe la intrare, ce ziceti? La ora 11 eu o sa fiu acolo.

Simonaid="red">, zi adresa de mail :-) Exact despre Just the way you are vorbeam. Ti-o trimit? [pup]

 

Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by gandacelu

FETELE, NOI PLEACM AZI LA PREDEAL (SARBATORIM 4 ANI DE LA CUNUNIE - ieri) DECI NU POUTEM FI MAINE IN PARC!oricum ploua (si in buc si la predeal)[:D]

Frumusetea va mantui lumea. (Dostoievski)id="size1">id="red">
id="right">
mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004) - i-am tuns!
ajutati-l pe mihaita!id="Book Antiqua">id="red">
id="quote">id="quote">la inca cel putin 100 ani fericiti impreuna.[majoreta] sa aveti parte de multa fericire si impliniri [cheers]si sa aveti si distractie placuta in vacanta [pup]id="navy">id="size4"> [foto]bianca id="red"> si tudor id="blue">(03.11.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Ele
quote:Originally posted by Siminna

Iubitele mele, n-am mai avut timp sa intru pe forum sa va citesc si sa va raspund, sint foarte ocupata, iar astazi plec la tara cu catel si cu purcel. Vreau numai sama dau "mare" ca azi fac nici mai mult nici mai putin de 30 de ani.va pup si revin[flo]Siminna si Maria (1 nov 2004)


id="quote">id="quote">Iubita suntem nascute in aceeasi zi, numai ca eu fac azi 28.Hai sa ne zicem La multi ani ,sa fim fericite sa avem copii cuminti si soti deasemenea [:D]La mine stie ff putina lume cand sunt nascuta, iar cei ce stiu au cam uitat..dar nu conteaza , noi sa fim sanatoase.pupiciElena si bb Denisa (26 oct 2004)http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos
id="quote">id="quote"> [foto]bianca id="red"> si tudor id="blue">(03.11.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, ii sta foarte bine Biencutei tunsa. Eu nu reusesc sa imi fac curaj sa o tund pe Ana. E blonda cu ochi albastri si ii sta tare bine si pe deasupra nu face aproape deloc fite cand ii prind parul; stie ca "tebe sa pindem palu ca ne doale ochisolii daca vine in ochi"[:D]

 

http://community.webshots.com/user/niculas

carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)

Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...