Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (65)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetelor multumesc de urarile de distractie dar la noi va fi una super activa, fiindca cel mai important e ca nu mergem la restaurant fiindca nu =am stiut din timp daca putem veni (trebuia sa fim la mare cu nasa acum [bang]) deci vom fi ocupati incepand de la 13 pana la 20 cand e cununia dar noaptea venim acasa.... asa ca distractie nu prea, alergatura din plin... in fine... acum a plecat mirele de la mine si saracul era asa emotionat.... si mireasa e super stresata... atmosfera dinainte... si iar ma apuca nostalgiile [alcool]. Pana una alta mi-am expediat maimuta afara cu mama si la treaba cu mine... basca si curatenie luna-n casa tre' sa fac pana diseara ca gazduim niste nuntasi... nasol cu ne=prezenta la nunta propriu-zisa, dar nu prea avem ce mai face... [fuga]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by georgiana.david

Nu v-am spus ca la nunta la care mergem noi si socrul mare si ginerele sunt preoti.[:0]Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004) http://community.webshots.com/user/giorgios72


id="quote">id="quote">Hehehe, Geo, inseamna ca dezmat mai putin si distractioe de bun gust multa! Serios, cred ca va fi frumos... si atmosfera cu adevarat "de nunta" daca e familie de preoti... Distractie placuta!!!!Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)[foto]Povestea Gogosicii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by andora

va rog va rog va rog ziceti-mi si mie cum e obiceiul cu barbieritul mirelui [alcool], cine sta prin camera la momentul respectiv si ce trebuie sa faca familia care insoteste mirele cand se duce sa ia nasii (in speta eu si Miti, acum am aflat ca trebuia o familie tanara si ne-a gasit pe noi) Va rog din suflet, ajutati o Andora disperata sa nu se faca de ras...[pup][pup][pup]


id="quote">id="quote">

 

eu habar n-aveam ca exista (si) obiceiul asta; sa-mi povestesti si mie - maine se marita sora-mea!

 

si eu am emotii - e prima noapte cand il voi lasa cu bona...id="Comic Sans MS">id="teal">

 

 

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="green">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Georgiana - si mie mi-a cazut parul vreo doua luni; acum s-a mai oprit si chiar regenerat putin...

 

nici nu stiu daca de la tratament sau oricum se intampla: mie dermatologul mi-a recomandat doua spray-uri de la Ducray (cam scumpe), usor de folosit - unul se pulverizeaza dimineata si unul seara.

 

vezi ca am facut si un subiect la "femina intim" - parca se cheama "caderea parului dupa nastere" si au mai dat si alte fete solutii.id="Comic Sans MS">id="teal">

 

 

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="green">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim pentru urari! (IUBIREA MEA IMPLINESTE 10 LUNI)id="Comic Sans MS">id="teal">

 

 

 

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="green">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hei, unde-i toata lumea pe caldura asta?

 

unii stim - la mare, la soare...dar restul?!id="Comic Sans MS">id="teal">

 

 

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="green">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, salut!

LiliaToma, ce bine ca o sa scapati de ghips. Si ca sa raspund la intrebare...aici sunt, citesc in fiecare zi doar ca nu prea apuc sa scriu ca suntem tare plimbarete.

Georgiana, si mie mi-a cazut parul foarte tare cateva luni la rand dar acum vad ca mi-au crescut foarte multe fire noi, acum au vreo 4-5 cm si stau in sus[:D].

Sa va zic despre Elisa: spune mama, tata (mai toata ziua), bolboroseste multe silabe, le incalceste, cand nu vrea ceva spune neenenenene, recunoaste calul (imita tropotul cu limba), catelul, pisica. Mai zice si baba, ete (asta cred ca ar fi uite). Face singura pasi, cam 4-5 dar numai cand are chef si asta de pe la 9 luni. Merge si tinuta de o manuta. Face KK la olita de la 8 luni (mai ratam cate o data). Se ridica singura de pe spate in fundulet daca nu are scutec. Cam atat imi amintesc acum..

Bine ai revenit Roandre.

Felicitari celor care au deja inca un bebe in burtica.

Ne apropiem cu pasi repezi spre ! anisor. Cum zboara timpul...

Va pupam

 

 

tyaa si bebe Elisa Nicola(21 sept. 2004)

Pozele noastre[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...