Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (65)


Recommended Posts

quote:Originally posted by anne33

Scumpele,noi tot la tara,nu ne vedem capu de treaba .Azi am pus cateva pozici noi la albumu lu fii-mea,"cresc in fiecare zi".Revin cat de curand.


id="quote">id="quote">anne33 chiar azi ma gandeam la tine ca nu ai mai zis de mult nimic, si am vrut sa te intreb ce papa bebe Giulia?ca ea e mai mare un pic ca si Stefan...hehe noi ne apropiem cu pasi repezi spre un anisor[:D][loveyou]Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumosid="green">[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

ce ziceti de masline? Azi mancam niste masline mari si gustoase, si al meu junior sa uitat la mine de a trebuit sa ma feresc de el...mai ca imi venea sa-i dau si lui sa guste...voi ce ziceti?asa...de pofta?

Si inca o intrebare: A dat cineva la copilasi legume crude?adica rosii, ardei, castraveti?asa ca o salata? de pofta normal, cate o bucatica?

 

mina, azi am luat si eu Diapers si imi plac, sa vedem cum se va comporta si funduletul lui Stefan cu noua modificare [:D], la voi se gasesc in baxuri mai mari de 25 de buc?aici nu am vazut si mie nu prea imi place sa iau asa putine...ca tati nu are timp sa mearga toata ziua dupa cate 25 de bucati.....

 

anamari, picioarele care se vedeau in poza sunt de la Intelitainer, doar ca i-am luat scaunul jos pentru ca nu a mai vrut sa stea in el si acum e una din jucariile preferate, toata ziua il butoneaza si parca se joaca mai mult de cand i-am luat scaunul si se ridica singur la jucarii.Eu ma bucur ca inca il mai prefera pentru ca am crezut ca se va plictisi de el dupa ce nu va mai sta in scaunel.

 

foarte frumoasa listuta!Felicitari cele care a muncit la ea si pupici de la noi ca ne-a trecut cu al 3-lea dintisor!In curand va anuntam si pe al 4-lea pentru ca se vede tare dar nu se simte la atingere.

 

Mihaela, bine ai revenit!Asteptam poze noi cu micuta Alexia!

 

 

[loveyou]Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumosid="green">[copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caruturile cu 3 roti sunt foarte la moda aici pentru mamicile care alearga cu pruncul...

 

 

si eu multumim pentru listuta...acu ma duc sa ma culc ca vazui cate greseli am facut la mesajul de mai inainte...

 

 

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005-20 [baietel]id="blue">

poze de copii cuminti

 

povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor daca mai tineti minte ma plangeam cu ceva vreme in urma ca imi cade parul, ei bine vreau sa va spun ca desi am facut injectii, iau revalid, Zn, Se, fac masaje cu H3 de la gerovital (petrol cu vit. A si E si ulei de ricin), problema mea nu s-a rezolvat deloc. Cade rau de tot, s-a rarit enorm (mi se vede bine de tot pielea capului)[bang] iar eu plang zilnic de disperare. Am fost la dermato, la ginecologie, la endocrinologie (astept rezultatul la analize) dar inca nimic. Ce sa mai fac? Please HELP! Mai intrebati si voi prin jur, poate ceva leacuri babesti, cine stie.... Luni ma duc la Institutul de boli dermato-venerice ca sa-mi faca o analiza a firului de par ca sa vedem daca probleme este de la cap (la propriu nu la figurat) sau altceva. Poate carente de la curele pe care le-am tot tinut[bang]. Inca o data, va rog... interesati-va pt. mine, nu ma vad in postura de a purta peruca. Chiar unde se gasesc in Bucuresti?

 

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

 

http://community.webshots.com/user/giorgios72

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ANA, eu ii dau aproape in fiecare zi Ameliei castravete, asa taiat in jumtate si ea roade la el si are o placere enorma. Intr-o zi, i-am dat si o feliuta de rosie si ar mai fi vrut...

Desper masline nu stiu ce sa zic, eu nu i-am dat Ameliei ptr ca mi se par cam sarate ptr ea.

 

GEORGIANA, din pacate nu stiu mai nimic despre tratament la par. O colega de facultate am vazut de citeva ori ca isi freca radacina parului cu ou amestecat cu miere. Nu stiu daca a avut efect, dar stiu ca o facea destul de des, ii intrase in obicei macar o data pe saptamina.

Daca aflati ceva o sa ma folosesc si eu ca si mie imi cade intr-o veselie.

 

ANAMARI, si Amelia e mica la inaltime, avea 66 cm, luna trecuta, acum nu stiu. La greutate, nu cred ca are mai mult de 7 kg. Nu am cintarit-o de 2 luni ca acum o ia la sala cu tot cu ghips si o aduce cu cel nou si nu avem cum sa o cintarim.

 

Pupici

 

 

Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adelaid="red"> – bine ai revenit si felicitari pt masterat si pt progresele lui Andrei!

Link-ul din mesajul de la pag 5 nu il pot deschide.

 

Georgianaid="red"> – stiu cum e cu mama si cu soacra,dar din pacate mama e tocmai in Spania,asa ca trebuie sa ma descurc fara ea. NOROCOAS-O !!!

 

Anaid="red"> – ma inbolnavesc de tot!

 

Danyceid="red"> – deci fata vrea povesti romanesti! Sper ca ai provizii.id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mcm id="red">– cand transpira fata la cap o sterg cu un prosopel si apoi ii ridic parul in sus.Si e o scumpa.

 

Ellen id="red">– felicitari pt mama!!!

 

Pufymicid="red"> – sanatate multa si multi pupici de la noi sa va treaca repede!!!

 

Cristia id="red">– si lori isi gaseste singura tzatza si papa cat ii trebuie.Mami binenteles ca doarme dusa!

id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mihaela id="red">– nu stiu dar daca vrei o intreb maine pe mama ce parere are.Ea este in Spania.

 

Mcm id="red">– la fel ca fata mea.Cu floarea.

 

Roandreid="red"> – bine ai revenit! Pupici la bebelina sa treaca vanataia !

Mai, dar cate a invatat cat a-ti fost voi plecati!

 

Elyanne id="red">– super palaria [:))] si ce interesanta e coada pisicii!

E super bine listuta[pup][pup][pup]id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliaid="red"> – stai linistita ca nu se razgandeste Dumnezeu.urmatorul va fi ham si nu il va purta mult.

 

Georgianaid="red"> – la noi nu a plouat deloc si vremea a fost super faina pt plaja.Si normal ca am fost si noi vreo 4-5 ore!

Un leac babesc pt caderea parului stiu eu.Incercat de matusa mea si rezultatele au fost spectaculare la ea.O sa ti-l trimit pe PM.

 

Ana id="red">– eu i-am dat rosii cate putin dar castraveti mananca de vreo 2 luni.Ii dau cate jumatate de castravete in mana si il papa singura.Si nu a avut nimic de la ele.

id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...